Zaloguj się Koszyk (0)

#91 Kobieta w sporcie: Gabriela Wojtyła – mtb cross-country

29 września, 2022
Gabriela Wojtyła Kobieta w sporcie

Gabriela Wojtyła – kolarstwo górskie xc – gość podcastu Paliwo z Roślin

Gabriela Wojtyła, zawodniczka kolarstwa górskiego w formule cross-country, jest gościem 91 odcinka mojego podcastu, w cyklu Kobieta w Sporcie. Gdy zobaczyłam Gabrysię na lini mety, podczas Pucharu Polski MTB XCO w Krynicy – Zdroju wiedziałam, że chcę porozmawiać z nią o kolarstwie, pasji i jej planach.

Kobieta w sporcie – Gabriela Wojtyła – „Talent sam nie zostaje mistrzem”.

Na każdej płaszczyźnie życia obserwujemy ludzi z ogromnym talentem. Zazwyczaj są szczególnie uzdolnieni i wystarczy niewielki wysiłek, by sprawić iż są najlepszymi w swojej profesji.

Podczas naszej rozmowy Gabrysia przytoczyła słowa „Talent sam nie zostaje mistrzem”, z czym jak najbardziej się zgadzam. Gabriela Wojtyła od dwóch lat startuje w elicie kobiet kolarstwa górskiego. Jej wieloletnie doświadczenie pozwoliło na odpowiednie dobranie priorytetów i niezwykłą determinacje w dążeniu do sukcesu. Posłuchaj jaki pomysł na swoją karierę ma Gabrysia i jakie ważne wydarzenie w jej życiu wkrótce się odbędzie.

Gabriela Wojtyła Kobieta w sporcie
Gabriela Wojtyła Instagram
Serdecznie zapraszamy do wysłuchania naszej rozmowy:
Paliwo z roślin – #91 Kobieta w sporcie
Gabriela Wojtyła – kolarstwo górskie
XC
Posłuchaj mojego podcastu PALIWO Z ROŚLIN

Mam nadzieję, że spodobał Ci się ten odcinek.
Udostępnij go na swoich profilach by inni również mogli się zainspirować.
Dodaj komentarz

  • KILKA SŁÓW O MNIE
  • Hej, Sportowcu! Cieszę się że jesteś na mojej stronie, rozgość się i czerp pełnymi garściami. Mam na imię Sylwia, jestem dietetykiem sportowym i trenuję kolarstwo górskie. Mój blog powstał z myślą o osobach aktywnych, które chcą poprawić wyniki sportowe. Nauczę Cię jak dbać o regenerację i skutecznie czerpać Paliwo z Roślin. Pokażę Ci, że zdrowe jedzenie jest smaczne, a jego wykonanie to "piece of cake" :)

  • ZATANKUJ PALIWO Z ROŚLIN
  • SPRAWDŹ INNE przePISY
  • SPRAWDŹ INNE WPISY