Zaloguj się Koszyk (0)

Podcast – Paliwo z roślin – #17 dbam o klimat – wpływ diety na środowisko

26 sierpnia, 2020
podcast sylwia maksym paliwo z roślin arek matras dietetyka nie nażarty

Witam Cię w #17 odcinku mojego podcastu PALIWO Z ROŚLIN

Wiem, że powtarzam to za każdym razem, ale naprawdę ten odcinek jest wyjątkowy! Dotyczy nie tylko osób aktywnych, nie tylko osób, które dbają o środowisko, nie tylko osób, które chcą prowadzić dietę roślinną… Ten odcinek dotyczy wszystkich ludzi na świecie! Niezależnie od Twoich obecnych przyzwyczajeń możesz wpłynąć na los naszej planety, jej zdrowie i długowieczne życie – lub też szybki koniec. Jednak szybki koniec naszej planety będzie wiązał się z tragicznymi skutkami dla nas – ludzi.


Czy możemy uratować planetę?

  • Czy nasza planeta posiada jeszcze realne zasoby potrzebne do wyżywienia 8 mld ludzi?
  • Globalne ocieplenie istnieje? Czy żywieniowe wybory mogą wpłynąć na środowisko, zdrowie naszej populacji, fauny i flory?
  • Czym jest dieta planetarna i dlaczego warto ją wprowadzić w swoje życie?

Na te i wiele innych pytań odpowie gość mojego podkastu – Arkadiusz Matras, współzałożyciel projektu Dietetyka #NieNaŻarty, który w ramach kampanii #dbamoklimat przedstawił twarde dane dotyczące wpływu diety na środowisko i w elastyczny sposób określił zasady, jakimi powinien kierować się rozsądny konsument. Zapraszam do wysłuchania naszego odcinka:

Paliwo z roślin #17 dbam o klimat – wpływ diety na środowisko | gość: Arkadiusz Matras-Dietetyka #NieNaŻarty


Dietetyka #NieNaŻarty 

czyli gdzie znajdziesz informacje o projekcie, którego współzałożycielem jest Arkadiusz Matras

PALIWO Z ROŚLIN – podcast posłuchasz również tutaj:


Kampania #dbamoklimat

Kampania dbam o klimat jest niesamowicie potrzebną akcją! Cieszę się, że tak wspaniali i rozpoznawalni w social mediach twórcy się nią zajęli. To nie tylko nasz podcast, ale to przede wszystkim ogrom rzetelnych artykułów na temat wpływu diety na środowisko, które znajdziecie na stronie www.dietetykanienazarty.pl – obserwujcie bacznie kampanię!

Poznaj szczegóły kampanii- kliknij —> DBAM O KLIMAT

Przeczytaj artykuły Dietetyka #NieNaŻarty! w ramach kampanii #dbamoklimat
Dodaj komentarz

  • KILKA SŁÓW O MNIE
  • Hej, Sportowcu! Cieszę się że jesteś na mojej stronie, rozgość się i czerp pełnymi garściami. Mam na imię Sylwia, jestem dietetykiem sportowym i trenuję kolarstwo górskie. Mój blog powstał z myślą o osobach aktywnych, które chcą poprawić wyniki sportowe. Nauczę Cię jak dbać o regenerację i skutecznie czerpać Paliwo z Roślin. Pokażę Ci, że zdrowe jedzenie jest smaczne, a jego wykonanie to "piece of cake" :)

  • ZATANKUJ PALIWO Z ROŚLIN
  • SPRAWDŹ INNE przePISY
  • SPRAWDŹ INNE WPISY