Biblioteka
BodyIdea - Dietetyka przyszłości

2020-09-30

Podcast - Paliwo z roślin - #22 czy redukcja tkanki tłuszczowej jest trudna?
Cześć! Witaj w kolejnym odcinku mojego podcastu!

Czy Tobie też jest blisko temat redukcji tkanki tłuszczowej? Jak wiele epizodów odchudzania masz za sobą? Ja baaaaardzo dużo, ale nie będę tym razem opowiadać o sobie.

W #22 odcinku podcastu PALIWO Z ROŚLIN, przedstawiam Ci odpowiedzi na poniższe pytania:

  • Czy redukcja tkanki tłuszczowej jest rzeczywiście tak trudna?
  • Jakich zasad powinieneś przestrzegać komponując swoje posiłki podczas redukcji masy ciała?
  • Czy warto planować redukcję?
  • Jakie wymagania powinieneś sobie stawiać przed przystąpieniem do rozpoczęcia "diety" i wyższej aktywności ruchowej?

 

CZY REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ JEST TRUDNA? - PODCAST PALIWO Z ROŚLIN

 

 

Paliwo z roślin 

- mojego podcastu PALIWO Z ROŚLIN posłuchasz również tutaj:

Na koniec, polecam również  moje poprzednie podcasty, znajdziesz je tutaj:

Miłego odsłuchu. Daj proszę znać w komentarzu jakie tematy Cię interesują. Chętnie poruszę je w swoim podcaście. A może chciałbyś usłyszeć jakiegoś wyjątkowego gościa i poznać jego opinie na temat, który Cię ciekawi? Daj znać :)

Tworzę podcast dla Ciebie :)

_______________________________________________

 

Bike TransAlp 2021 - pomóż nam zdobyć Alpy

A propos budowania nawyków - też właśnie to robimy! Budujemy nawyki bardzo wczesnego wstawania, przekraczania granic fizycznych, trenowania do granic możliwości i reorganizowania naszego życia, które toczy się teraz wokół przygotowań do Bike TransAlp 2021.

Wraz z moim chłopakiem Radkiem jesteśmy w trakcie przygotowań do Bike TranAlp 2021 - to niesamowicie wymagający wyścig rowerowy, który odbywa się w Alpach. Wygraliśmy udział w tym szalonym wyścigu dzięki zbudowanym nawykom determinacji i pasji, ale przed nami najtrudniejszy krok - PRZYGOTOWANIE!

Radek relacjonuje nasze przygotowania na stronie, która powstała z tej okazji - 18000 metrów. Zerknij do nas i zobacz jak wygląda teraz nasza codzienność i budowanie kolejnych nawyków. Z racji na obecne przygotowania i potrzebne wsparcie, utworzyliśmy zbiórkę mającą na celu wspomożenie nas w przygotowaniach do Bike TransAlp 2021.

Tak, są to sumy, które na ten moment z wielu przyczyn są dla nas nie do przeskoczenia. Dlatego też prosimy wesprzyj nas! Bardzo nam zależy na tym by przygotować się najlepiej do Bike TransAlp 2021 i zdobyć Alpy!

Jesteśmy wdzięczni za każdą pomoc, najmniejszy grosik i złotówkę, która wspomoże nasze przygotowanie do wzięcia udziału w tym morderczym wyścigu. WESPRZYJ NASZE PRZYGOTOWANIE

Jeśli nie możesz pozwolić sobie na wpłatę, to po prostu bądź z nami! Trzymaj kciuki, kibicuj, prześlij serduszko, uśmiech i wierz w nas - to teraz dla nas niezbędne.

 

Biketransalp2021 zrzutka.pl radek krzesa sylwia maksym paliwo z roślin

sylwia maksym body idea dietetyk

Sylwia Maksym

Cześć! Nazywam się Sylwia Maksym, jestem dietetykiem sportowym. Uczę jak jeść zdrowo, dostarczać paliwa z roślin i wybierać proste, smaczne rozwiązania bez wprowadzania restrykcji czy zakazów. Propaguję żywienie opierające się na ograniczeniu ilości spożywanego mięsa. Pokazuję sportowcom jak za pomocą żywienia wesprzeć ich regenerację i osiągnąć zawodowe cele. Aktualnie, obejmuję posadę dietetyka sportowego reprezentacji Polski kobiet w piłce nożnej, a także współpracuję indywidualnie z kolarzami, biegaczami, triathlonistami. Prywatnie jestem miłośniczką mocnej kawy, kolarstwa, mody i kultury hiszpańskiej. Rozgość się na mojej stronie i zatankuj ze mną Paliwo z Roślin.

BodyIdea - Dietetyka przyszłości

Dodaj komentarz

Brak dodanych komentarzy. Możesz być pierwszy - zapraszam!

Posłuchaj mojego podcastu PALIWO Z ROŚLIN