Biblioteka
BodyIdea - Dietetyka przyszłości

2018-11-17

Łowcy smaków - Ina Rybarczyk - recenzja
Już dawno nie recenzowałam dla Was ksiażek. Ogromna ilość obowiązków i dodatkowych rzeczy sprawiła, iż po prostu nie miałam na to czasu. Teraz wykorzystując trwającą już drugi tydzień grypę nadrabiam zaległości.

Książki od dawna są w naszej biblioteczce, namiętnie wykorzystywane stanowią doskonałą inspirację kulinarną - przeważnie odtwarzam po raz pierwszy przepis z książki trzymając się wzoru, a później już kombinuję po swojemu - polecam Wam również ten sposób, otwiera wiele szufladek :)

INA RYBARCZYK jest autorką bloga truetastehunters.com który serdecznie Wam polecam. Obserwuję Ją w wielu social media i przesyłam wielkie uznanie za twory kulinarne :) Wydaje się być bardzo sympatyczną osobą, z którą chętnie wybrałabym się na zajęcia jogi np. - bo tą cechę możemy zakwalifikować do wspólnych :)

przepisy

PROSTE PRZEPISY

Przepisy, iż na pierwszy rzut oka mogą wydawać się trudne są naprawdę bardzo łatwe i przyjemne w wykonaniu. Autorka bazuje na przepisach BEZ GLUTENU I RAFINOWANEGO CUKRU co jest dodatkowym atutem. Wszystkie przepisy są roślinne, a więć książka jest doskonałą inspiracją dla wegetarian i wegan, a także dla osób nietolerujących wielu alergenów.

przepisy 2

WYGODA

Jak już może wiece często zwracam uwagę na poręczność książki. Ta zdecydowanie należy do tych wygodnych. Jest bardzo ładnie wydana - na grubym kredowym papierze, strony odpowiednio się odkształcają, co sprawia, że przepis z którego korzystam nie zamyka się samoczynnie :) Książka ma również zakładkę, która pomaga w zaznaczeniu ulubionego przepisu, czy miejsca w którym skończyliśmy na niej pracę

przepisy

KUCHNIA ROŚLINNA

Zawsze w mojej kuchni było wiele warzyw i owoców. Od roku, gdy zrezygnowałam całkowicie z mięsa i jego produktów musiałam mocniej i dokładniej kombinować. Książka ŁOWCY SMAKÓW doskonale mi w tym pomogła.

POLECAM

Polecam serdecznie ksiązkę ŁOWCY SMAKÓW autorstwa INY RYBARCZYK wszystkim, któzy szukają nowych inspiracji na bezpieczne i smaczne potrawy. Na pewno pozwoli rozhulać szare kulinarne komórki i dodać więcej aromatu do Waszej kuchni :)

Linki do social media autorki: FACEBOOK i INSTAGRAM

 

sylwia maksym body idea dietetyk

Sylwia Maksym

Cześć! Nazywam się Sylwia Maksym, jestem dietetykiem sportowym. Uczę jak jeść zdrowo, dostarczać paliwa z roślin i wybierać proste, smaczne rozwiązania bez wprowadzania restrykcji czy zakazów. Propaguję żywienie opierające się na ograniczeniu ilości spożywanego mięsa. Pokazuję sportowcom jak za pomocą żywienia wesprzeć ich regenerację i osiągnąć zawodowe cele. Aktualnie, obejmuję posadę dietetyka sportowego reprezentacji Polski kobiet w piłce nożnej, a także współpracuję indywidualnie z kolarzami, biegaczami, triathlonistami. Prywatnie jestem miłośniczką mocnej kawy, kolarstwa, mody i kultury hiszpańskiej. Rozgość się na mojej stronie i zatankuj ze mną Paliwo z Roślin.

BodyIdea - Dietetyka przyszłości

Dodaj komentarz

Brak dodanych komentarzy. Możesz być pierwszy - zapraszam!

Posłuchaj mojego podcastu PALIWO Z ROŚLIN