Zaloguj się Koszyk (0)

Podcast – Paliwo z roślin – #38 co łączy dietetykę z fotografią?

27 stycznia, 2021
podcast paliwo z roślin sylwia maksym weronika wuka studio

 

 

Cześć! Witaj w #38 odcinku mojego podcastu Paliwo z Roślin. Zapewne jesteś zaskoczony tematem, bo cóż może mieć wspólnego dietetyka z fotografią? Oj wiele, naprawdę wiele! Przekonasz się o tym słuchając tego odcinka, w którym występuje mój wspaniały gość – Weronika Kuźma, właścicielka marki Wuka Studio.

 

Dietetyka i fotografia – tu chodzi o pewność siebie!

– czyli o kształtowaniu pewności siebie, sztuce samoakceptacji i nieustannej radości z życia!

Dlaczego nagrałyśmy ten odcinek? Dla Was! Dla wszystkich Kobiet, które nie wierzą w siebie i nie akceptują swojego ciała. Które nieustannie szukają minusów w swoim wyglądzie i uważają, że są bezwartościowe. Drzemie w Was niezwykła siła!

Nasza rozmowa jest pełna radosnych, ważnych emocji, a odcinek dedykujemy wszystkim paniom. Spokojnie, mężczyzn również zapraszam do odsłuchu – zapewne zechcą się dowiedzieć jak poprawić humor swojej ukochanej drobnym prezentem, który możecie sprawić dzięki Weronice 🙂

Weronika Kuźma – Wuka Studio

czyli gdzie znajdziesz wszelkie informacje o Weronice i Jej cudownych dziełach

Sylwia Maksym – Paliwo z roślin 

– mojego podcastu PALIWO Z ROŚLIN posłuchasz również tutaj:
Dodaj komentarz

  • KILKA SŁÓW O MNIE
  • Hej! Tu Sylwia, tworzę dla Ciebie treści, które pomogą Ci poprawić zdrowie. Uwielbiam gotować i czerpać paliwo z roślin. Mój blog powstał z myślą o osobach aktywnych i sportowcach, którzy chcą usprawnić regenerację, osiągać lepsze wyniki sportowe i jeść smacznie. Rozgość się i czerp z tego miejsca pełnymi garściami.


  • ZATANKUJ PALIWO Z ROŚLIN
  • SPRAWDŹ INNE przePISY
  • SPRAWDŹ INNE WPISY