Kuchnia
BodyIdea - Dietetyka przyszłości

2018-12-22

Seleryba po grecku

WegańskiBezglutenowy



Seleryba to doskonała propozycja dla Wegan i Wegetarian, którzy nie spożywają ryb. 

A jako, że święta muszą być tradycyjne, to można przygotować odpicowane przepisy, które smakują i wyglądają tak samo jak te, które znamy z dzieciństwa.

 

W roku ubiegłym robiliśmy selerybę- PRZEPIS NA SELERYBĘ w tym roku na bazie wspomnianego przepisu i inspiracji ze strony ukochanej Jadłonomii zrobiliśmy SELERYBĘ PO GRECKU I SELERYBĘ W GALARECIE (wpis będzie jutro)

 

seleryba na święta

 

Nie jest to nasz autorski przepis, a więc odsyłamy do źródła:

JADŁONOMIA PRZEPIS NA SELERYBĘ PO GRECKU

 

Jak to mam w zwyczaju, zmieniłam przepis według swoich smaków, jednak nie jestem w stanie go powtórzyć (często robię coś na oko), więc zachęcam do odwiedzenia strony JADŁONOMII - czyli MARTY DYMEK i zrobienie przepisu, którym zachwycicie wszystkich w  Święta - nasza rodzina powiedziała głośno - MNIAM!

 

seleryba

 

SMACZNEGO


sylwia maksym body idea dietetyk

Sylwia Maksym

Cześć! Nazywam się Sylwia Maksym, jestem dietetykiem sportowym, propaguję żywienie opierające się na ograniczeniu ilości spożywanego mięsa. Uczę jak jeść zdrowo, dostarczać paliwa z roślin i wybierać proste, smaczne rozwiązania bez wprowadzania resytrykcji czy zakazów. Pokazuję sportowcom jak za pomocą żywienia wesprzeć ich regenerację i osiągnąć zawodowe cele. Aktualnie, obejmuję posadę dietetyka sportowego Reprezentacji Polski Kobiet w Piłce Nożnej, a także wspólpracuję indywidualnie z kolarzami, biegaczami, triathlonistami. Prywatnie jestem miłośniczką mocnej kawy, kolarstwa, mody i kultury hiszpańskiej. Rozgość się na mojej stronie i zatankuj ze mną Paliwo z Roślin.

BodyIdea - Dietetyka przyszłości

Dodaj komentarz

Brak dodanych komentarzy. Możesz być pierwszy - zapraszam!
Drukuj

Tagi

Obserwuj na Instagramie

Sprawdź przepis

Posłuchaj mojego podcastu PALIWO Z ROŚLIN