Biblioteka
BodyIdea - Dietetyka przyszłości

2020-12-16

Podcast - Paliwo z roślin - #32 wypalenie zawodowe wśród zawodowych sportowców
Cześć! Witaj w #32 odcinku mojego podcastu PALIWO Z ROŚLIN. Jest to miejsce, w którym dzięki rozmowie z gościem, chcę przekazać Ci najlepszą wiedzę dotyczącą odżywiania, treningu, komponowania posiłków, mądrych zakupów, ale i Twojej strefy psyche. Dziś, by nakreślić Ci temat tego nagrania, rozpocznę od zadania Ci pytań:

  • Ile razy w życiu powiedziałeś "nie chce mi się", "nie dam rady", "nie mam siły", "nie potrafię"?
  • Jak często wątpiłeś w sens wykonywanego zawodu, nauki, czy obranego celu?
  • Czy znalazłeś zadałeś sobie kiedyś pytanie dlaczego tak się dzieje?

To niezwykle ważne by móc zaopiekować się sobą, swoimi potrzebami i w potrzebnym momencie powiedzieć: STOP! ZWOLNIJ! Daj sobie prawo odpocząć!

Anna Ussorowska przedstawia wiele narzędzi, które pomogą Ci zrozumieniu swojego zachowania. Uwrażliwia na podstawowe objawy, które możesz zaobserwować u Ciebie Ty sam lub Twoi bliscy. Niech zaproszeniem do odsłuchania tego nagrania, będzie poniższy cytat, który Ania przytacza również podczas rozmowy w moim podcaście PALIWO Z ROŚLIN.

 

„Musisz być wystarczająco silny, żeby być słabym.”

Jon Kabat- Zinn

 

Anna Ussorowska

Tutaj znajdziesz Anię:

Paliwo z roślin 

- mojego podcastu PALIWO Z ROŚLIN posłuchasz również tutaj:

Na koniec, polecam również  moje poprzednie podcasty, znajdziesz je tutaj:

Hej! Jeśli lubisz treści, które przekazuje i uważasz, że powinny trafić do szerszej publiki, udostępnij proszę ten podcast i link do wpisu na blogu. Oznacz mnie w swoich social media, daj kciuka i zasubskrybuj moje kanały. Dzięki temu mogę trafiać do większej liczby osób, budować ich świadomość i wspierać zdrowie. To dla mnie bardzo ważne.

Chcę by moja praca przynosiła jak najwięcej korzyści, a więc proszę Cię o pomoc.

Jeśli masz też tematy, gości których chciałbyś usłyszeć lub pomysły na nagrania to z niecierpliwością wyczekuję na Twoją wiadomość, pamiętaj - tworzę podcast dla Ciebie.

Miłego odsłuchu i do zobaczenia!

sylwia maksym body idea dietetyk

Sylwia Maksym

Cześć! Nazywam się Sylwia Maksym, jestem dietetykiem sportowym. Uczę jak jeść zdrowo, dostarczać paliwa z roślin i wybierać proste, smaczne rozwiązania bez wprowadzania restrykcji czy zakazów. Propaguję żywienie opierające się na ograniczeniu ilości spożywanego mięsa. Pokazuję sportowcom jak za pomocą żywienia wesprzeć ich regenerację i osiągnąć zawodowe cele. Aktualnie, obejmuję posadę dietetyka sportowego reprezentacji Polski kobiet w piłce nożnej, a także współpracuję indywidualnie z kolarzami, biegaczami, triathlonistami. Prywatnie jestem miłośniczką mocnej kawy, kolarstwa, mody i kultury hiszpańskiej. Rozgość się na mojej stronie i zatankuj ze mną Paliwo z Roślin.

BodyIdea - Dietetyka przyszłości

Dodaj komentarz

Brak dodanych komentarzy. Możesz być pierwszy - zapraszam!

Posłuchaj mojego podcastu PALIWO Z ROŚLIN