Biblioteka
BodyIdea - Dietetyka przyszłości

2021-07-01

Podcast Paliwo z Roślin #56 Dieta vs. suplementacja - Nowoczesne zasady suplementacji w sporcie | gość: Bartłomiej Pomorski
Hej! Witaj w 56 odcinku mojego podcastu PALIWO Z ROŚLIN! Dziś mój gość odpowie na szereg pytań dotyczących mądrej, umiejętnej, trafnej i opłacalnej suplementacji! Ten odcinek jest dla Ciebie, jeśli:

  • Jesteś zawodowym sportowcem lub amatorem szukającym odpowiedniego rozwiązania związanego z suplementacją?
  • Ilość suplementów na rynku, ich cena, a także wątpliwa jakość sprawiają, że nie wiesz czy w ogóle warto inwestować fundusze w suplementy?
  • Uważasz, że dieta nie wystarczy by zbudować formę, poprawić regenerację, czy wydłużyć ilość i poprawić jakość Twojego treningu?

Posłuchaj mojej rozmowy z Bartłomiejem Pomorskim, dietetykiem ekipy Dietetyka NieNaŻarty i autorem kursu Nowoczesne Metody Suplementacji w Sporcie.

Bartek rozwiewa wszelkie wątpliwości dotyczące suplementacji, obala kilku mitów i pozwala spojrzeć szeroko na wiele znanych na rynku suplementów.

Zapraszam do odsłuchu. Sylwia Maksym, Paliwo z Roślin.

 

Podcast Paliwo z Roślin #56 Dieta vs. suplementacja

- Nowoczesne zasady suplementacji w sporcie

| gość: Bartłomiej Pomorski

 

 

Bartłomiej Pomorski i Dietetyka #NieNaŻarty

czyli gdzie znajdziesz wszelkie informacje o Bartku i ekipie Dietetyka #NieNaŻarty

 

 

Sylwia Maksym - Paliwo z Roślin 

- mojego podcastu PALIWO Z ROŚLIN posłuchasz również tutaj:

_______________________________________________

Słuchałeś już poprzednich odcinków podcastu PALIWO Z ROŚLIN?

Tutaj znajdziesz wszystkie odcinki:

 

Hej! Jeśli lubisz treści, które przekazuje i uważasz, że powinny trafić do szerszej publiki, udostępnij proszę ten podcast i link do wpisu na blogu. Oznacz mnie w swoich social media, daj kciuka i zasubskrybuj moje kanały. Dzięki temu mogę trafiać do większej liczby osób, budować ich świadomość i wspierać zdrowie. To dla mnie bardzo ważne.

Chcę by moja praca przynosiła jak najwięcej korzyści, a więc proszę Cię o pomoc.

Jeśli masz też tematy, gości których chciałbyś usłyszeć lub pomysły na nagrania to z niecierpliwością wyczekuję na Twoją wiadomość, pamiętaj - tworzę podcast dla Ciebie.

Miłego odsłuchu i do zobaczenia!

_______________________________________________

 

Sylwia Maksym - PALIWO Z ROŚLIN 

paliwo z roślin sylwia maksym

Link znajdziesz tutaj Grupa Paliwo z Roślin - jednoczymy tutaj wiebicieli kuchni roślinnej, osoby które już od dawna są na diecie wegańskiej czy wegetariańskiej, a także te osoby, które dopiero planują coś zmienić w swoim menu. To również grupa dla sportowców, którzy poszukują odpowiedzi na nurtujące ich pytania z tematyki diety roślinnej w sporcie. 

Zapraszam Cię serdecznie! Dołącza do nas i buduj roślinną społeczność Paliwo z roślin

sylwia maksym body idea dietetyk

Sylwia Maksym

Cześć! Nazywam się Sylwia Maksym, jestem dietetykiem sportowym. Uczę jak jeść zdrowo, dostarczać paliwa z roślin i wybierać proste, smaczne rozwiązania bez wprowadzania restrykcji czy zakazów. Propaguję żywienie opierające się na ograniczeniu ilości spożywanego mięsa. Pokazuję sportowcom jak za pomocą żywienia wesprzeć ich regenerację i osiągnąć zawodowe cele. Aktualnie, obejmuję posadę dietetyka sportowego reprezentacji Polski kobiet w piłce nożnej, a także współpracuję indywidualnie z kolarzami, biegaczami, triathlonistami. Prywatnie jestem miłośniczką mocnej kawy, kolarstwa, mody i kultury hiszpańskiej. Rozgość się na mojej stronie i zatankuj ze mną Paliwo z Roślin.

BodyIdea - Dietetyka przyszłości

Dodaj komentarz

Brak dodanych komentarzy. Możesz być pierwszy - zapraszam!

Posłuchaj mojego podcastu PALIWO Z ROŚLIN