Biblioteka
BodyIdea - Dietetyka przyszłości

2021-01-13

Podcast - Paliwo z roślin - #36 roślinne wyzwanie - edycja sportowa
Cześć w kolejnym odcinku mojego podcastu PALIWO Z ROŚLIN. Z racji, że trwa #VEGANUARY WIĘCEJ O VEGANUARY I DARMOWE JADŁOSPISY kolejny odcinek przeznaczyłam na tematykę roślinnego żywienia. A więc?

  • Jesz roślinnie? - To super!
  • Jesteś aktywny? - Rewelacja!
  • Ale... nie wiesz jak połączyć oba aspekty?

Mam dla Ciebie rozwiązanie! Weź udział w roślinnym wyzwaniu - edycja sportowa i poznaj tajniki kuchni dla aktywnych roślinożerców. Nie musisz rezygnować z mięsa i produktów odzwierzęcych!

Nauczymy Cię jak to zrobić by czerpać dobrej jakości paliwo z roślin. Zapraszam do wysłuchania rozmowy z moimi gośćmi: Karoliną i Joanną z Roślinnie Jemy.

 

 

Dołącz do wyzwania - roślinnie jemy edycja sportowaKLIKAM I SIĘ ZAPISUJĘ!

dieta roślinnie sylwia podcast

Działania Karoliny i Joanny (a także pozostałych wspaniałych działaczy na rzecz roślin i zwierząt) znajdziesz tutaj:

ROŚLINNIE JEMY:

JASNA STRONA MOCY:

 

Sylwia Maksym - Paliwo z roślin 

- mojego podcastu PALIWO Z ROŚLIN posłuchasz również tutaj:

_______________________________________________

Na koniec, polecam również  moje poprzednie podcasty, znajdziesz je tutaj:

 

Hej! Jeśli lubisz treści, które przekazuje i uważasz, że powinny trafić do szerszej publiki, udostępnij proszę ten podcast i link do wpisu na blogu. Oznacz mnie w swoich social media, daj kciuka i zasubskrybuj moje kanały. Dzięki temu mogę trafiać do większej liczby osób, budować ich świadomość i wspierać zdrowie. To dla mnie bardzo ważne.

Chcę by moja praca przynosiła jak najwięcej korzyści, a więc proszę Cię o pomoc.

Jeśli masz też tematy, gości których chciałbyś usłyszeć lub pomysły na nagrania to z niecierpliwością wyczekuję na Twoją wiadomość, pamiętaj - tworzę podcast dla Ciebie.

Miłego odsłuchu i do zobaczenia!

sylwia maksym body idea dietetyk

Sylwia Maksym

Cześć! Nazywam się Sylwia Maksym, jestem dietetykiem sportowym. Uczę jak jeść zdrowo, dostarczać paliwa z roślin i wybierać proste, smaczne rozwiązania bez wprowadzania restrykcji czy zakazów. Propaguję żywienie opierające się na ograniczeniu ilości spożywanego mięsa. Pokazuję sportowcom jak za pomocą żywienia wesprzeć ich regenerację i osiągnąć zawodowe cele. Aktualnie, obejmuję posadę dietetyka sportowego reprezentacji Polski kobiet w piłce nożnej, a także współpracuję indywidualnie z kolarzami, biegaczami, triathlonistami. Prywatnie jestem miłośniczką mocnej kawy, kolarstwa, mody i kultury hiszpańskiej. Rozgość się na mojej stronie i zatankuj ze mną Paliwo z Roślin.

BodyIdea - Dietetyka przyszłości

Dodaj komentarz

Jacek 2021-01-13 13:02:15

Wspaniale, że mówisz o tym jak proste i zarazem ważne jest jedzenie roślin. Uwielbiam Cię słuchać. Robisz dobrą robotę. Dziękuję bardzo

Sylwia Maksym 2021-01-18 22:23:19

Bardzo mi miło! Ogromnie dziękuję za tak piękny komentarz :)

Posłuchaj mojego podcastu PALIWO Z ROŚLIN