Biblioteka
BodyIdea - Dietetyka przyszłości

2020-03-29

#zapytajdietetyka - obalamy mity i rozwiewamy wątpliwości
Witajcie. Postanowiłam stworzyć dla Was kącik informacyjny z zakresu dietetyki i podstawowych zagadnień kulinarnych i zdrowotnych, które często padają z ust podopiecznych podczas konsultacji.

ZAPYTAJ DIETETYKA

Rozwiejemy odrobinę mitów, wyjaśnimy internetowe głupotki, a także przywrócimy wiarę w istotność badań naukowych.

Czekam na Wasze pytania dotyczące składników, żywienia, wpływu pokarmu na organizm, diety, suplementacji, odżywiania w sporcie.

Ten wpis przeznaczam jako miejsce do zadawania pytań, na wszystkie odpowiem w każdy czwartek kolejnego tygodnia.

Jeżeli masz pytania, które wstydzisz się zadać, pamiętaj że jestem dla Ciebie tutaj !

- wyślij pytanie (przez kanały w social media lub formularz na stronie), a ja odpowiem na forum - być może ktoś dzięki Tobie skorzysta :)

 

 

______________________________________________

 

PALIWO Z ROŚLIN 

Czy jesteś już w mojej grupie paliwo z roślin?

Link znajdziesz tutaj Grupa Paliwo z Roślin - jednoczymy tutaj wiebicieli kuchni roślinnej, osoby które już od dawna są na diecie wegańskiej czy wegetariańskiej, a także te osoby, które dopiero planują coś zmienić w swoim menu. To również grupa dla sportowców, którzy poszukują odpowiedzi na nurtujące ich pytania z tematyki diety roślinnej w sporcie. 

Zapraszam Cię serdecznie! Dołącza do nas i buduj roślinną społeczność Paliwo z roślin

sylwia maksym body idea dietetyk

Sylwia Maksym

Cześć! Nazywam się Sylwia Maksym, jestem dietetykiem sportowym. Uczę jak jeść zdrowo, dostarczać paliwa z roślin i wybierać proste, smaczne rozwiązania bez wprowadzania restrykcji czy zakazów. Propaguję żywienie opierające się na ograniczeniu ilości spożywanego mięsa. Pokazuję sportowcom jak za pomocą żywienia wesprzeć ich regenerację i osiągnąć zawodowe cele. Aktualnie, obejmuję posadę dietetyka sportowego reprezentacji Polski kobiet w piłce nożnej, a także współpracuję indywidualnie z kolarzami, biegaczami, triathlonistami. Prywatnie jestem miłośniczką mocnej kawy, kolarstwa, mody i kultury hiszpańskiej. Rozgość się na mojej stronie i zatankuj ze mną Paliwo z Roślin.

BodyIdea - Dietetyka przyszłości

Dodaj komentarz

Marek 2020-05-21 17:31:49

Dzień dobry Mam na imie Marek mam 12 lat i 100.5kg żywej wagi oraz mam 170cm wzrostu z tego co podliczam to dziennie zjadam ok. 4500 tyś. kalorii naprawdę nie kłamię co państwo o tym sądzicie.

Sylwia Maksym 2020-05-22 09:20:17

Witam serdecznie. Nie rozumiem czego dotyczy pytanie. Nie znając Twojej aktywności, stylu życia nie jestem w stanie ustosunkować się do Twojej wypowiedzi. Można zjadać 4500 kcal z odpowiednio zbilansowanych posiłków, a można też przyswoić taką ilość z maksymalnie przetworzonych produktów. Jak mogę pomóc?

Posłuchaj mojego podcastu PALIWO Z ROŚLIN