Zaloguj się Koszyk (0)

Podcast – Paliwo z roślin – #23 trening mentalny w budowaniu mentalności sportowca

7 października, 2020
podcast paliwo z roślin sylwia maksym mateusz brela

Witam Cię w 23 odcinku mojego podcastu PALIWO Z ROŚLIN.

Czy słyszałeś kiedyś o treningu mentalnym? Wiesz, że jest niesamowicie przydatny nie tylko w kontekście kształtowania mentalności zwycięzcy danej dyscypliny sportowej? Poznaj najważniejsze elementy treningu mentalnego i pracuj nad obszarami, które uznasz za deficytowe. 

Jak to zrobić? To proste!

Zacznij od pierwszego kroku – zapraszam Cię do odsłuchania kolejnego odcinka mojego podcastu Paliwo z roślin, w którym mój gość, Mateusz Brela – Trener Mentalny, przedstawia w jaki sposób pracuje ze swoimi podopiecznymi i co możesz zyskać dzięki takiej współpracy.

Z tej rozmowy dowiesz się wielu przydatnych informacji, które odniesiesz do swojego życia, niezależnie od tego czy jesteś sportowcem, kucharzem, nauczycielem czy uczniem.


Trening mentalny, a mentalność zwycięzcy

Co mnie urzekło w Mateuszu?

Nie powołuje się na marketingowe „wypłyń na głębie i olej korpo”, a uczy jak świadomie pracować z ciałem, odpoczywać i łapać oddech dzięki nauce „bycia ze sobą”.

Zaznaczam – z rad Mateusza skorzystają wszyscy, nie tylko sportowcy!

Miłego odsłuchu i owocnego kształtowania dobrych nawyków, które wspomogą Twój rozwój.

Mateusz Brela – Trener Mentalny

czyli gdzie znajdziesz znajdziesz wspaniałe treści, które tworzy Mateusz

Paliwo z roślin 

– mojego podcastu PALIWO Z ROŚLIN posłuchasz również tutaj:
Dodaj komentarz

  • KILKA SŁÓW O MNIE
  • Hej, Sportowcu! Cieszę się że jesteś na mojej stronie, rozgość się i czerp pełnymi garściami. Mam na imię Sylwia, jestem dietetykiem sportowym i trenuję kolarstwo górskie. Mój blog powstał z myślą o osobach aktywnych, które chcą poprawić wyniki sportowe. Nauczę Cię jak dbać o regenerację i skutecznie czerpać Paliwo z Roślin. Pokażę Ci, że zdrowe jedzenie jest smaczne, a jego wykonanie to "piece of cake" :)

  • ZATANKUJ PALIWO Z ROŚLIN
  • SPRAWDŹ INNE przePISY
  • SPRAWDŹ INNE WPISY