Biblioteka
BodyIdea - Dietetyka przyszłości

2020-10-07

Podcast - Paliwo z roślin - #23 trening mentalny w budowaniu mentalności sportowca
Witam Cię w 23 odcinku mojego podcastu PALIWO Z ROŚLIN.

Czy słyszałeś kiedyś o treningu mentalnym? Wiesz, że jest niesamowicie przydatny nie tylko w kontekście kształtowania mentalności zwycięzcy danej dyscypliny sportowej? Poznaj najważniejsze elementy treningu mentalnego i pracuj nad obszarami, które uznasz za deficytowe. 


Jak to zrobić? To proste!

Zacznij od pierwszego kroku - zapraszam Cię do odsłuchania kolejnego odcinka mojego podcastu Paliwo z roślin, w którym mój gość, Mateusz Brela - Trener Mentalny, przedstawia w jaki sposób pracuje ze swoimi podopiecznymi i co możesz zyskać dzięki takiej współpracy.

Z tej rozmowy dowiesz się wielu przydatnych informacji, które odniesiesz do swojego życia, niezależnie od tego czy jesteś sportowcem, kucharzem, nauczycielem czy uczniem.

 

Trening mentalny, a mentalność zwycięzcy

Co mnie urzekło w Mateuszu?

Nie powołuje się na marketingowe "wypłyń na głębie i olej korpo", a uczy jak świadomie pracować z ciałem, odpoczywać i łapać oddech dzięki nauce "bycia ze sobą".

Zaznaczam - z rad Mateusza skorzystają wszyscy, nie tylko sportowcy!

Miłego odsłuchu i owocnego kształtowania dobrych nawyków, które wspomogą Twój rozwój.

 

 

Mateusz Brela - Trener Mentalny

czyli gdzie znajdziesz znajdziesz wspaniałe treści, które tworzy Mateusz

 

Paliwo z roślin 

- mojego podcastu PALIWO Z ROŚLIN posłuchasz również tutaj:

Na koniec, polecam również  moje poprzednie podcasty, znajdziesz je tutaj:

Miłego odsłuchu. Daj proszę znać w komentarzu jakie tematy Cię interesują. Chętnie poruszę je w swoim podcaście. A może chciałbyś usłyszeć jakiegoś wyjątkowego gościa i poznać jego opinie na temat, który Cię ciekawi? Daj znać :)

Tworzę podcast dla Ciebie :)

sylwia maksym body idea dietetyk

Sylwia Maksym

Cześć! Nazywam się Sylwia Maksym, jestem dietetykiem sportowym. Uczę jak jeść zdrowo, dostarczać paliwa z roślin i wybierać proste, smaczne rozwiązania bez wprowadzania restrykcji czy zakazów. Propaguję żywienie opierające się na ograniczeniu ilości spożywanego mięsa. Pokazuję sportowcom jak za pomocą żywienia wesprzeć ich regenerację i osiągnąć zawodowe cele. Aktualnie, obejmuję posadę dietetyka sportowego reprezentacji Polski kobiet w piłce nożnej, a także współpracuję indywidualnie z kolarzami, biegaczami, triathlonistami. Prywatnie jestem miłośniczką mocnej kawy, kolarstwa, mody i kultury hiszpańskiej. Rozgość się na mojej stronie i zatankuj ze mną Paliwo z Roślin.

BodyIdea - Dietetyka przyszłości

Dodaj komentarz

Brak dodanych komentarzy. Możesz być pierwszy - zapraszam!

Posłuchaj mojego podcastu PALIWO Z ROŚLIN