Zaloguj się Koszyk (0)

#89 Kobieta w sporcie: Kamila Gurzyńska – mtb cross-country

17 sierpnia, 2022
Kamila Gurzyńska podcast paliwo z roślin mtb xc

Kamila Gurzyńska – kolarstwo górskie xc – gość podcastu Paliwo z Roślin

Mam szczęście do wspaniałych kobiet. Do kobiet w sporcie i w tym w kolarstwie górskim, tym bardziej 🙂 Kobiet, które inspirują swoją dojrzałością i profesjonalizmem. Są empatyczne, chętne do pomocy, ale i nastawione na sukces. Jak mówi Anna Sadowska – „sukces zaczyna się w głowie” – i to samo udowadnia moja dzisiejsza gościni – Kamila Gurzyńska.

Kobieta w sporcie to cykl rozmów – publikowanych w moim podcaście Paliwo z Roślin. Rozmawiam z kobietami, dla których wielką miłością, wyzwaniem i życiowym celem jest aktywność fizyczna. Moimi gościniami są kobiety, które uprawiają sport zawodowy, ale i amatorski. Reprezentują różne dyscypliny sportowe i łączy je wspólna pasja – pokonywanie wszelkich możliwych barier. Udowadniają samym sobie, że „niemożliwe nie istnieje!”, a sport to radość i spełnienie.

Kobieta w sporcie – Kamila Gurzyńska – cross-country

„Jesteś niesamowitą kobietą, masz fajne możliwości, może chciałabyś trenować pod opieką trenera?”

Kamila to naprawdę niesamowita kobieta! Tak niesamowita jak historia jej pasji i kolarskich przygód. Zacytowane w tytule rozdziału słowa Kamila usłyszała niedługo po tym, jak zakupiła swój pierwszy rower. To prawdziwy talent! A talenty należy doceniać, szlifować i sprawiać by rozkwitały! Ogromnie cieszę się, że Kamila przyjęła zaproszenie do podcastu Paliwo z Roślin. Rozmowa z Kamilą dodała mi skrzydeł! Zrozumiałam co czują zawodniczki elity kobiet kolarstwa górskiego i dzięki temu mogę być jeszcze bliżej zawodniczek. Kamila opowiedziała historię swojej pasji i determinacji w dążeniu na kolarskie szczyty możliwości.

Kobiety w sporcie nadal mają problem z zaakceptowaniem siebie i wiarą we własne dokonania. Czas to zmienić i wspierać ich działania! To przekazuje w #89 odcinku podcastu Paliwo z Roślin w cyklu kobieta w sporcie moja gościni. Kamila podkreśla, że kobiety często nie wierzą w siebie. Są przekonane, że bezwartościowe i stereotypowo powinny „siedzieć w domu”. Nic bardziej mylnego! Kobiety są silne, zaradne, pomysłowe, zdeterminowane i nastawione na sukces! Ale by to zrozumieć, należy wykonać sporą pracę, nie tylko fizyczną, ale przede wszystkim pracę z głową. Wtedy naprawdę możemy przekonać się o tym jak wiele możemy zaoferować światu i samej sobie!

Kamila Gurzyńska Sara WORKWEAR

INSTAGRAM Kamila Gurzyńska

Kamila Gurzyńska – „Wierzmy w siebie i w swoje możliwości!” – kolarstwo górskie

Wiara w siebie i swoje możliwości to klucz do sukcesu, nie tylko sportowego. Kamila opowiada w jaki sposób wypracowała pewność siebie i jak pomogło jej to w zdobyciu radości z osiąganych marzeń. Praca z głową, dobre nastawienie i wartościowy, pozytywny dialog, naprawdę czynią cuda i napędzają mięśnie. Kamila Gurzyńska w #89 odcinku podkastu Paliwo z Roślin opowiada o sile fizycznej i psychicznej. O radości jaką daje jej ściganie. Kamila to fenomen! Pierwszy rower górski kupiła po 30 roku życia, by pięć lat później ścigać się w Elicie Kobiet kolarstwa górskiego w formule cross-country. Piękne i niesamowite! Dla mnie Kamila jest wielką inspiracją!

O Kamili mogę pisać i opowiadać jeszcze bardzo długo. Jak tylko ją poznałam wiedziałam, że bardzo chcę zaprosić ją do podcastu i porozmawiać o kolarstwie, treningu, kolarskiej diecie i realizacji marzeń. By nie przedłużać, zapraszam Cię do wysłuchania naszej rozmowy. Kamila pięknie inspiruje. Załóż więc słuchawki, a potem biegnij na trening. Gwarantuję, że będzie o wiele bardziej efektywny po opowieści, którą usłyszysz w tym odcinku podcastu Paliwo z Roślin w cyklu Kobieta w Sporcie.


Serdecznie zapraszamy do wysłuchania naszej rozmowy:
Paliwo z roślin – #89 Kobieta w sporcie
Kamila Gurzyńska – kolarstwo górskie
XC
Posłuchaj mojego podcastu PALIWO Z ROŚLIN

Mam nadzieję, że spodobał Ci się ten odcinek.
Udostępnij go na swoich profilach by inni również mogli się zainspirować.
Dodaj komentarz

  • KILKA SŁÓW O MNIE
  • Hej, Sportowcu! Cieszę się że jesteś na mojej stronie, rozgość się i czerp pełnymi garściami. Mam na imię Sylwia, jestem dietetykiem sportowym i trenuję kolarstwo górskie. Mój blog powstał z myślą o osobach aktywnych, które chcą poprawić wyniki sportowe. Nauczę Cię jak dbać o regenerację i skutecznie czerpać Paliwo z Roślin. Pokażę Ci, że zdrowe jedzenie jest smaczne, a jego wykonanie to "piece of cake" :)


  • ZATANKUJ PALIWO Z ROŚLIN
  • SPRAWDŹ INNE przePISY
  • SPRAWDŹ INNE WPISY