Biblioteka
BodyIdea - Dietetyka przyszłości

2020-12-30

Podcast - Paliwo z roślin - #34 o tym jak fajnym ludziom przytrafiają się fajne rzeczy
Cześć w ostatnim odcinku podcastu PALIWO Z ROŚLIN 2020 roku. Ale się działo. Działo się dobrze, bardzo dobrze, ale i bardzo źle. Jeśli śledzisz mój podcast, to na pewno już słuchałeś odcinka z moim chłopakiem Radkiem #11 i #16, w którym opowiadamy o przygotowaniu do Bike TransAlp 2021. Od dłuższego czasu niczego nie nagrywaliśmy wspólnie, gdyż ten rok zdecydowanie dał nam srogo popalić.

Tak, był trudny dla wszystkich. Pandemia odbiła się dość mocno na wielu osobach. Staram się nie przekazywać w social media smutnych, złych i trudnych treści osobistych, a ten ostatni czas właśnie w takie obfitował. Problemy rodzinne, zdrowotne najbliższych członków rodziny (nie, nie tylko COVID, ale dość trudne sprawy, które skutecznie odbierały chęci i siły do uśmiechu), lockdown i utrata pracy, problemy finansowe, kolejna przeprowadzka.... eh. Koniec. Nie narzekam, nie tłumaczę się, jednak chcę Ci pokazać, że ILE RAZ UPADNIESZ, TYLE RAZY MUSISZ POWSTAĆ. Takie jest życie - raz wjeżdżasz na trudną górę, raz z niej zjeżdżasz. My znów nabieramy tempa i wiatru w żagle.

Było źle, ale widzimy światełko w tunelu, znów los się do nas uśmiechnął... zatem zapraszamy Cię do odsłuchania najnowszych wieści rowerowych, emocjonalnych i takich fajnych, jak my :)

Zapraszam Cię też na stronę Radka 18000metrów - najnowsze wieści o Bike TransAlp i naszym przygotowaniu gdzie poczytasz i pooglądasz, zatem uzupełnisz odsłuchanie #34 odcinka podcastu PALIWO Z ROŚLIN :)


 

Radek Krzesa - 18000 metrów 

czyli gdzie znajdziesz Radka:

Sylwia Maksym - Paliwo z roślin 

- mojego podcastu PALIWO Z ROŚLIN posłuchasz również tutaj:

_______________________________________________

 

Bike TransAlp 2021 

Prosimy, wesprzyj nasze przygotowania do Bike TransAlp 2021 - kliknij w obrazek by przejść na www.zrzutka.pl

Jesteśmy wdzięczni za każdą pomoc, najmniejszy grosik i złotówkę, która wspomoże nasze przygotowanie do wzięcia udziału w tym morderczym wyścigu.

Jeśli nie możesz pozwolić sobie na wpłatę, to po prostu bądź z nami! Trzymaj kciuki, kibicuj, prześlij serduszko, uśmiech i wierz w nas - to teraz dla nas niezbędne.Biketransalp2021 zrzutka.pl radek krzesa sylwia maksym paliwo z roślin

 

_______________________________________________

 

Na koniec, polecam również  moje poprzednie podcasty, znajdziesz je tutaj:

Hej! Jeśli lubisz treści, które przekazuje i uważasz, że powinny trafić do szerszej publiki, udostępnij proszę ten podcast i link do wpisu na blogu. Oznacz mnie w swoich social media, daj kciuka i zasubskrybuj moje kanały. Dzięki temu mogę trafiać do większej liczby osób, budować ich świadomość i wspierać zdrowie. To dla mnie bardzo ważne.

Chcę by moja praca przynosiła jak najwięcej korzyści, a więc proszę Cię o pomoc.

Jeśli masz też tematy, gości których chciałbyś usłyszeć lub pomysły na nagrania to z niecierpliwością wyczekuję na Twoją wiadomość, pamiętaj - tworzę podcast dla Ciebie.

Miłego odsłuchu i do zobaczenia!

sylwia maksym body idea dietetyk

Sylwia Maksym

Cześć! Nazywam się Sylwia Maksym, jestem dietetykiem sportowym. Uczę jak jeść zdrowo, dostarczać paliwa z roślin i wybierać proste, smaczne rozwiązania bez wprowadzania restrykcji czy zakazów. Propaguję żywienie opierające się na ograniczeniu ilości spożywanego mięsa. Pokazuję sportowcom jak za pomocą żywienia wesprzeć ich regenerację i osiągnąć zawodowe cele. Aktualnie, obejmuję posadę dietetyka sportowego reprezentacji Polski kobiet w piłce nożnej, a także współpracuję indywidualnie z kolarzami, biegaczami, triathlonistami. Prywatnie jestem miłośniczką mocnej kawy, kolarstwa, mody i kultury hiszpańskiej. Rozgość się na mojej stronie i zatankuj ze mną Paliwo z Roślin.

BodyIdea - Dietetyka przyszłości

Dodaj komentarz

Brak dodanych komentarzy. Możesz być pierwszy - zapraszam!

Posłuchaj mojego podcastu PALIWO Z ROŚLIN