Biblioteka
BodyIdea - Dietetyka przyszłości

2020-09-23

Podcast - Paliwo z roślin - #21 dlaczego warto budować nawyki
Cześć! Ależ ja uwielbiam nagrywać nowe odcinki i zapraszać gości do mojego podcastu PALIWO Z ROŚLIN. To wspaniała forma przekazu treści, edukacji, a także niesamowicie wartościowych rozmów i wirtualnych spotkań z moimi gościmi - nie masz pojęcia jak wiele osób poznaję dzięki podcastowi. Jeśli zastanawiasz się czy zacząć nagrywać lub czy słuchać również innych twórców, to powiem zdecydowanie - TAK, WARTO! :)

Dlaczego warto budować nawyki 

W dzisiejszym odcinku porozmawiam z Magdą o nawykach. To moim zdaniem niesamowicie ważny temat, albowiem dotyczy nas wszystkich. Dotyczy każdego obszaru życia, każdej sprawy i każdego działania. 

  • Uważasz, że budowanie nawyków jest trudne?
  • Wiesz, że budując nawyk wspierasz swoje dobre działania?
  • Wiesz jak długo trzeba budować nawyki, by na stałe weszły w krew?
  • Czy domyślasz się co może dać Ci zbudowanie trwałego, dobrego nawyku?

Jeśli nurtują Cię odpowiedzi na powyższe pytania dotyczące nawyków, to nie przedłużąc - zapraszam do odsłuchania podcastu paliwo z roślin z gościnnym udziałem Magdaleny Hajkiewicz - Mielniczuk - Wiem co Jem

 

DLACZEGO WARTO BUDOWAĆ NAWYKI - MAGDALENA HAJKIEWICZ- MIELNICZUK - WIEM CO JEM - PODCAST PALIWO Z ROŚLIN

 

 

O budowaniu nawyków

Zapraszam Cię również do przeczytania artykułów, które znajdziesz na stronie Magdy. Są świetnym uzupełnieniem naszej rozmowy o nawykach. Ja uczę jak tankować paliwo z roślin, Magda uczy jak wspierać swoje ciało poprzez rozum - moim zdaniem to idealne połączenie :) 

DLACZEGO TAK CIĘŻKO WYTRZYMAĆ NA DIECIE?

NAUCZ ICH, JAK MAJĄ DO CIEBIE MÓWIĆ

 

Magdalena Hajkiewicz - Mielniczuk - Wiem co jem

czyli gdzie znajdziesz znajdziesz wspaniałe treści, które tworzy Magda

Paliwo z roślin 

- mojego podcastu PALIWO Z ROŚLIN posłuchasz również tutaj:

Na koniec, polecam również  moje poprzednie podcasty, znajdziesz je tutaj:

Miłego odsłuchu. Daj proszę znać w komentarzu jakich tematy Cię interesują. Chętnie poruszę je w swoim podcaście. A może chciałbyś usłyszeć jakiegoś wyjątkowego gościa i poznać jego opinie na temat, który Cię ciekawi? Daj znać :)

Tworzę podcast dla Ciebie :)

_______________________________________________

 

Bike TransAlp 2021 - pomóż nam zdobyć Alpy

A propos budowania nawyków - też właśnie to robimy! Budujemy nawyki bardzo wczesnego wstawania, przekraczania granic fizycznych, trenowania do granic możliwości i rearganizowania naszego życia, które toczy się teraz wokół przygotowań do Bike TransAlp 2021.

Wraz z moim chłopakiem Radkiem jesteśmy w trakcie przygotowań do Bike TranAlp 2021 - to niesamowicie wymagający wyścig rowerowy, który odbywa się w Alpach. Wygraliśmy udział w tym szalonym wyścigu dzięki zbudowanym nawykom determinacji i pasji, ale przed nami najtrudniejszy krok - PRZYGOTOWANIE!

Radek relacjonuje nasze przygotowania na stronie, która powstała z tej okazji - 18000 metrów. Zerknij do nas i zobacz jak wygląda teraz nasza codzienność i budowanie kolejnych nawyków. Z racji na obecne przygotowania i potrzebne wsparcie, utworzyliśmy zbiórkę mającą na celu wspomożenie nas w przygotowaniach do Bike TransAlp 2021.

Tak, są to sumy, które na ten moment z wielu przyczyn są dla nas nie do przeskoczenia. Dlatego też prosimy wesprzyj nas! Bardzo nam zależy na tym by przygotować się najlepiej do Bike TransAlp 2021 i zdobyć Alpy!

Jesteśmy wdzięczni za każdą pomoc, najmniejszy grosik i złotówkę, która wspomoże nasze przygotowanie do wzięcia udziału w tym morderczym wyścigu. WESPRZYJ NASZE PRZYGOTOWANIE

Jeśli nie możesz pozwolić sobie na wpłatę, to po prostu bądź z nami! Trzymaj kciuki, kibicuj, prześlij serduszko, uśmiech i wierz w nas - to teraz dla nas niezbędne.Biketransalp2021 zrzutka.pl radek krzesa sylwia maksym paliwo z roślin

sylwia maksym body idea dietetyk

Sylwia Maksym

Cześć! Nazywam się Sylwia Maksym, jestem dietetykiem sportowym, propaguję żywienie opierające się na ograniczeniu ilości spożywanego mięsa. Uczę jak jeść zdrowo, dostarczać paliwa z roślin i wybierać proste, smaczne rozwiązania bez wprowadzania resytrykcji czy zakazów. Pokazuję sportowcom jak za pomocą żywienia wesprzeć ich regenerację i osiągnąć zawodowe cele. Aktualnie, obejmuję posadę dietetyka sportowego Reprezentacji Polski Kobiet w Piłce Nożnej, a także wspólpracuję indywidualnie z kolarzami, biegaczami, triathlonistami. Prywatnie jestem miłośniczką mocnej kawy, kolarstwa, mody i kultury hiszpańskiej. Rozgość się na mojej stronie i zatankuj ze mną Paliwo z Roślin.

BodyIdea - Dietetyka przyszłości

Dodaj komentarz

Brak dodanych komentarzy. Możesz być pierwszy - zapraszam!
Drukuj

Tagi

Obserwuj na Instagramie

Sprawdź inne wpisy

KUP E-BOOK

ROŚLINNE GRILLOWANIE

!!PROMOCJA!!

Sprawdź jadłospis:

WEGAŃSKI:

WEGETARIAŃSKI:

Posłuchaj mojego podcastu PALIWO Z ROŚLIN