Biblioteka
BodyIdea - Dietetyka przyszłości

2022-01-13

Podcast - Paliwo z roślin - #65 czy dieta roślinna jest dla wszystkich?
O tym, że dieta roślinna niesie szereg korzyści zdrowotnych i środowiskowych nie muszę już Cię przekonywać.

Wspomaga nasze zdrowie, dostarcza niezbędnych witamin, minerałów, fitozwiązków, pełnowartościowego białka i nie trudno o jej dobrą kompozycję - też już o tym wiesz z poprzednich nagrań mojego podcastu Paliwo z Roślin.

Jednak, być może zastanawiasz się czy są sytuacje, gdzie dieta roślinna może nie być najlepszym rozwiązaniem?

  • Czy świadomi weganie mogę obawiać się niedoborów witaminowych w organizmie?
  • Czy początkujący wegetarianie są w stanie skomponować odpowiednio roślinną dietę? Jakie wykonywać badania w celu zweryfikowania swoje zdrowia, przy długoletnim roślinnym odżywianiu?

Te wszystkie zagadnienia, i wiele innych ciekawych tematów związanych z dietą roślinną omawia mój gość Bartek Pomorski. Zapraszam do odsłuchu.

 

Podcast - Paliwo z roślin - #65 czy dieta roślinna jest dla wszystkich? | gość Bartek Pomorski - DietetykaNieNaŻarty! | Sylwia Maksym

Bartek Pomorski - Dietetyka NieNaŻarty!

Gdzie możesz obserwować Bartka i czerpać wiedzę od DietetykiNieNaŻarty!

 

Sylwia Maksym - Paliwo z Roślin 

- mojego podcastu PALIWO Z ROŚLIN posłuchasz również tutaj:

 

Mało wiedzy? Bartek Pomorski, wraz z Arkiem Matrasem z projektu Dietetyka NieNaŻarty! stworzyli Specjalistyczny Kurs o Dietach Wegańskich i Wegetariańskich - promocja na jego zakup trwa tylko do niedzieli 16 stycznia 2022 r.

Zerknij na ich stronę i poznaj tajniki diety roślinnej!

By Cię przekonać, że warto jeść roślinnie, mam dla Ciebie więcej wiedzy poniżej:

 

Dlaczego warto ograniczyć ilość mięsa i produktów odzwierzęcych?

Jeśli szukasz pomocy w kwestii dopasowania żywienia i wprowadzenia nowych zmian żywieniowych, zapraszam Cię do pobrania darmowych jadłospisów fleksitariańskich:

A także wegańskich i wegetariańskich:

_______________________________________________

Słuchałeś już poprzednich odcinków podcastu PALIWO Z ROŚLIN?

Tutaj znajdziesz wszystkie odcinki:

 

Hej! Jeśli lubisz treści, które przekazuje i uważasz, że powinny trafić do szerszej publiki, udostępnij proszę ten podcast i link do wpisu na blogu. Oznacz mnie w swoich social media, daj kciuka i zasubskrybuj moje kanały. Dzięki temu mogę trafiać do większej liczby osób, budować ich świadomość i wspierać zdrowie. To dla mnie bardzo ważne.

Chcę by moja praca przynosiła jak najwięcej korzyści, a więc proszę Cię o pomoc.

Jeśli masz też tematy, gości których chciałbyś usłyszeć lub pomysły na nagrania to z niecierpliwością wyczekuję na Twoją wiadomość, pamiętaj - tworzę podcast dla Ciebie.

Miłego odsłuchu i do zobaczenia!

sylwia maksym body idea dietetyk

Sylwia Maksym

Cześć! Nazywam się Sylwia Maksym, jestem dietetykiem sportowym. Uczę jak jeść zdrowo, dostarczać paliwa z roślin i wybierać proste, smaczne rozwiązania bez wprowadzania restrykcji czy zakazów. Propaguję żywienie opierające się na ograniczeniu ilości spożywanego mięsa. Pokazuję sportowcom jak za pomocą żywienia wesprzeć ich regenerację i osiągnąć zawodowe cele. Aktualnie, obejmuję posadę dietetyka sportowego reprezentacji Polski kobiet w piłce nożnej, a także współpracuję indywidualnie z kolarzami, biegaczami, triathlonistami. Prywatnie jestem miłośniczką mocnej kawy, kolarstwa, mody i kultury hiszpańskiej. Rozgość się na mojej stronie i zatankuj ze mną Paliwo z Roślin.

BodyIdea - Dietetyka przyszłości

Dodaj komentarz

Brak dodanych komentarzy. Możesz być pierwszy - zapraszam!

Posłuchaj mojego podcastu PALIWO Z ROŚLIN