Biblioteka
BodyIdea - Dietetyka przyszłości

2020-12-09

Podcast - Paliwo z roślin - #31 babskie rozmowy o rowerach
Cześć w #31 odcinku podcastu PALIWO Z ROŚLIN!

Witaj w świecie rowerów. Mtb, szosa, enduro, gravel... te słowa często padają w tym nagraniu :)

To wszystko dzięki mojemu wspaniałemu gościowi - Mamba on bike, czyli Dorota Juranek. Moja rowerowa Iskra, którą obserwuję od dawna, która ujarzmia dzikie rowery, zdobywa malownicze trasy i foci piękne miejsca, ludzi i przyrodę.

rośliny rowery dietetyk mamba

Przyznam szczerze, że już dawno nie czułam takiej babskiej chemii podczas rozmowy. Grał niesamowity flow. Dorota sama o sobie mówi, że jest cicha i skryta, jednak ta rozmowa była pełna radości, dobrej rozmowy i fajnego klimatu, który już niebawem rozszerzymy na wspólnym morsowaniu - jak widać od Mamby można uczyć się nie tylko o rowerach :)

 

Wracając do podcastu... No kurcze!

To po prostu babska rozmowa o rowerach. To rozmowa o uczuciach. Miłości do sportu, walce z fizycznością, słabością, ale i o empatycznym podejściu do świata. Chodź do nas, posłuchaj, a potem wskocz na rower i poczuj ten klimat. Miłego odsłuchu :)

 

 

Mamba on bike - Dorota Juranek

czyli gdzie znajdziesz wszelkie informacje o Dorotcie - MambaOnBike

Paliwo z roślin 

- mojego podcastu PALIWO Z ROŚLIN posłuchasz również tutaj:

Na koniec, polecam również  moje poprzednie podcasty, znajdziesz je tutaj:

Hej! Jeśli lubisz treści, które przekazuje i uważasz, że powinny trafić do szerszej publiki, udostępnij proszę ten podcast i link do wpisu na blogu. Oznacz mnie w swoich social media, daj kciuka i zasubskrybuj moje kanały. Dzięki temu mogę trafiać do większej liczby osób, budować ich świadomość i wspierać zdrowie. To dla mnie bardzo ważne.

Chcę by moja praca przynosiła jak najwięcej korzyści, a więc proszę Cię o pomoc.

Jeśli masz też tematy, gości których chciałbyś usłyszeć lub pomysły na nagrania to z niecierpliwością wyczekuję na Twoją wiadomość, pamiętaj - tworzę podcast dla Ciebie.

Miłego odsłuchu i do zobaczenia!

sylwia maksym body idea dietetyk

Sylwia Maksym

Cześć! Nazywam się Sylwia Maksym, jestem dietetykiem sportowym. Uczę jak jeść zdrowo, dostarczać paliwa z roślin i wybierać proste, smaczne rozwiązania bez wprowadzania restrykcji czy zakazów. Propaguję żywienie opierające się na ograniczeniu ilości spożywanego mięsa. Pokazuję sportowcom jak za pomocą żywienia wesprzeć ich regenerację i osiągnąć zawodowe cele. Aktualnie, obejmuję posadę dietetyka sportowego reprezentacji Polski kobiet w piłce nożnej, a także współpracuję indywidualnie z kolarzami, biegaczami, triathlonistami. Prywatnie jestem miłośniczką mocnej kawy, kolarstwa, mody i kultury hiszpańskiej. Rozgość się na mojej stronie i zatankuj ze mną Paliwo z Roślin.

BodyIdea - Dietetyka przyszłości

Dodaj komentarz

Szymon @ Znajkraj 2020-12-09 21:26:19

Bardzo sympatyczna rozmowa :), wpadła mi w oko przed bieganiem na fejsie, więc przebiegałem z Wami wieczorną dyszkę w bardzo optymistycznym nastroju - dziękuję :)

Sylwia Maksym 2020-12-14 10:44:34

Cześć Szymon! Wielkie dzięki :) Fajnie czytać takie komentarze :) Miło, że mogłyśmy z Tobą przebiec 10km - poproszę o więcej :) Pozdrowienia :)

Posłuchaj mojego podcastu PALIWO Z ROŚLIN