Kuchnia
BodyIdea - Dietetyka przyszłości

2017-12-30

Fit Sylwester 2018 r.

WegańskiWegetariańskiBezglutenowySłodkiZapraszam Was po garść inspiracji, które możecie wykorzystać do przygotowania wykwintnego MENU na sylwestrowy wieczór

Sylwester to szampańska zabawa, tańce i hulańce do białego rana. Jednak by był jeszcze lepiej wspominany przez naszych gości trzeba się dobrze do niego przygotować i zaserwować pyszne, nie obciążające brzuszków i upiętych w pięknych kreacjach wąskich talii.

SŁODKIE PRZEKĄSKI NA SYLWESTRA:

 

 

słoiczki ze snickersem

domowy snickers body idea

kulki mocy o smaku piernika

 

DANIA BEZMIĘSNE I SAŁATKI NA SYLWESTRA:

 

 komosa ze słonecznikiem

springrolls

 

życzymy Wam szampańskiej zabawy i cudownego wejścia w Nowy Rok 2018 .

 

sylwia maksym body idea dietetyk

Sylwia Maksym

Cześć! Nazywam się Sylwia Maksym, jestem dietetykiem sportowym. Uczę jak jeść zdrowo, dostarczać paliwa z roślin i wybierać proste, smaczne rozwiązania bez wprowadzania restrykcji czy zakazów. Propaguję żywienie opierające się na ograniczeniu ilości spożywanego mięsa. Pokazuję sportowcom jak za pomocą żywienia wesprzeć ich regenerację i osiągnąć zawodowe cele. Aktualnie, obejmuję posadę dietetyka sportowego reprezentacji Polski kobiet w piłce nożnej, a także współpracuję indywidualnie z kolarzami, biegaczami, triathlonistami. Prywatnie jestem miłośniczką mocnej kawy, kolarstwa, mody i kultury hiszpańskiej. Rozgość się na mojej stronie i zatankuj ze mną Paliwo z Roślin.

BodyIdea - Dietetyka przyszłości

Dodaj komentarz

Brak dodanych komentarzy. Możesz być pierwszy - zapraszam!

Posłuchaj mojego podcastu PALIWO Z ROŚLIN