Zaloguj się Koszyk (0)

Podcast Paliwo z Roślin – #82 Bike TransAlp 2022 – dzień 1 – Lienz – Sillian

22 lipca, 2022

Relacja z pierwszego dnia wyścigu Bike TransAlp 2022 Lienz – Sillian

Troszkę to trwało zanim się ogarnęliśmy po powrocie z Alp. Emocje jeszcze nie opadły, a wspomnienia stają się bardziej klarowne. Przeglądamy zdjęcia, oglądamy filmy, przypominamy sobie całą trasę i zdajemy Wam relację z pierwszego dnia Bike TransAlp 2022. Sześćdziesiąt pięć kilometrów i ponad trzy tysiące metrów w górę. Wiele zaskoczeń na trasie i prawdziwa ściana niemocy. Ściganie się z czasem i ostatnie 15 minut, które mogło zrobić wiele niedobrego…

Pierwszy etap Bike TransAlp 2022 – Lienz – Sillian

Ależ to był emocjonujący dzień! Bike TransAlp 2022 wystartował. Nasza radość podniecenie sięgały zenitu. Pierwszy sprawdzian formy i jak się okazało walki z czasem stał się faktem. Posłuchaj w podcaście jak wyglądał pierwszy dzień ścigania podczas Bike TransAlp 2022. Odcinek rozpoczął się w malowniczym Lienz, a zakończył w Sillian. Mordercze podjazdy, wymagające bike parki Peter Sagan Trail i Alban Lakata Trail, szutry, wąskie single i prawie 40 stopni Celsjusza. Chcę znów!

  • 65,7 km
  • 3126 m up
  • 7 godzin 45 minut
sylwia i radek bike transalp
Bike TransAlp 2022 pierwszy dzień 03.07.2022 – Lienz

Lienz – Sillian – pierwszy dzień Bike TransAlp 2022

Właśnie tak wygląda się po ukończeniu pierwszego etapu Bike TransAlp 2022. Oj długo leżałam na tej trawie i nie mogłam dojść do siebie. A teraz? Teraz chcę znów! Już tęsknię za ściganiem w Alpach. Wiele nauczył mnie ten wyścig. Poznałam kolarstwo MTB w wydaniu ultra i to w dodatku w Alpach. Niech nasza relacja z pierwszego dnia wyścigu z Lienz do Sillian będzie dla Ciebie inspiracją do pokonywania własnych barier – fizycznych i psychicznych. Mobilizujący stres towarzyszył nam od samego początku i pozwolił ukończyć wyścig w czasie.

sylwia maksym bike transalp

Koniec etapu 03.07.2022 – Sillian – zasłużony odpoczynek


Serdecznie zapraszamy do wysłuchania naszej rozmowy:
Paliwo z roślin – #80 Bike TransAlp 2022 – dzień 1 – Lienz – Sillian
Posłuchaj mojego podcastu PALIWO Z ROŚLIN

Spodobał Ci się podcastowy wpis? Cudownie!
Będzie mi miło, jeśli go udostępnisz. Dziękuję!
Dodaj komentarz

  • KILKA SŁÓW O MNIE
  • Hej, Sportowcu! Cieszę się że jesteś na mojej stronie, rozgość się i czerp pełnymi garściami. Mam na imię Sylwia, jestem dietetykiem sportowym i trenuję kolarstwo górskie. Mój blog powstał z myślą o osobach aktywnych, które chcą poprawić wyniki sportowe. Nauczę Cię jak dbać o regenerację i skutecznie czerpać Paliwo z Roślin. Pokażę Ci, że zdrowe jedzenie jest smaczne, a jego wykonanie to "piece of cake" :)

  • ZATANKUJ PALIWO Z ROŚLIN
  • SPRAWDŹ INNE przePISY
  • SPRAWDŹ INNE WPISY