Biblioteka
BodyIdea - Dietetyka przyszłości

2021-03-31

Podcast - Paliwo z roślin - #45 Kobieta w sporcie: Iza Dudek - Kolarstwo MTB XC
Cześć :) Jak miło Cię tu ponownie gościć :)

Witam Cię w drugim odcinku z serii KOBIETA W SPORCIE, który prowadzę w moim podcaście PALIWO Z ROŚLIN. To już #45 odcinek odkąd zaczęłam nagrywać. Tworzę dla Ciebie treści dotyczące diety w sporcie, łatwego roślinnego gotowania, dostarczania przyjemności płynącej z jedzenia, ale i dbania o środowisko i Twoją regenerację. Moim celem jest pokazanie, że ograniczenie mięsa nie jest trudne, przynosi wiele korzyści zdrowotnych i satysfakcji smakowej, a sport jest nieodłącznym elementem zdrowego, świadomego życia.

 

KOBIETA W SPORCIE

Seria nowych nagrań - Kobieta w Sporcie - powstała po to, by poznać i wspierać wspaniałe kobiety, dla których całym światem, życiem, miłością, pasją, a także sposobem na zarobek jest właśnie SPORT! Chcę by było głośno o tych wspaniałych kobietach nie tylko w kręgach, w których się poruszają, chcę by usłyszała o nich cała Polska! 

Dzięki tym nagraniom:

  • dowiesz się o topowych, ale także i niszowych dyscyplinach sportu
  • poznasz sylwetki reprezentantek Polski, ale także i posłuchasz rozmów z amatorkami ekstremalnych sportów, które łączą pracę, rodzinę i pozostałe obowiązki ze sportem amatorskim
  • przekonasz się, że sportowa droga do sukcesu jest trudna, ale nie jest niemożliwa
  • namacalnie doznasz wielu wspaniałych emocji, które biegną z ust moich gości

 

KOBIETA W SPORCIE: Iza Dudek - Kolarstwo MTB XC

Zapraszam Cię do odsłuchania drugiej rozmowy z serii KOBIETA W SPORCIE!

Dziś zapoznaję Cię z Izą Dudek. Iza to niesamowicie silna kobieta, której niestraszne jakiekolwiek trudności fizyczne! Największe szczyty, najtrudniejsze podjazdy, najbardziej przerażające zjazdy, pokonuje z uśmiechem na ustach! Izę znam osobiście i potwierdzam - nie ma dla niej sytuacji bez wyjścia, hasłem rozpocznawczym jest - "NIE HAMUJ" :) i wielkie, ciepłe serduszko z mnóstwem dobroci w środku.

podkast kobieta w sporcie sylwia maksym

Jak myślisz?

  • Czy kolarką się rodzisz, czy stajesz?
  • Czy miłość do roweru jest jak wulkan, który wybucha niespodziewanie i pochłania Cię w całości?
  • Czy kiedykolwiek jest za późno by zacząć uprawiać kolarstwo?
  • Czy można pozbyć się strachu przed trudnymi zjazdami i wygłuszyć skrajne emocje?

Iza zna odpowiedź! Ty też ją poznaj!

Iza, prócz uczestnictwa w wielu zawodach, rajdach i maratonach, współtworzy projekt BABSKA ŚRODA. To niesamowita i liczna ekipa wspaniałych kobiet, które wzajemnie dopingują się do uprawiania sportów różnych dyscyplin. Największa miłość zrodziła się od roweru, jednak względem powiększania się grupy ewaluowała w dalekie obszary.

O BABSKIEJ ŚRODZIE jeszcze usłyszycie w moim podcaście.... a teraz nie przedłużając, zapraszam do odsłuchu!

Podcast - Paliwo z roślin - #45 KOBIETA W SPORCIE: Iza Dudek - Kolarstwo MTB XC

 

 

 

Mam do Ciebie prośbę! Wesprzyj działanie cyklu KOBIETA W SPORCIE.

  • Chciałabym, aby jak najwięcej osób pozstało sylwetki niesamowitych KOBIET SPORTOWCÓW i tym samym powiększyło ich grono wiernych fanów i kibiców, którzy są tak niezbędni w dopingu i mobilizacji do działania.
  • Prześlij link do mojego podkastu/ strony/ youtube i podziel się z innymi!

Niech KOBIETA W SPORCIE trafi do jak największej publiki.

 

KOBIETA W SPORCIE:

Iza Dudek - Kolarstwo MTB XC

paliwo z roślin sylwia maksym podkast

Sylwia Maksym - Paliwo z Roślin 

- mojego podcastu PALIWO Z ROŚLIN posłuchasz również tutaj:

_______________________________________________

Słuchałeś już poprzednich odcinków podcastu PALIWO Z ROŚLIN?

Tutaj znajdziesz wszystkie odcinki:

 

Hej! Jeśli lubisz treści, które przekazuje i uważasz, że powinny trafić do szerszej publiki, udostępnij proszę ten podcast i link do wpisu na blogu. Oznacz mnie w swoich social media, daj kciuka i zasubskrybuj moje kanały. Dzięki temu mogę trafiać do większej liczby osób, budować ich świadomość i wspierać zdrowie. To dla mnie bardzo ważne.

Chcę by moja praca przynosiła jak najwięcej korzyści, a więc proszę Cię o pomoc.

Jeśli masz też tematy, gości których chciałbyś usłyszeć lub pomysły na nagrania to z niecierpliwością wyczekuję na Twoją wiadomość, pamiętaj - tworzę podcast dla Ciebie.

Miłego odsłuchu i do zobaczenia!

_______________________________________________

 

Sylwia Maksym - PALIWO Z ROŚLIN 

paliwo z roślin sylwia maksym

Link znajdziesz tutaj Grupa Paliwo z Roślin - jednoczymy tutaj wiebicieli kuchni roślinnej, osoby które już od dawna są na diecie wegańskiej czy wegetariańskiej, a także te osoby, które dopiero planują coś zmienić w swoim menu. To również grupa dla sportowców, którzy poszukują odpowiedzi na nurtujące ich pytania z tematyki diety roślinnej w sporcie. 

Zapraszam Cię serdecznie! Dołącza do nas i buduj roślinną społeczność Paliwo z roślin

sylwia maksym body idea dietetyk

Sylwia Maksym

Cześć! Nazywam się Sylwia Maksym, jestem dietetykiem sportowym. Uczę jak jeść zdrowo, dostarczać paliwa z roślin i wybierać proste, smaczne rozwiązania bez wprowadzania restrykcji czy zakazów. Propaguję żywienie opierające się na ograniczeniu ilości spożywanego mięsa. Pokazuję sportowcom jak za pomocą żywienia wesprzeć ich regenerację i osiągnąć zawodowe cele. Aktualnie, obejmuję posadę dietetyka sportowego reprezentacji Polski kobiet w piłce nożnej, a także współpracuję indywidualnie z kolarzami, biegaczami, triathlonistami. Prywatnie jestem miłośniczką mocnej kawy, kolarstwa, mody i kultury hiszpańskiej. Rozgość się na mojej stronie i zatankuj ze mną Paliwo z Roślin.

BodyIdea - Dietetyka przyszłości

Dodaj komentarz

Brak dodanych komentarzy. Możesz być pierwszy - zapraszam!

Posłuchaj mojego podcastu PALIWO Z ROŚLIN