Nauczę Cię jak czerpać PALIWO Z ROŚLIN

Dieta wegańska i wegetariańska

Zapewne nurtują Cię pytania dotyczące jadłospisów. Tego jak wyglądają czy są smaczne, proste w wykonaniu i z ogólnie dostępnych produktów. Tak. Zapewniam Cię, że każdy jadłospis jaki tworzę, tworzę zgodnie z preferencjami smakowymi Pacjenta. Zwracam uwagę na niedobory, które analizuję za pomocą przedstawionych badań krwi, samopoczucia i wyniku analizy składu ciała.
Wraz ze spersonalizowaną dietą otrzymasz również ode mnie listę zakupów – dzienną, tygodniową i miesięczną, wraz z podaniem ilości – co niezwykle przydaje się podczas zakupów.

Dietetyka jest trudną dziedziną, w której wszystko szybko się zmienia. Ciężko nadążyć za nowościami dietetycznymi, produktami fit, odtłuszczonymi, bezglutenowymi, czy wegańskimi. Jako specjalista w dziedzinie dietetyki chcę Ci pomóc, przekazać wiedzę i nauczyć jak odżywiać się prawidłowo.

Wiem jak komponować odpowiednio dietę roślinną. Sama ze swojego jadłospisu wyeliminowałam mięso jak i produkty odzwierzęce. Nauczę Cię tego jakie składniki łączyć ze sobą, by nie przyczynić się do powstania niedoborów witamin, makro i mikroskładników w Twojej diecie. Skomponowanie diet roślinnych początkowo nie należy do najłatwiejszych, ale po krótkim wdrożeniu Cię w tajniki kuchni roślinnej szybko poznasz podstawowe zasady. Wraz ze zdobytą na studiach wyższych wiedzą, niezliczoną ilością kursów, szkoleń, literatury i dalszego warsztatowego dokształcania, jak i własnym doświadczeniem mogę Cię zapewnić, że oddając się w moje dietetyczne ręce będziesz pod najlepszą opieką.

Tworzę jadłospisy wegetariańskie i wegańskie, w których produkty odzwierzęce zastępuję pełną gamą wartościowych produktów roślinnych. Dbam o smakowitość i atrakcyjny dla oka wygląd potraw. Komponuję dietę według wytycznych dotyczących zapotrzebowania na składniki odżywcze, minerały i witaminy popartą badaniami naukowymi.

Nie faworyzuję żadnej z diet, nie oceniam Twoich indywidualnych prywatnych przekonań i wyborów, jestem pomocna w tworzeniu zdrowego wegańskiego jadłospisu i nauki podejmowania dobrych decyzji żywieniowych.

Zapraszam wszystkich Wegan, Wegetarian, jak i osoby chcące przejść na dietę bezmięsną do współpracy i kontaktu.

Jesteś zainteresowany współpracą online?
Sprawdź moją ofertę i dopasuj wybór do swoich potrzeb OFERTA KONSULTACJI ONLINE
 
 

Zapraszam serdecznie


Dietetyk sportowy

Dietetyk kliniczny

Sylwia Maksym - Paliwo z Roślin

Posłuchaj mojego podcastu PALIWO Z ROŚLIN

Sprawdź przepis

Obserwuj mnie na Instagramie

I OTRZYMAJ BEZPŁATNY JADŁOSPIS!