Biblioteka
BodyIdea - Dietetyka przyszłości

2020-11-18

Podcast - Paliwo z roślin - #28 jak zostać najlepszą piłkarką?
Cześć! Ależ czekałam na ten odcinek! Ależ się cieszyłam nagrywając go! Ależ się cieszę, że jestem w tym wspaniałym projekcie! Dobra, już łapię oddech i najpierw wprowadzę Cię w świat, o którym zaraz opowiemy wraz z moim gościem.

catch the dream

Tak! Dziś o Kobiecej Piłce Nożnej. Dziś o łapaniu marzeń i rozwijaniu młodych talentów. Moim gościem jest Anna Szymańska, wybitna bramkarka. Piłkarka i Kapitan klubu Czarni Sosnowiec i Reprezentantka Polski. Ten odcinek to petarda. Ten odcinek ma moc! Nie tylko piłkarką, nie tylko sportową, on po prostu ma w sobie to coś. Posłuchaj!

Z najnowszego odcinka mojego podcastu PALIWO Z ROŚLIN, a dowiesz się:

  • czy piłkarska kariera jest obarczona wieloma wyrzeczeniami?
  • czym dla piłkarki jest piłka nożna?
  • jak złapać piłkarskie marzenia?
  • jak zostać najlepszą piłkarką i uniknąć błędów szkoleniowych?
  • jakie możliwości daje projekt Catch the Dream młodym piłkarkom?
  • jak wygląda kształtowanie treningowe od podstaw młodej piłkarki?
  • o dietetyce sportowej, psychologii w sporcie, fizjoterapii sportowej, treningu motorycznym, treningu piłkarskim, treningu bramkarskim w Catch the Dream
  • o zespole Catch the Dream
  • o planach na rozwój Catch the Dream
  • o rozwoju Kobiecej Piłki Nożnej w Polsce

i wiele wiele innych, które koniecznie musisz posłuchać :) Zapraszamy!

 

Kobieca Piłka Nożna w Polsce zdecydowanie potrzebuje naszego wsparcia. Kobieca Piłka Nożna potrzebuje kibiców, potrzebuje wspaniałych trenerów i młodych piłkarek, które aspirują do bycia najlepszymi. Dołącz do nas i wspieraj młode talenty! Zobacz gdzie znajdziesz najważniejsze informacje o projekcie Catch the dream:

Anna Szymańska - Catch the dream!

czyli gdzie znajdziesz Anię i CATCH THE DREAM w sieci

Paliwo z roślin 

- mojego podcastu PALIWO Z ROŚLIN posłuchasz również tutaj:

Na koniec, polecam również  moje poprzednie podcasty, znajdziesz je tutaj:

Hej! Jeśli lubisz treści, które przekazuje i uważasz, że powinny trafić do szerszej publiki, udostępnij proszę ten podcast i link do wpisu na blogu. Oznacz mnie w swoich social media, daj kciuka i zasubskrybuj moje kanały. Dzięki temu mogę trafiać do większej liczby osób, budować ich świadomość i wspierać zdrowie. To dla mnie bardzo ważne.

Chcę by moja praca przynosiła jak najwięcej korzyści, a więc proszę Cię o pomoc.

Jeśli masz też tematy, gości których chciałbyś usłyszeć lub pomysły na nagrania to z niecierpliwością wyczekuję na Twoją wiadomość, pamiętaj - tworzę podcast dla Ciebie.

Miłego odsłuchu i do zobaczenia!

sylwia maksym body idea dietetyk

Sylwia Maksym

Cześć! Nazywam się Sylwia Maksym, jestem dietetykiem sportowym. Uczę jak jeść zdrowo, dostarczać paliwa z roślin i wybierać proste, smaczne rozwiązania bez wprowadzania restrykcji czy zakazów. Propaguję żywienie opierające się na ograniczeniu ilości spożywanego mięsa. Pokazuję sportowcom jak za pomocą żywienia wesprzeć ich regenerację i osiągnąć zawodowe cele. Aktualnie, obejmuję posadę dietetyka sportowego reprezentacji Polski kobiet w piłce nożnej, a także współpracuję indywidualnie z kolarzami, biegaczami, triathlonistami. Prywatnie jestem miłośniczką mocnej kawy, kolarstwa, mody i kultury hiszpańskiej. Rozgość się na mojej stronie i zatankuj ze mną Paliwo z Roślin.

BodyIdea - Dietetyka przyszłości

Dodaj komentarz

Brak dodanych komentarzy. Możesz być pierwszy - zapraszam!

Posłuchaj mojego podcastu PALIWO Z ROŚLIN