Zaloguj się Koszyk (0)

Cudowna moc roślinnych koktajli – M. Olszewska, T. Olszewski – recenzja

18 października, 2017
cudowna moc roślinnych koktajli recenzja sylwia maksym

Ha, to dopiero będzie recenzja. A dlaczego? Bo to już drugi egzemplarz książki „Cudowna moc roślinnych koktajli” jaki jest w naszym posiadaniu. Pierwszy skończył śmiercią tragiczną z powodu wybuchu blendera podczas jego intensywnej pracy – ilość zalanych stron uniemożliwiała mi uśmiechnięte korzystanie z tego cudownego „przepiśnika”.
Spokojnie, nie wyrzuciliśmy zalanej książki. Pojawiła się osoba, która z radością przygarnęła utopiony egzemplarz i równie chętnie z niego korzysta, jak my z naszego nowiuśkiego 😉

Dobrze, starczy opowieści, przejdźmy do szczegółów.

Książka o koktajlach i smoothie

O książce Cudowna moc roślinnych koktajli dowiedziałam się dzięki audycji w radio chilli zet , w której gościli autorzy – uśmiechnięte małżeństwo – Magdalena Olszewska i Tomasz Olszewski, autorzy bloga SUROJADEK (klik – zerknijcie).

Wywiad był w moim odczuciu tak fajny, że niewiele czekając weszłam na ulubioną internetową księgarnię i od razu zamówiłam książkę.
Wcześniej nie znałam też bloga, więc bardzo dokładnie się z nim zapoznawałam w oczekiwaniu na swój egzemplarz książki.

koktajle pierwsza strona

Cudowna moc roślinnych koktajli to niesamowicie wartościowy zbiór wspaniałych pomysłów na świetne koktajle. Mimo, iż sami tworzymy różne kombinacje smakowe w postaci smoothie, soków, czy koktajli to wiele połączeń i propozycji zawartych w książce nawet się nam nie śniło.

Moc tkwi w roślinach – prawdziwe paliwo z roślin

Autorzy na początku wprowadzają nas w swoją historię zdrowotną, drogę poszukiwania zdrowia i radości z jedzenia – bo przecież dla wszystkich jest radością, prawda? 🙂

W środku znajdziemy również tabelę wartości odżywczych najczęściej używanych przez nich produktów – szkoda, że zabrakło jej już przy samych koktajlach, bo zapewne byłoby to doskonałe ułatwienie dla wielu osób rozpoczynających koktajlową przygodę.

Prócz koktajli w książce Cudowna moc roślinnych koktajli autorzy umieścili również przepisy na mleka roślinne i słodkie desery, które  na pewno ucieszą małe brzuszki.

tabela koktajle
koktajle ciasto
koktajle niesamowite
Z Magdą wymieniamy się serdecznościami na instagramie – wielokroć moja buzia cieszy się do monitora – mam nadzieję, że kiedyś będzie nam dane się spotkać i poznać osobiście – uwielbiam pozytywne osoby, a właśnie takie mam zdanie o małżeństwie SUROJADKÓW 😉

body idea poleca cudowną moc roślinnych koktajli

Bardzo polecam książkę, nawet nie zwlekajcie z jej zakupem! Jest przepięknie wydana, z mnóstwem kolorowych, zachęcających zdjęć i grafik. Lekka i na co zawsze zwracam uwagę – z doskonale poddającymi się naciskowi dłoni stronami.

Spieszcie do księgarni 😉 Polecam raz jeszcze… Radek właście dokrzykuje: „jaaaaa teeeeeeeeż” 🙂
Dodaj komentarz

  • KILKA SŁÓW O MNIE
  • Hej, Sportowcu! Cieszę się że jesteś na mojej stronie, rozgość się i czerp pełnymi garściami. Mam na imię Sylwia, jestem dietetykiem sportowym i trenuję kolarstwo górskie. Mój blog powstał z myślą o osobach aktywnych, które chcą poprawić wyniki sportowe. Nauczę Cię jak dbać o regenerację i skutecznie czerpać Paliwo z Roślin. Pokażę Ci, że zdrowe jedzenie jest smaczne, a jego wykonanie to "piece of cake" :)

  • ZATANKUJ PALIWO Z ROŚLIN
  • SPRAWDŹ INNE przePISY
  • SPRAWDŹ INNE WPISY