Kuchnia
BodyIdea - Dietetyka przyszłości

2018-12-22

Seleryba po grecku

WegańskiBezglutenowySeleryba to doskonała propozycja dla Wegan i Wegetarian, którzy nie spożywają ryb. 

A jako, że święta muszą być tradycyjne, to można przygotować odpicowane przepisy, które smakują i wyglądają tak samo jak te, które znamy z dzieciństwa.

 

W roku ubiegłym robiliśmy selerybę- PRZEPIS NA SELERYBĘ w tym roku na bazie wspomnianego przepisu i inspiracji ze strony ukochanej Jadłonomii zrobiliśmy SELERYBĘ PO GRECKU I SELERYBĘ W GALARECIE (wpis będzie jutro)

 

seleryba na święta

 

Nie jest to nasz autorski przepis, a więc odsyłamy do źródła:

JADŁONOMIA PRZEPIS NA SELERYBĘ PO GRECKU

 

Jak to mam w zwyczaju, zmieniłam przepis według swoich smaków, jednak nie jestem w stanie go powtórzyć (często robię coś na oko), więc zachęcam do odwiedzenia strony JADŁONOMII - czyli MARTY DYMEK i zrobienie przepisu, którym zachwycicie wszystkich w  Święta - nasza rodzina powiedziała głośno - MNIAM!

 

seleryba

 

SMACZNEGO


sylwia maksym body idea dietetyk

Sylwia Maksym

Cześć! Nazywam się Sylwia Maksym, jestem dietetykiem sportowym. Uczę jak jeść zdrowo, dostarczać paliwa z roślin i wybierać proste, smaczne rozwiązania bez wprowadzania restrykcji czy zakazów. Propaguję żywienie opierające się na ograniczeniu ilości spożywanego mięsa. Pokazuję sportowcom jak za pomocą żywienia wesprzeć ich regenerację i osiągnąć zawodowe cele. Aktualnie, obejmuję posadę dietetyka sportowego reprezentacji Polski kobiet w piłce nożnej, a także współpracuję indywidualnie z kolarzami, biegaczami, triathlonistami. Prywatnie jestem miłośniczką mocnej kawy, kolarstwa, mody i kultury hiszpańskiej. Rozgość się na mojej stronie i zatankuj ze mną Paliwo z Roślin.

BodyIdea - Dietetyka przyszłości

Dodaj komentarz

Brak dodanych komentarzy. Możesz być pierwszy - zapraszam!

Posłuchaj mojego podcastu PALIWO Z ROŚLIN