Zaloguj się Koszyk (0)

Diety Sportowe

Diety sportowe – dla kogo?

Podstawą diet w sporcie jest odpowiednie dostarczenie składników odżywczych, względem zaplanowanego treningu i dyscypliny sportowej. Precyzyjnie dobrane strategie pozwolą Ci na skuteczne skomponowanie smacznej diety. Pamiętaj, że dobranie idealnych proporcji, kilokalorii i nauka świadomego żywienia realnie wpływają na Twoją regeneracje i poprawiają Twoje wyniki sportowe.

Dieta w sporcie jest równie ważna jak sam trening. Produkty, które znajdziesz w tym dziale wspomogą Twoje żywienie w sporcie, przed treningiem, w jego trakcie i po zakończeniu.

Mam dla Ciebie naukę, inspiracje i produkty, dzięki którym zadbasz o ilość energii, zaoszczędzisz czas przeznaczony na wymyślanie, kupowanie i gotowanie. Nauczysz się jak dbać o odpowiednią ilość makroskładników, witamin i minerałów. Przekonasz się jak ważne jest żywienie około treningowe w sporcie zawodowym i amatorskim.

Z tego działu skorzystają zawodniczki i zawodnicy sportów wytrzymałościowych i mieszanych. Jeśli uprawiasz kolarstwo, piłkę nożną, triathlon, biathlon lub biegasz, to na pewno znajdziesz tu wsparcie dla Twojej sprawności, zdrowia i celu treningowego.

Po co Ci dieta w sporcie?

Po to by wygrywać i być lepszym sportowcem, który już teraz dba o swoje zdrowie, przyszłość i chce wyprzedzać rywali.