Zaloguj się Koszyk (0)

Pierwsza konsultacja

Rozumiem, że przed podjęciem współpracy masz wiele pytań i wątpliwości. Chcesz dowiedzieć się jak przygotować się do konsultacji i dla kogo jest skierowana moja oferta.
Współpracuję z osobami aktywnymi, zawodowymi sportowcami i amatorami
sportów wytrzymałościowych
:
 • Kolarstwo górskie
 • Kolarstwo szosowe
 • Triathlon
 • Biegi długodystansowe
 • Biathlon
Specjalizuję się również w sportach zespołowych, głównie w piłce nożnej, zatem moimi podopiecznymi są piłkarki i piłkarze. Pracuję z osobami, które lubią ruch i praktykują różne formy aktywności i sportowej rekreacji.

Przygotowanie
do konsultacji

 • Jak przygotować się do pierwszej konsultacji?
 • Czy należy wcześniej wykonać badania?
 • Dla kogo jest przeznaczona konsultacja?
 • Czy po konsultacji otrzymam jadłospis?
 • Jak wygląda przebieg naszej współpracy?
 • Jak długo będzie trwała nasza współpraca?

Indywidualne konsultacje online


Konsultacja online odbywa się drogą mailową lub telefoniczną. Jeżeli zdecydujesz się na mail, to pamiętaj żeby dołączyć wszystkie notatki, badania,
skany dokumentów i wywiadów medycznych.

Według swoich potrzeb możesz zdecydować się na:

Pakiet Basic
499 zł
Pakiet Premium
1350 zł
Pakiet VIP
2650 zł
Będzie mi bardzo miło, jeśli mi zaufasz i rozpoczniemy naszą pracą z dobrym nastawieniem. Moim zadaniem jest przeprowadzić Cię przez proces edukacji żywienia i przekazać cenne rady na całe życie. Chcę wprowadzić zmiany na stałe, nie tylko na czas naszych konsultacji. To właśnie jest prawdziwa edukacja, nie tylko chwilowa potrzeba zmiany smaków, usprawnienia sezonowej regeneracji czy redukcji masy ciała.

Przebieg indywidualnej
współpracy online:

1.

Zapoznaj się z moja ofertą i wybierz cel swojego zgłoszenia.

2.

Napisz do mnie na kontakt@sylwiamaksym.pl lub za pośrednictwem formularza na stronie KONTAKT i opisz swoje potrzeby. Pierwszy kontakt jest bardzo ważny z racji na ograniczoną ilość miejsc do współpracy indywidualnej.

3.

Ustalimy wspólnie datę i godzinę konsultacji, a do tego czasu:
 • Przygotuj wypełniony dzienniczek żywieniowy (do pobrania tutaj)
 • Wypełnij kwestionariusz (tutaj)
 • Uzupełnij tabelę pomiarów (tutaj)
 • Prześlij skan lub zdjęcie wyników badań* (*nie jest to wymóg konieczny do odbycia konsultacji)
 • Opłać konsultację korzystając z mojego sklepu – link do sklepu (jeśli nie chcesz skorzystać ze sklepu to opłać konsultacje za pomocą przelewu, potwierdzenie prześlij mailowo kontakt@sylwiamaksym.pl – numer konta znajdziesz w CENNIKU)
 • Przygotuj się do rozmowy (po wcześniejszym ustaleniu terminu konsultacji telefonicznej) lub prześlij wyżej wymienione dokumenty i wyczekuj otrzymania pierwszych wskazówek drogą mailową (najpóźniej do 5 dni roboczych od momentu kontaktu i opłacenia konsultacji)
 • Zapoznaj się z warunkami współpracy (pobierz tutaj) – i prześlij podpisane przed konsultacją.

Przebieg współpracy online
kroki z dietą w sporcie

Jako dietetyk sportowcy skrupulatnie przygotowuję się do naszej współpracy.

1. Analiza KWESTIONARIUSZA, który tuż po tym jak go wypełnisz zostaje automatycznie wysłany na moją skrzynkę mailową. Dokładnie czytam go jeszcze przed naszą konsultacją.


2. Analiza DZIENNICZKA POSIŁKÓW. Szczególnie zwracam uwagę na Twoją aktywność zawodową i uprawiany sport (zawodowy lub amatorski), odstępy godzinowe między Twoimi posiłkami, wielkość porcji, ilość produktów, a także odpowiednią kompozycję dań. Ogromnie znaczący jest dla mnie stan Twego samopoczucia, które może mieć ważny związek z jedzeniem. Spisuj więc w trakcie przygotowań do wizyty kiedy występowały (o ile występowały) biegunki, czy zatrzymania wydalania stolca, notuj gdy boli Cię brzuch czy głowa, kiedy jesteś głodny, bądź też masz specyficzne żywieniowe zachcianki, kiedy nie możesz zasnąć lub masz też problemy z wczesną pobudką.


