Zaloguj się Koszyk (0)

Żyjemy w czasach, w których kult ciała odgrywa znaczącą rolę. Wszyscy chcemy być ładni, szczupli i wysportowani. Często jednak zapominamy o kwestiach zdrowotnych. Liczne choroby metaboliczne wynikające z nadwagi, a także niedostatecznej masy ciała stanowią podstawę do wprowadzenia programu rekompozycji składu ciała.

Słaby „metabolizm”, rodzinne predyspozycje, genetyka, ciężkie kości i inne określenia, które słyszałeś wcześniej… Staram się je obalić i udowodnić, że odchudzanie z dietetykiem, czyli dobrze skomponowana dieta i odpowiednio dobrana aktywność fizyczna przynoszą oczekiwany efekt. Na zmiany potrzeba czasu, ale i dobrze zaprogramowanego planu odżywiania. Obiecuję Ci, że oddając się w moje ręce obdarzę Cię profesjonalną opieką i zatroszczę się o dobrze skomponowany, smaczny jadłospis. Tak, znajdzie się w nim coś słodkiego.

odchudzanie z dietetykiem tychy

 

REKOMPOZYCJA SKŁADU CIAŁA

 

Nie oczekuj natychmiastowych zmian, odchudzanie to proces długotrwały. Nie zajmuję się błyskawicznymi dietami przed weselem, czy wyjazdem wakacyjnym, zawsze kluczowe jest dla mnie Twoje zdrowie i brak odwrotnych niż zamierzone efektów. Pamiętaj, że odchudzanie z dietetykiem jest bezpieczniejsze dla Twojego zdrowia, a także bardziej efektywne niż samodzielne eksperymentowanie z dietą. Dzięki mojej pomocy oraz swojej systematycznej pracy, będziesz w stanie osiągnąć zamierzone cele i wypracujesz sylwetkę, o której zawsze marzyłeś.

 

Zapraszam serdecznie
Body Idea Dietetyka Przyszłości

Dietetyk
Sylwia Maksym