Biblioteka
BodyIdea - Dietetyka przyszłości

2021-01-27

Podcast - Paliwo z roślin - #38 co łączy dietetykę z fotografią? 

 


Cześć! Witaj w #38 odcinku mojego podcastu Paliwo z Roślin. Zapewne jesteś zaskoczony tematem, bo cóż może mieć wspólnego dietetyka z fotografią? Oj wiele, naprawdę wiele! Przekonasz się o tym słuchając tego odcinka, w którym występuje mój wspaniały gość - Weronika Kuźma, właścicielka marki Wuka Studio.

 

Co łączy dietetykę z fotografią?

- czyli o kształtowaniu pewności siebie, sztuce samoakceptacji i nieustannej radości z życia!

Dlaczego nagrałyśmy ten odcinek? Dla Was! Dla wszystkich Kobiet, które nie wierzą w siebie i nie akceptują swojego ciała. Które nieustannie szukają minusów w swoim wyglądzie i uważają, że są bezwartościowe. Drzemie w Was niezwykła siła!

Nasza rozmowa jest pełna radosnych, ważnych emocji, a odcinek dedykujemy wszystkim paniom. Spokojnie, mężczyzn również zapraszam do odsłuchu - zapewne zechcą się dowiedzieć jak poprawić humor swojej ukochanej drobnym prezentem, który możecie sprawić dzięki Weronice :)

 

 

Weronika Kuźma - Wuka Studio

czyli gdzie znajdziesz wszelkie informacje o Weronice i Jej cudownych dziełach

Sylwia Maksym - Paliwo z roślin 

- mojego podcastu PALIWO Z ROŚLIN posłuchasz również tutaj:

_______________________________________________

Na koniec, polecam również  moje poprzednie podcasty, znajdziesz je tutaj:

 

Hej! Jeśli lubisz treści, które przekazuje i uważasz, że powinny trafić do szerszej publiki, udostępnij proszę ten podcast i link do wpisu na blogu. Oznacz mnie w swoich social media, daj kciuka i zasubskrybuj moje kanały. Dzięki temu mogę trafiać do większej liczby osób, budować ich świadomość i wspierać zdrowie. To dla mnie bardzo ważne.

Chcę by moja praca przynosiła jak najwięcej korzyści, a więc proszę Cię o pomoc.

Jeśli masz też tematy, gości których chciałbyś usłyszeć lub pomysły na nagrania to z niecierpliwością wyczekuję na Twoją wiadomość, pamiętaj - tworzę podcast dla Ciebie.

Miłego odsłuchu i do zobaczenia!

sylwia maksym body idea dietetyk

Sylwia Maksym

Cześć! Nazywam się Sylwia Maksym, jestem dietetykiem sportowym. Uczę jak jeść zdrowo, dostarczać paliwa z roślin i wybierać proste, smaczne rozwiązania bez wprowadzania restrykcji czy zakazów. Propaguję żywienie opierające się na ograniczeniu ilości spożywanego mięsa. Pokazuję sportowcom jak za pomocą żywienia wesprzeć ich regenerację i osiągnąć zawodowe cele. Aktualnie, obejmuję posadę dietetyka sportowego reprezentacji Polski kobiet w piłce nożnej, a także współpracuję indywidualnie z kolarzami, biegaczami, triathlonistami. Prywatnie jestem miłośniczką mocnej kawy, kolarstwa, mody i kultury hiszpańskiej. Rozgość się na mojej stronie i zatankuj ze mną Paliwo z Roślin.

BodyIdea - Dietetyka przyszłości

Dodaj komentarz

Brak dodanych komentarzy. Możesz być pierwszy - zapraszam!

Posłuchaj mojego podcastu PALIWO Z ROŚLIN