Biblioteka
BodyIdea - Dietetyka przyszłości

2020-06-11

Podcast - Paliwo z roślin - #6 otwieramy oczy
Cześć! Piszę do Was pełna radości! Jak za każdym razem, jednak dziś ta radość jest szczególna.

Od maja nagrywam podcast - Paliwo z roślin. Ogromnie cieszy mnie ten sposób przekazywania wiedzy dotyczący żywienia i aktywności fizycznej, a także luźnych przemyśleń traktujących o zdrowym stylu życia.

 

Podkast Paliwo z roślin w podkaście Podkasting w Polsce

Dzięki temu, iż już po drugim odcinku, mój podkast został odkryty przez Borysa Kozielskiego tworzącego podkast - Podkasting w Polsce  #134 POSŁUCHAJ PODKASTU - PODKASTING W POLSCE #134 moja praca ewaluowała i do mojego podcastu zgłosiło się kilka osób, a także ja również otrzymałam kilka zaproszeń. Jest to dla mnie tak duże wyróżnienie, iż nie mogę nadal w to uwierzyć! Wspaniała radość i ciągły dreszcz! :)

Mam nadzieję, że grono słuchaczy będzie wzrastało, ale przede wszystkim treści, które Wam przekazuję i przekażę w przyszłości są i będą dla Was zadowalające. Jeśli macie jakiekolwiek sugestie tematów, to śmiało możecie wysyłać je do mnie wpisując w komentarzu pod tym wpisem lub mailowo na: s.maksym@bodyidea.pl

 

#6 otwieramy oczy - gość: Mateusz Zbojna

Wracając do szóstego odcinka. To pierwszy odcinek z gościem! I to jakim gościem! Mateusz Zbojna tworzy pierwszy konopny podcast w Polsce - Otwieramy Oczy. Działa bardzo prężnie i przede wszystkim profesjonalnie. Dawno nie spotkałam tak młodej osoby, o tak szerokiej wiedzy. Prawdziwy pasjonat, ale przede wszystkim niesamowicie sympatyczny i pozytywnie nastawiony do życia człowiek. Jestem przekonana, że jeszcze "spotkamy" się w podkaście Paliwo z roślin, albo też skoczymy na konopną herbatkę, gdyż jak się okazało mieszkamy niedaleko siebie :)

Nie będę się rozpisywać o Mateuszu, zaproszę Was do naszego odcinka, a także w miejsca gdzie możecie znaleźć wszelkie informacje o Otwieramy oczy.

 

 

Otwieramy oczy w sieci:

 

PALIWO Z ROŚLIN - podcast posłuchasz również tutaj:

_______________________________________________

PALIWO Z ROŚLIN 

Z tego miejsca raz jeszcze dziękuję Mateuszowi za to iż był moim gościem, w dodatku pierwszym gościem :) Buzie się nam nie zamykały, zarówno przed nagraniem, w trakcie, jak i tuż po nim! Inspirujące spotkanie!

Fajne jest tworzenie podcastów! Jeżeli też chcesz dzielić się swoją wiedzą to działaj! Ta forma jest naprawdę świetna!

Daj znać w komentarzu jak podobała Ci się nasza rozmowa! A może chciałbyś abyśmy rozwinęli szerzej temat? Hmmm? :) 

Wracając do Paliwa z roślin - jesteś już w mojej grupie? Paliwo z roślin

Link znajdziesz tutaj Grupa Paliwo z Roślin - jednoczymy tutaj wiebicieli kuchni roślinnej, osoby które już od dawna są na diecie wegańskiej czy wegetariańskiej, a także te osoby, które dopiero planują coś zmienić w swoim menu. To również grupa dla sportowców, którzy poszukują odpowiedzi na nurtujące ich pytania z tematyki diety roślinnej w sporcie. 

Zapraszam Cię serdecznie! Dołącza do nas i buduj roślinną społeczność Paliwo z roślin

sylwia maksym body idea dietetyk

Sylwia Maksym

Cześć! Nazywam się Sylwia Maksym, jestem dietetykiem sportowym. Uczę jak jeść zdrowo, dostarczać paliwa z roślin i wybierać proste, smaczne rozwiązania bez wprowadzania restrykcji czy zakazów. Propaguję żywienie opierające się na ograniczeniu ilości spożywanego mięsa. Pokazuję sportowcom jak za pomocą żywienia wesprzeć ich regenerację i osiągnąć zawodowe cele. Aktualnie, obejmuję posadę dietetyka sportowego reprezentacji Polski kobiet w piłce nożnej, a także współpracuję indywidualnie z kolarzami, biegaczami, triathlonistami. Prywatnie jestem miłośniczką mocnej kawy, kolarstwa, mody i kultury hiszpańskiej. Rozgość się na mojej stronie i zatankuj ze mną Paliwo z Roślin.

BodyIdea - Dietetyka przyszłości

Dodaj komentarz

Janek 2020-07-07 20:36:00

Podoba mi się, że w Twoim podkaście można usłyszeć nie tylko o diecie, ale i również o wielu aspektach dotyczących zdrowia, roślin i przyrody. Fajnie się Ciebie słucha, masz piękny głos i zapraszasz dobrych gości. Daję suba.

Sylwia Maksym 2020-07-08 08:06:50

Bardzo dziękuję :) Wspaniale móc przekazywać wiedzę w taki sposób, tym bardziej cieszę się, że Ci się podoba, gdyż to naprawdę uwielbiam :)

Posłuchaj mojego podcastu PALIWO Z ROŚLIN