Biblioteka
BodyIdea - Dietetyka przyszłości

2020-09-09

Podcast - Paliwo z roślin - #19 rowerowe debiuty
Hej! Nawet nie wiem kiedy ten czas minął, a to już #19 odcinek mojego podcastu Paliwo z roślin. Mam dla Ciebie tyle tematów, że gdybym tylko mogła wydłużyć dobę, to nagrywałabym codziennie nowy odcinek! :) Tak, naprawdę tak wiele się u mnie dzieje. U nas się dużo dzieje! Dlatego też, nagrałam kolejny odcinek wraz z Radkiem, a opowiadamy o naszych rowerowych debiutach w maratonie, o Radka niesamowitym wyzwaniu w Karpaczu, a także o naszych przygotowaniach do Bike TransAlp 2021.

Paliwo z roślin i 18000metrów

Dlaczego nagrywamy wspólne odcinki? Wiemy, że jest mnóstwo osób, które jak my dopiero zaczynają swoją przygodę z rowerem. Które chciałyby wystartować w wymagających wyścigach, czy maratonach, ale mają wielkie obawy z tym związane. Wiemy, że jest wiele osób, które chcą działać, ale blokuje je konieczność wyjścia ze strefy komfortu. Tak, my pokazujemy, że można! Że trzeba! Że warto! Czerpiemy paliwo z roślin i wspinamy się na minimum 18000metrów

Poznaj nasza historię, zainspiruj się, czerp z naszych doświadczeń i sam działaj - żyje się raz, warto zrobić to najlepiej jak tylko się da :)

18000 metrów 

czyli gdzie znajdziesz Radka

PALIWO Z ROŚLIN - podcast posłuchasz również tutaj:

 

Relacja z UpHill Race Śnieżka - Karpacz - 23.08.2020 Przeczytaj relację Radka z UpHill Race Śnieżka 2020

18000metrow radek krzesa uphill śnieżka

 

Relacja z Bike Atelier Maraton - Psary - 06.09.2020 Przeczytaj relację Radka z Bike Atelier Maraton - Psary 2020

radek krzesa sylwia maksym paliwo z roślin 18000metrow

 

Bike TransAlp 2021 - pomóż nam zdobyć Alpy

Jak już wiesz z podcastu i kanałów w social media, które prowadzi Radek utworzyliśmy zbiórkę mającą na celu wsparcie nas w przygotowaniach do Bike TransAlp 2021. Tak, są to sumy, które na ten moment z wielu przyczyn są dla nas nie do przeskoczenia. Dlatego też prosimy wesprzyj nas! Bardzo nam zależy na tym by przygotować się najlepiej do Bike TransAlp 2021 i zdobyć Alpy!

Jesteśmy wdzięczni za każdą pomoc, najmniejszy grosik i złotówkę, która wspomoże nasze przygotowanie do wzięcia udziału w tym morderczym wyścigu. WESPRZYJ NASZE PRZYGOTOWANIE

Jeśli nie możesz pozwolić sobie na wpłatę, to po prostu bądź z nami! Trzymaj kciuki, kibicuj, prześlij serduszko, uśmiech i wierz w nas - to teraz dla nas niezbędne.Biketransalp2021 zrzutka.pl radek krzesa sylwia maksym paliwo z roślin

 

_______________________________________________

 

Na koniec, polecam również  moje poprzednie podcasty, znajdziesz je tutaj:

#1 ZACZYNAMY TANKOWANIE

#2 OD GOLONKI DO FASOLKI

#3 O MIŁOŚCI DO ROWERU SZOSOWEGO

#4 NAJCZĘSTSZE BŁĘDY NA DIECIE

#5 ZDROWY STYL ŻYCIA

#6 OTWIERAMY OCZY NA KONOPIE

#7 OCHRONA PRZECIWSŁONECZNA SPORTOWCÓW

#8 SZOSA JEST KOBIETĄ

#9 TRENING MOTORYCZNY W KOLARSTWIE

#10 SKUTECZNE ODCHUDZANIE

#11 BIKE TRANSALP

#12 DIETA TO NIE WSZYSTKO!

#13 WSPÓŁCZESNA ŻYWNOŚĆ

#14 (NIE)ZDROWA DIETA WEGAŃSKA

#15 JAK KUPOWAĆ I GOTOWAĆ BY OSZCZĘDZIĆ CZAS I PIENIĄDZE

#16 BIKE TRANSALP 2021 - vol.2

#17 WPŁYW DIETY NA ŚRODOWISKO - KAMPANIA DBAM O KLIMAT

#18 ZADBAJ O ODPORNOŚĆ

 

Miłego odsłuchu. Daj proszę znać w komentarzu jakich tematy Cię interesują. Chętnie poruszę je w swoim podcaście. A może chciałbyś usłyszeć jakiegoś wyjątkowego gościa i poznać jego opinie na temat, który Cię ciekawi? Daj znać :)

Tworzę podcast dla Ciebie :)

sylwia maksym body idea dietetyk

Sylwia Maksym

Cześć! Nazywam się Sylwia Maksym, jestem dietetykiem sportowym. Uczę jak jeść zdrowo, dostarczać paliwa z roślin i wybierać proste, smaczne rozwiązania bez wprowadzania restrykcji czy zakazów. Propaguję żywienie opierające się na ograniczeniu ilości spożywanego mięsa. Pokazuję sportowcom jak za pomocą żywienia wesprzeć ich regenerację i osiągnąć zawodowe cele. Aktualnie, obejmuję posadę dietetyka sportowego reprezentacji Polski kobiet w piłce nożnej, a także współpracuję indywidualnie z kolarzami, biegaczami, triathlonistami. Prywatnie jestem miłośniczką mocnej kawy, kolarstwa, mody i kultury hiszpańskiej. Rozgość się na mojej stronie i zatankuj ze mną Paliwo z Roślin.

BodyIdea - Dietetyka przyszłości

Dodaj komentarz

Mateusz 2020-09-09 19:42:19

Ale relacja. Jestem Wami zachwycony i czekam na dalsze sukcesy. Mobilizujecie!

Sylwia Maksym 2020-09-09 19:48:13

To bardzo miłe :) Nadal nie wierzymy, że mamy aż tylu kibiców :) Super :) Dziękujemy :)

Posłuchaj mojego podcastu PALIWO Z ROŚLIN