Biblioteka
BodyIdea - Dietetyka przyszłości

2020-09-18

Podcast - Paliwo z roślin - #20 biegać by iść przed siebie




Cześć! Witam Cię w dwudziestym odcinku mojego podcastu - Paliwo z roślin.

Na wstępnie przepraszam za zwłokę czasową. Zawsze publikuję podcasty w środę, dziś mamy piątek, a więc tym razem po prostu z racji na ilość obowiązków nie byłam w stanie niczego nagrać. Mam nadzieję, że nie masz mi za złe tego opóźnienia. Priorytetem dla mnie jest zawsze praca z Pacjentem, a tej nie brakuje. Na codzień współpracuję z osobami aktywnymi fizycznie, z kolarzami, a także piłkarzami. Ten miesiąc należy do niesamowicie aktywnych, co przełożyło się na brak czasu na dodatkowe treści. Obiecuję starać się ze wszystkich sił, by taka sytuacja już nie miała miejsca :)

Czerp paliwo z roślin by iść przed siebie

Dziś do podcastu zaprosiłam Paulinę z projektu IDĄC PRZED SIEBIE. To niesamowicie sympatyczna, przemiła i pięknie uśmiechająca się dziewczyna, która opowiada w dwudziestym odcinku podcastu Paliwo z roślin o swojej drodze do uwielebienia biegania. Paulina przedstawia swoją historię ukazując w niej wiele emocji. BIeganie jest tu tylko symbolem. Wspominamy o szeroko rozumianej aktywności fizycznej, która daje nie tylko zdrowie, ale przede wszystkim jest ukojeniem dla głowy, pozwala pokonywać szczyty i wychodzić ze swojej strefy komfortu, co jest niesamowicie potrzebne wszystkim.

Życzę Ci miłego odsłuchu, a także odsyłam do social media Pauliny.

 

Paulina - idąc przed siebie

czyli gdzie znajdziesz znajdziesz wspaniałe treści, które tworzy Paulina

 

Paliwo z roślin 

- podcast posłuchasz również tutaj:

 

Na koniec, polecam również  moje poprzednie podcasty, znajdziesz je tutaj:

Miłego odsłuchu. Daj proszę znać w komentarzu jakich tematy Cię interesują. Chętnie poruszę je w swoim podcaście. A może chciałbyś usłyszeć jakiegoś wyjątkowego gościa i poznać jego opinie na temat, który Cię ciekawi? Daj znać :)

Tworzę podcast dla Ciebie :)

sylwia maksym body idea dietetyk

Sylwia Maksym

Cześć! Nazywam się Sylwia Maksym, jestem dietetykiem sportowym. Uczę jak jeść zdrowo, dostarczać paliwa z roślin i wybierać proste, smaczne rozwiązania bez wprowadzania restrykcji czy zakazów. Propaguję żywienie opierające się na ograniczeniu ilości spożywanego mięsa. Pokazuję sportowcom jak za pomocą żywienia wesprzeć ich regenerację i osiągnąć zawodowe cele. Aktualnie, obejmuję posadę dietetyka sportowego reprezentacji Polski kobiet w piłce nożnej, a także współpracuję indywidualnie z kolarzami, biegaczami, triathlonistami. Prywatnie jestem miłośniczką mocnej kawy, kolarstwa, mody i kultury hiszpańskiej. Rozgość się na mojej stronie i zatankuj ze mną Paliwo z Roślin.

BodyIdea - Dietetyka przyszłości

Dodaj komentarz

Brak dodanych komentarzy. Możesz być pierwszy - zapraszam!

Posłuchaj mojego podcastu PALIWO Z ROŚLIN