Zaloguj się Koszyk (0)

Podcast – Paliwo z roślin – #31 babskie rozmowy o rowerach

9 grudnia, 2020

Cześć w #31 odcinku podcastu PALIWO Z ROŚLIN!

Witaj w świecie rowerów. Mtb, szosa, enduro, gravel... te słowa często padają w tym nagraniu :)

To wszystko dzięki mojemu wspaniałemu gościowi - Mamba on bike, czyli Dorota Juranek. Moja rowerowa Iskra, którą obserwuję od dawna, która ujarzmia dzikie rowery, zdobywa malownicze trasy i foci piękne miejsca, ludzi i przyrodę.

rośliny rowery dietetyk mamba

Przyznam szczerze, że już dawno nie czułam takiej babskiej chemii podczas rozmowy. Grał niesamowity flow. Dorota sama o sobie mówi, że jest cicha i skryta, jednak ta rozmowa była pełna radości, dobrej rozmowy i fajnego klimatu, który już niebawem rozszerzymy na wspólnym morsowaniu - jak widać od Mamby można uczyć się nie tylko o rowerach :)

 

Wracając do podcastu... No kurcze!

To po prostu babska rozmowa o rowerach. To rozmowa o uczuciach. Miłości do sportu, walce z fizycznością, słabością, ale i o empatycznym podejściu do świata. Chodź do nas, posłuchaj, a potem wskocz na rower i poczuj ten klimat. Miłego odsłuchu :)

 

 

Mamba on bike - Dorota Juranek

czyli gdzie znajdziesz wszelkie informacje o Dorotcie - MambaOnBike

Paliwo z roślin 

- mojego podcastu PALIWO Z ROŚLIN posłuchasz również tutaj:

Na koniec, polecam również  moje poprzednie podcasty, znajdziesz je tutaj:

Hej! Jeśli lubisz treści, które przekazuje i uważasz, że powinny trafić do szerszej publiki, udostępnij proszę ten podcast i link do wpisu na blogu. Oznacz mnie w swoich social media, daj kciuka i zasubskrybuj moje kanały. Dzięki temu mogę trafiać do większej liczby osób, budować ich świadomość i wspierać zdrowie. To dla mnie bardzo ważne.

Chcę by moja praca przynosiła jak najwięcej korzyści, a więc proszę Cię o pomoc.

Jeśli masz też tematy, gości których chciałbyś usłyszeć lub pomysły na nagrania to z niecierpliwością wyczekuję na Twoją wiadomość, pamiętaj - tworzę podcast dla Ciebie.

Miłego odsłuchu i do zobaczenia!
Dodaj komentarz

  • KILKA SŁÓW O MNIE
  • Hej! Tu Sylwia, tworzę dla Ciebie treści, które pomogą Ci poprawić zdrowie. Uwielbiam gotować i czerpać paliwo z roślin. Mój blog powstał z myślą o osobach aktywnych i sportowcach, którzy chcą usprawnić regenerację, osiągać lepsze wyniki sportowe i jeść smacznie. Rozgość się i czerp z tego miejsca pełnymi garściami.


  • ZATANKUJ PALIWO Z ROŚLIN
  • SPRAWDŹ INNE przePISY
  • SPRAWDŹ INNE WPISY