Biblioteka
BodyIdea - Dietetyka przyszłości

2020-11-11

Podcast - Paliwo z roślin - #27 jak przestać jeść słodycze i odzyskać kontrolę nad nawykami
Cześć. Na wstępie przepraszam za brak podcastu w ubiegłym tygodniu. Przymusowa przerwa sprawiła, że powstała dziura w publikowaniu, niestety nie byłam w stanie wpłynąć skutecznie na jej zalepienie.

Ogromnie żałuję, gdyż nagrywanie podcastu PALIWO Z ROŚLIN daje mi niesamowitą radość, satysfakcję i spełnienie, gdyż taki sposób przekazywania wiedzy i poznawania ludzi uważam za cudowny. Mam nadzieję, że nie masz mi za złe i z radością przyjmiesz dzisiejszy odcinek :) Bo ja się do Ciebie pięknie uśmiecham i witam z radością :)

 

Jak przestać jeść słodycze i odzyskać kontrolę nad nawykami?

Nadrabiając zaległości, dziś mam dla Ciebie cudowny odcinek podcastu PALIWO Z ROŚLIN, z gościem. Słodkim gościem, który słodko odpowiada o słodkim :) Przede wszystkim przekazuje (nie tylko słodkie) rady, jak sprawić by słodkie nie było przestępstwem i nie sprawiło nam słodkiego zawodu.

Chodź posłuchaj! To już #27 odcinku podcastu Paliwo z Roślin, którego gościem jest Mikołaj Choroszyński, autor książki, która już za chwilę ujrzy światło dzienne "Uzależnienie od słodyczy. Skuteczne narzędzia do zmiany nawyków".

Z tego odcinka dowiesz się:

  • czy cukier uzależnia
  • czy cukier to narkotyk
  • czy istnieją zdrowe słodycze
  • czy budowanie nawyków może wpłynąć na Twoje żywieniowe wybory
  • jak jeść mądrze
  • jaki wpływ na zdrowie ma nadużywanie słodyczy
  • czy ze słodyczami można przesadzić
  • jak budować dobre nawyki

 

Mikołaj Choroszyński

czyli gdzie znajdziesz znajdziesz wspaniałe treści, które tworzy Mikołaj

Paliwo z roślin 

- mojego podcastu PALIWO Z ROŚLIN posłuchasz również tutaj:

 

Na koniec, polecam również  moje poprzednie podcasty, znajdziesz je tutaj:

Hej! Jeśli lubisz treści, które przekazuje i uważasz, że powinny trafić do szerszej publiki, udostępnij proszę ten podcast i link do wpisu na blogu. Oznacz mnie w swoich social media, daj kciuka i zasubskrybuj moje kanały. Dzięki temu mogę trafiać do większej liczby osób, budować ich świadomość i wspierać zdrowie. To dla mnie bardzo ważne.

Chcę by moja praca przynosiła jak najwięcej korzyści, a więc proszę Cię o pomoc.

Jeśli masz też tematy, gości których chciałbyś usłyszeć lub pomysły na nagrania to z niecierpliwością wyczekuję na Twoją wiadomość, pamiętaj - tworzę podcast dla Ciebie.

Miłego odsłuchu i do zobaczenia!

 

 

sylwia maksym body idea dietetyk

Sylwia Maksym

Cześć! Nazywam się Sylwia Maksym, jestem dietetykiem sportowym. Uczę jak jeść zdrowo, dostarczać paliwa z roślin i wybierać proste, smaczne rozwiązania bez wprowadzania restrykcji czy zakazów. Propaguję żywienie opierające się na ograniczeniu ilości spożywanego mięsa. Pokazuję sportowcom jak za pomocą żywienia wesprzeć ich regenerację i osiągnąć zawodowe cele. Aktualnie, obejmuję posadę dietetyka sportowego reprezentacji Polski kobiet w piłce nożnej, a także współpracuję indywidualnie z kolarzami, biegaczami, triathlonistami. Prywatnie jestem miłośniczką mocnej kawy, kolarstwa, mody i kultury hiszpańskiej. Rozgość się na mojej stronie i zatankuj ze mną Paliwo z Roślin.

BodyIdea - Dietetyka przyszłości

Dodaj komentarz

Brak dodanych komentarzy. Możesz być pierwszy - zapraszam!

Posłuchaj mojego podcastu PALIWO Z ROŚLIN