Biblioteka
BodyIdea - Dietetyka przyszłości

2021-01-06

Podcast - Paliwo z roślin - #35 osiem najczęściej popełnianych błędów na dietach roślinnych
Cześć! Witaj w Nowym Roku! Mam dla Ciebie #35 odcinek mojego podcastu PALIWO Z ROŚLIN.

Mam nadzieję, że już słyszałeś o akcji #VEGANUARY - zobacz artykuły i darmowe jadłospisy z tego cyklu:

VEGANUARY 2021

DARMOWY JADŁOSPIS FLEKSITARIAŃSKI 1800 kcal

DARMOWY JADŁOSPIS FLEKSITARIAŃSKI 1500kcal

DARMOWY JADŁOSPIS FLEKSITARIAŃSKI 2200kcal

 

W 35 odcinku podcastu PALIWO Z ROŚLIN chcę przedstawić Ci osiem najczęściej popełnianych błędów na diecie roślinnej - wegańskiej i wegetariańskiej.

Jest to podsumowanie wynikające z mojej wiedzy, doświadczenia, obserwacji, a także nauki własnej skórze - też to robiłam, zanim zaczęłam się dokształcać w tym kierunku. Zatem, jeśli jesteś na początku swojej drogi z roślinnym odżywianiem, od dawna prowadzisz roślinny jadłospis i czujesz, że coś jest nie tak - ten podcast jest dla Ciebie! Miłego odsłuchu, zapraszam :)

 

 

Sylwia Maksym - Paliwo z roślin 

- mojego podcastu PALIWO Z ROŚLIN posłuchasz również tutaj:

_______________________________________________

Na koniec, polecam również  moje poprzednie podcasty, znajdziesz je tutaj:

 

Hej! Jeśli lubisz treści, które przekazuje i uważasz, że powinny trafić do szerszej publiki, udostępnij proszę ten podcast i link do wpisu na blogu. Oznacz mnie w swoich social media, daj kciuka i zasubskrybuj moje kanały. Dzięki temu mogę trafiać do większej liczby osób, budować ich świadomość i wspierać zdrowie. To dla mnie bardzo ważne.

Chcę by moja praca przynosiła jak najwięcej korzyści, a więc proszę Cię o pomoc.

Jeśli masz też tematy, gości których chciałbyś usłyszeć lub pomysły na nagrania to z niecierpliwością wyczekuję na Twoją wiadomość, pamiętaj - tworzę podcast dla Ciebie.

Miłego odsłuchu i do zobaczenia!

sylwia maksym body idea dietetyk

Sylwia Maksym

Cześć! Nazywam się Sylwia Maksym, jestem dietetykiem sportowym. Uczę jak jeść zdrowo, dostarczać paliwa z roślin i wybierać proste, smaczne rozwiązania bez wprowadzania restrykcji czy zakazów. Propaguję żywienie opierające się na ograniczeniu ilości spożywanego mięsa. Pokazuję sportowcom jak za pomocą żywienia wesprzeć ich regenerację i osiągnąć zawodowe cele. Aktualnie, obejmuję posadę dietetyka sportowego reprezentacji Polski kobiet w piłce nożnej, a także współpracuję indywidualnie z kolarzami, biegaczami, triathlonistami. Prywatnie jestem miłośniczką mocnej kawy, kolarstwa, mody i kultury hiszpańskiej. Rozgość się na mojej stronie i zatankuj ze mną Paliwo z Roślin.

BodyIdea - Dietetyka przyszłości

Dodaj komentarz

Brak dodanych komentarzy. Możesz być pierwszy - zapraszam!

Posłuchaj mojego podcastu PALIWO Z ROŚLIN