Zaloguj się Koszyk (0)

Podcast Paliwo z Roślin – #80 Bike TransAlp – rowery, części serwisowe i wszystko co może się przydać

4 lipca, 2022
Bike TransAlp rowery i części serwisowe w zapasie

Bike TransAlp 2022 – przygotowanie serwisowe rowerów do wyścigu

Nasze rowery są przez nas doskonale przetestowane, ale w polskich i nie do końca górzystych warunkach. Treningi prowadziliśmy głównie na Śląsku – w Bielsku, Ustroniu czy Wiśle. Sprzęt musi być niezawodny! Skoro nogi pracowały całą zimę solidnie, forma została rzetelnie wypracowana, to rowery i niezbędny sprzęt nie może nas zawieść! Przygotowaniem roweru, skompletowaniem części niezbędnych i zapasowych, zajmował się od początku do końca Radek.

Radek Krzesa Nie Hamuj Paliwo z Roślin MTB Team

STRONA FACEBOOK INSTAGRAM


Co warto zabrać na wyścig Bike TransAlp

Lista niezbędnych rzeczy na wyścig ultra jakim jest Bike TransAlp jest naprawdę długa. Wiele rzeczy warto wziąć dodatkowo, na zapas, by się nie martwić w razie awarii. Oczywiście możesz skorzystać z płatnego serwisu, który zapewnia organizator. Oczywiście możesz liczyć na szczęście i brak awarii, ale my wychodzimy z założenia – „a weźmiemy, może trzeba będzie komuś pomóc”. Posłuchaj co warto zabrać na wyścig Bike TransAlp, a jeśli masz pytania to śmiało pisz do Radka na jego social media – instagram czy facebook.

Serdecznie zapraszamy do wysłuchania naszej rozmowy:
Podcast – Paliwo z roślin – #80 Bike TransAlp – rowery, części serwisowe i wszystko co może się przydać
Posłuchaj mojego podcastu PALIWO Z ROŚLIN

Spodobał Ci się podcastowy wpis? Cudownie!
Będzie mi miło, jeśli go udostępnisz. Dziękuję!
Dodaj komentarz

  • KILKA SŁÓW O MNIE
  • Hej, Sportowcu! Cieszę się że jesteś na mojej stronie, rozgość się i czerp pełnymi garściami. Mam na imię Sylwia, jestem dietetykiem sportowym i trenuję kolarstwo górskie. Mój blog powstał z myślą o osobach aktywnych, które chcą poprawić wyniki sportowe. Nauczę Cię jak dbać o regenerację i skutecznie czerpać Paliwo z Roślin. Pokażę Ci, że zdrowe jedzenie jest smaczne, a jego wykonanie to "piece of cake" :)

  • ZATANKUJ PALIWO Z ROŚLIN
  • SPRAWDŹ INNE przePISY
  • SPRAWDŹ INNE WPISY