Biblioteka
BodyIdea - Dietetyka przyszłości

2020-05-08

Podcast - Paliwo z roślin - #1 zaczynamy tankowanie
Cześć! Przychodzę do Was z totalną nowością. Będzie ich jeszcze więcej, gdyż od dwóch miesięcy intensywnie pracuję nad zmianami na stronie, które mam nadzieję już zauważyłeś i się Tobie podobają!

 

BODY IDEA DIETETYKA PRZYSZŁOŚĆI

W jakim celu wprowadzam te zmiany?

  • by jeszcze lepiej dopasować moje usługi wobec Twoich wymagań
  • chcę dać Ci lepszy dostęp do wiedzy i informacji na temat roślinnego żywienia i aktywnyści fizycznej
  • pragnę inspirować Cię do prostego gotowania z wykorzystaniem roślin abyś mógł budować dobre zdrowie i oszczędzać swój czas i pieniądze
  • chcę stworzyć wspaniałe miejsce, do którego będziesz wracać z radością i uśmiechem na twarzy

 

PALIWO Z ROŚLIN

Wiem, że nie wszyscy nie wszyscy lubią uczyć się poprzez czytanie... są osoby, któe zdecydowanie wolą słuchać.

Dlatego też specjalnie dla nich przygotowałam PODCAST - paliwo z roślin.

Możesz poznać mnie przez odsłuchanie tego co mam do powiedzenia, a mam naprawdę sporo. Brakuje mi już czasu na opisywanie każdej treści, którą chcę Ci przedstawić, dlatego też wybrałam tą formę kontaktu.

O czym opowiadam w pierwszym odcinku? Przekonaj się odsłuchując mojego nagrania poniżej.

 

 

BODY IDEA czy PALIWO Z ROŚLIN

Skąd wzięła się nazwa PALIWO Z ROŚLIN? Codziennie tworzę przysmaki bazujące tylko i wyłącznie na roślinach. Codziennie inspiruję Cię do wegańskiego gotowania. Pracuję ze sportowcami, którym przekazuję wiedzę o najlepszym źródle energii jakim jest paliwo z roślin. Dlatego też tak nazwałam swój PODCAST.

 

Jakie mam plany na kolejne odcinki? 

Oj będzie się działo :)

Znajdziesz u mnie moc wiedzy dotyczącej roślinnego gotowania i aktywności fizycznej. Opowiem Tobie o mojej ideii zero waste, którą kieruję się na co dzień. Mam w planach zapraszać do podcastu osoby, króre mnie inspirują i stanowią idealnie źródło wiedzy w tematach, na które ja nie mam czasu gdyż specjalizuję w dietach roślinnych, jednak chętnie uczę się od innych.

 

Zostajesz ze mną?

Jeśli znasz kogoś, komu przyda się wiedza z zakresu roślinnych inspiracji kulinarnych to podaj mu linka do tego wpisu i mojego podcastu.

Będzie mi bardzo miło jeśli pozostawisz tutaj dotyczący mojego podcastu. 

Jeśli masz jakieś sugestie dotyczące tematów, które chciałabyś abym poruszyła, to chętnie o nich przeczytam.

Miłego odsłuchu!

 

 

PALIWO Z ROŚLIN - podcast posłuchasz również tutaj:

_______________________________________________

 

PALIWO Z ROŚLIN 

Z tego miejsca raz jeszcze dziękuję Dominice, za to iż była moim gościem. Jej wiedza, szerokie zainteresowania i piękny uśmiech tak ogromnie przyciągają, iż jestem przekonana, że przed nami jeszcze wiele rozmów i wspólnych podcastów.

Daj znać w komentarzu jak podobała Ci się nasza rozmowa! A może chciałbyś abyśmy rozwinęli szerzej temat? Hmmm? :) 

Wracając do Paliwa z roślin - jesteś już w mojej grupie? Paliwo z roślin

Link znajdziesz tutaj Grupa Paliwo z Roślin - jednoczymy tutaj wiebicieli kuchni roślinnej, osoby które już od dawna są na diecie wegańskiej czy wegetariańskiej, a także te osoby, które dopiero planują coś zmienić w swoim menu. To również grupa dla sportowców, którzy poszukują odpowiedzi na nurtujące ich pytania z tematyki diety roślinnej w sporcie. 

Zapraszam Cię serdecznie! Dołącza do nas i buduj roślinną społeczność Paliwo z roślin

sylwia maksym body idea dietetyk

Sylwia Maksym

Cześć! Nazywam się Sylwia Maksym, jestem dietetykiem sportowym. Uczę jak jeść zdrowo, dostarczać paliwa z roślin i wybierać proste, smaczne rozwiązania bez wprowadzania restrykcji czy zakazów. Propaguję żywienie opierające się na ograniczeniu ilości spożywanego mięsa. Pokazuję sportowcom jak za pomocą żywienia wesprzeć ich regenerację i osiągnąć zawodowe cele. Aktualnie, obejmuję posadę dietetyka sportowego reprezentacji Polski kobiet w piłce nożnej, a także współpracuję indywidualnie z kolarzami, biegaczami, triathlonistami. Prywatnie jestem miłośniczką mocnej kawy, kolarstwa, mody i kultury hiszpańskiej. Rozgość się na mojej stronie i zatankuj ze mną Paliwo z Roślin.

BodyIdea - Dietetyka przyszłości

Dodaj komentarz

Brak dodanych komentarzy. Możesz być pierwszy - zapraszam!

Posłuchaj mojego podcastu PALIWO Z ROŚLIN