Sportowcu! Odpowiednia dieta to podstawa Twojej regeneracji!

Dietetyka sportowa

Dlaczego dietetyka sportowa?

Bardzo ważnym elementem w życiu każdego sportowca jest odpowiednio zbilansowana dieta, dzięki której jego organizm będzie miał zapewnione odpowiednie dawki niezbędnych składników odżywczych. Prawidłowo dobrana dieta jest dla sportowca jednym z podstawowych elementów, które dają mu możliwość osiągania satysfakcjonujących wyników w uprawianej dyscyplinie sportowej.

Dietetyka sportowa to dziedzina dietetyki, dzięki której sportowcy mogą poprawiać swoją kondycję i wydolność przez wpływ, jaki ma na te czynniki jakość zjadanych posiłków.

Jako osoba posiadająca kierunkowe wykształcenie i doświadczenie oraz ściśle związane ze sportem i dietetyką w życiu prywatnym i zawodowym, doskonale wiem, czego organizm sportowca potrzebuje najbardziej.

Jakie korzyści daje dieta w sporcie?

DIETETYKA SPORTOWA pozwala na dobranie odpowiedniego jadłospisu dla sportowców różnych dyscyplin, zapewniając im odpowiednie ilości poszczególnych składników odżywczych.

Moimi Pacjentami są sportowcy wytrzymałościowi różnego szczebla. Mam pod opieką zawodowych kolarzy, a także triathlonistów. Wspomagam odpowiednim jadłospisem amatorów mtb, kolarstwa i biegów długodystansowych. Współpracuję z piłkarzami, zarówno amatorami jak i zawodnikami pierwszoligowych klubów, młodymi piłkarzami, którzy dopiero wkraczają w świat piłki nożnej, a także z maratończykami i osobami ćwiczącymi amatorsko i zawodowo w siłowni.

DIETETYKA SPORTOWA jest ukierunkowana na zapewnienie prawidłowej regeneracji i odpowiednie skomponowanie posiłków i ich objętości, co ma przyczynić się do osiągnięcia odpowiednich wyników w danej dziedzinie.

Jesteś profesjonalnym sportowcem, a może z entuzjazmem uprawiasz dany sport amatorsko? Dietetyka sportowa w Body Idea to coś dla Ciebie, niezależnie na jakim poziomie zaawansowania jesteś.

Uprawiasz sport? Poprawię Twoją regenerację i zadbam o wyniki!

Współpracuję z zawodowcami i amatorami następujących dyscyplin sportowych:

  • kolarstwo
  • biegi długodystansowe
  • triathlon
  • piłka nożna
  • trening siłowy

Zobacz jak wygląda pierwsza konsultacja i skorzystaj z moich usług PIERWSZA KONSULTACJA - SYLWIA MAKSYM

Zapraszam do kontaktu! Nauczę Cię jeść dobrze, smacznie i odpowiednio dbać o swój organizm abyś mógł podwyższać swoją sportową poprzeczkę.

Jesteś zainteresowany współpracą online?
Sprawdź moją ofertę i dopasuj wybór do swoich potrzeb OFERTA KONSULTACJI ONLINE
 

Zapraszam serdecznie


Dietetyk sportowy

Dietetyk kliniczny

Sylwia Maksym - Paliwo z Roślin

Posłuchaj mojego podcastu PALIWO Z ROŚLIN

Sprawdź przepis

I OTRZYMAJ BEZPŁATNY JADŁOSPIS!