Zaloguj się Koszyk (0)

Zapewne nurtują Cię pytania dotyczące jadłospisów. Tego jak wyglądają czy są smaczne, proste w wykonaniu i z ogólnie dostępnych produktów. Tak. Zapewniam Cię, że każdy jadłospis jaki tworzę, tworzę zgodnie z preferencjami smakowymi Pacjenta. Zwracam uwagę na niedobory, które analizuję za pomocą przedstawionych badań krwi, samopoczucia i wyniku analizy składu ciała.
Wraz ze spersonalizowaną dietą otrzymasz również ode mnie listę zakupów – dzienną, tygodniową i miesięczną, wraz z podaniem ilości – co niezwykle przydaje się podczas zakupów.

Wiem jak komponować odpowiednio dietę roślinną. Sama ze swojego jadłospisu wyeliminowałam mięso już wiele lat temu. Nauczę Cię tego jakie składniki łączyć ze sobą, by nie przyczynić się do powstania niedoborów witamin, makro i mikroskładników w Twojej diecie. Skomponowanie diet roślinnych początkowo nie należy do najłatwiejszych, ale po krótkim wdrożeniu Cię w tajniki kuchni roślinnej szybko poznasz podstawowe zasady. Wraz ze zdobytą na studiach wyższych wiedzą, niezliczoną ilością kursów, szkoleń, literatury i dalszego warsztatowego dokształcania, jak i własnym doświadczeniem mogę Cię zapewnić, że oddając się w moje dietetyczne ręce będziesz pod najlepszą opieką.

Tworzę jadłospisy wegetariańskie i wegańskie, w których produkty odzwierzęce zastępuję pełną gamą wartościowych produktów roślinnych. Dbam o smakowitość i atrakcyjny dla oka wygląd potraw. Komponuję dietę według wytycznych dotyczących zapotrzebowania na składniki odżywcze, minerały i witaminy popartą badaniami naukowymi.

Nie faworyzuję żadnej z diet, nie oceniam Twoich indywidualnych prywatnych przekonań i wyborów, jestem pomocna w tworzeniu zdrowego wegańskiego jadłospisu i nauki podejmowania dobrych decyzji żywieniowych.

Zapraszam wszystkich Wegan, Wegetarian, jak i osoby chcące ograniczyć ilość spożywanego mięsa w swoim menu do współpracy i kontaktu.

Jesteś zainteresowany współpracą online?
Sprawdź moją ofertę i dopasuj wybór do swoich potrzeb OFERTA KONSULTACJI ONLINE
 
 

Zapraszam serdecznie

Dietetyk sportowy

Dietetyk kliniczny

Sylwia Maksym – Paliwo z Roślin