3. Analiza badań laboratoryjnych (nie jest to wymóg konieczny do odbycia konsultacji). Jeśli posiadasz wcześniejsze wyniki lub chcesz wykonać bieżące, prześlij je drogą mailową. Posiadanie wyników badań nie jest elementem koniecznym. Bez nich i tak przygotuję dla Ciebie wskazówki i jadłospis sportowy, który zapewni dostarczenie 100% wartości zapotrzebowania na witaminy i składniki mineralne. Kieruję się zasadą najpierw żywienie, później ewentualna suplementacja. Możesz być więc pewny, że skomponowana przeze mnie zapewni wszystko to, czego potrzebujesz. Dzięki odpowiedniej kompozycji dań i składników jesteśmy w stanie popracować nad niedoborami Twojej diety, dopasowania jej do Twojej aktywności, a także poprawą samopoczucia, czy wyrównaniem składu ciała.

4. Analiza tabeli Twoich obwodów. To praca na zasadzie feedbacku. Ty wpiszesz pomiary co tydzień, od momentu podjęcia naszej współpracy, a ja sprawdzam, czy uzyskujemy zaplanowany cel. Pamiętaj, że w nie zawsze masa ciała jest odzwierciedleniem Twojego zdrowia, efektów, a nawet redukcji. Bardzo ważnym elementem jest kontrola obwodów ciała.


5. Umawiamy się na rozmowę telefoniczną lub kontaktujemy mailowo (do wyboru, według Twoich preferencji). Pamiętaj, że podczas umówionej rozmowy lub tworzenia maila możesz dopowiadać rzeczy, które Ci się przypomną, zadawać pytania, tak by rozwiać swoje wszelkie wątpliwości, zaspokoić ciekawość i potrzebę nauki prawidłowego żywienia w sporcie.


6. Po zakończeniu konsultacji wysyłam wskazówki żywieniowe (do 5-ciu dni), następnie dietę (do 10-ciu dni).


7. Co 7 dni, od momentu wdrożenia indywidualnej diety wysyłasz mi raport (najlepiej w poniedziałek) masy Twojego ciała, obwodów i samopoczucia. Weryfikuje efekty, odpowiadam na Twoje pytania i przesyłam Ci mój feedback za pomocą maila. Pracujemy w ten sposób do momentu trwania Twojego pakietu.


8. Kontakt mailowy jest nieograniczony. Zależy mi na tym, by wyposażyć Cię w niezbędną wiedzę i jak najszybciej ułatwić Ci samodzielność. Zawsze możesz na mnie liczyć. Sportowcy, z którymi pracuję wyjeżdżają często na zgrupowania, obozy, turnieje, wyścigi, jestem z nimi w bieżącym kontakcie i reaguję na każdą zmianę, z jaką się spotykają. Możesz na mnie liczyć! Pracujemy dla Twojego zdrowia, wyników sportowych i zaplanowanego celu!


Co zawiera pakiet konsultacji online?

Przez cały czas współpracy możesz liczyć na moją pomoc. Masz do dyspozycji nieograniczony kontakt mailowy, gdyż ogromnie ważny
jest dla mnie stały kontakt. Opisuj Twoje samopoczucie, efekty, postępy i to, czy smakują Ci zaproponowane przeze mnie posiłki.
Zależy mi na efektywności naszej współpracy, zatem w koszt pakietów jest wliczona korekta każdej diety.
Jeśli potrzebujesz konsultacji telefonicznej, to jest ona możliwa po wcześniejszym ustaleniu daty i godziny.

Wskazówki żywieniowe diety w sporcie:

Wysyłane do 5-ciu dni roboczych po otrzymaniu wszelkich
dokumentów: formularz, tabela, dzienniczek, wyniki badań
 • Indywidualne wskazówki dotyczące zasad żywienia dopasowane do Twoich potrzeb, codzienności, stanu organizmu, treningów i pracy zawodowej
 • Interpretację wyników badań krwi (jeżeli zostały dostarczone)
 • Sugerowany plan zmian z określeniem celu żywieniowego
 • Zestaw materiałów dotyczących organizacji kuchennych szafek i podstaw żywienia
 • Sugerowane zmiany dotyczące odżywiania i łączenia danych składników
 • Wskazówki dotyczące suplementacji

Jadłospis sportowy:

Wysyłany do 10-ciu dni roboczych od momentu wysłania
wskazówek
 • Jadłospis, który otrzymasz jest w pełni indywidualny
 • Otrzymasz ode mnie pełną listę zakupów
 • Każdy jadłospis ma podaną kaloryczność, gramaturę składników i ilość makroskładników
 • Wszystkie potrawy zawierają pełen przepis i informacje dotyczące przygotowania

Sylwia Maksym
Dietetyk Sportowy
Paliwo z Roślin

Warunki odbycia konsultacji online:
 • Pierwszy kontakt w celu podania powodu zgłoszenia i ustalenie terminu konsultacji
 • Opłacenie konsultacji poprzez sklep
 • Przygotowanie do konsultacji poprzez wypełnienie wymaganych dokumentów
 • Podejmując się konsultacji akceptujesz warunki współpracy i wyrażasz zgodę na przetwarzanie i przechowywanie Twoich danych zgodnie z Polityką Prywatności i Warunkami Współpracy. Oczywiście zawsze masz wgląd do swoich danych i możliwość wykasowania ich z mojej bazy danych.

Zapraszam serdecznie
Dietetyk sportowy
Sylwia Maksym – Paliwo z Roślin

Interesuje Cię indywidualna współpraca online?
Sprawdź moją ofertę i dopasuj wybór do swoich potrzeb