Zaloguj się Koszyk (0)

Podcast – Paliwo z roślin – #46 Kobieta w sporcie: Kinga Szemik – piłka nożna

7 kwietnia, 2021

Hej! Witam Cię w #46 odcinku mojego podkastu Paliwo z Roślin. To miejsce, w którym dzielę się wiedzą z zakresu prawidłowego żywienia, a także aktywności fizycznej. Uczę jak organiczyć ilość spożywanego mięsa w Twoim menu, jeść smacznie i zdrowo, a przy tym wszystkim wspierać swoją regenerację i odnowę biologiczną.

W nowym cyklu - KOBIETA W SPORCIE - przedstawiam sylwetki niesamowitych kobiet, których całym życiem, pasją i uwielbieniem jest sport. Chcę by sport w kobiecym wydaniu zyskał na jeszcze większej popularności! Chcę aby kobiety czuły wsparcie nas, kibiców! Chcę aby małe dziewczynki mogły uprawiać taką dyscyplinę, o jakiej marzą, bez jakichkolwiek ograniczeń! Wspieraj kobiety w sporcie i poznaj moich wspaniałych gości!

 

Kinga Szemik - bramkarka Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej Kobiet

Kinga Szemik, mój kolejny gość to piękna, niezależna, wartościowa kobieta, która od samego początku profesjonalnie dąży do wyznaczonego celu. Spędziła kilka lat w USA, gdzie studiowała psychologię i grała w akademickim klubie University of Texas Rio Grande Valley. To był jedynie początek jej zagranicznej kariery, albowiem obecnie przebywa we Francji, gdzie w FC Nates obejmuje pozycję bramkarki.

Kinga to ucieleśnienie spokoju, dobra, wytrwałości i ogromnej ilości empatii do drugiego człowieka. Wielokrotnie byłam świadkiem jej dużego zaangażowania, nie tylko w trening, ale również w pomoc innym osobom.

Poznaj historię Kingi i uwierz we własne możliwości! Niemożliwe nie istnieje, a całą resztę można cierpliwie wypracować, co podkreśla w naszej rozmowie Kinga!

Zapraszamy!

Podcast - Paliwo z roślin - #46 KOBIETA W SPORCIE: Kina Szemik - piłka nożna

KOBIETA W SPORCIE:

Kinga Szemik - piłka nożna

Gdzie możesz obserwować Kingę Szemik i jej sportowe poczynania w piłce nożnej

Sylwia Maksym - Paliwo z Roślin 

- mojego podcastu PALIWO Z ROŚLIN posłuchasz również tutaj:

_______________________________________________

Mam do Ciebie prośbę! Wesprzyj działanie cyklu KOBIETA W SPORCIE.

  • Chciałabym, aby jak najwięcej osób pozstało sylwetki niesamowitych KOBIET SPORTOWCÓW i tym samym powiększyło ich grono wiernych fanów i kibiców, którzy są tak niezbędni w dopingu i mobilizacji do działania.
  • Prześlij link do mojego podkastu/ strony/ youtube i podziel się z innymi!

Niech KOBIETA W SPORCIE trafi do jak największej publiki.

_______________________________________________

Słuchałeś już poprzednich odcinków podcastu PALIWO Z ROŚLIN?

Tutaj znajdziesz wszystkie odcinki:

 

Hej! Jeśli lubisz treści, które przekazuje i uważasz, że powinny trafić do szerszej publiki, udostępnij proszę ten podcast i link do wpisu na blogu. Oznacz mnie w swoich social media, daj kciuka i zasubskrybuj moje kanały. Dzięki temu mogę trafiać do większej liczby osób, budować ich świadomość i wspierać zdrowie. To dla mnie bardzo ważne.

Chcę by moja praca przynosiła jak najwięcej korzyści, a więc proszę Cię o pomoc.

Jeśli masz też tematy, gości których chciałbyś usłyszeć lub pomysły na nagrania to z niecierpliwością wyczekuję na Twoją wiadomość, pamiętaj - tworzę podcast dla Ciebie.

Miłego odsłuchu i do zobaczenia!

_______________________________________________

 

Sylwia Maksym - PALIWO Z ROŚLIN 

paliwo z roślin sylwia maksym

Link znajdziesz tutaj Grupa Paliwo z Roślin - jednoczymy tutaj wiebicieli kuchni roślinnej, osoby które już od dawna są na diecie wegańskiej czy wegetariańskiej, a także te osoby, które dopiero planują coś zmienić w swoim menu. To również grupa dla sportowców, którzy poszukują odpowiedzi na nurtujące ich pytania z tematyki diety roślinnej w sporcie. 

Zapraszam Cię serdecznie! Dołącza do nas i buduj roślinną społeczność Paliwo z roślin
Dodaj komentarz

  • KILKA SŁÓW O MNIE
  • Hej! Tu Sylwia, tworzę dla Ciebie treści, które pomogą Ci poprawić zdrowie. Uwielbiam gotować i czerpać paliwo z roślin. Mój blog powstał z myślą o osobach aktywnych i sportowcach, którzy chcą usprawnić regenerację, osiągać lepsze wyniki sportowe i jeść smacznie. Rozgość się i czerp z tego miejsca pełnymi garściami.


  • ZATANKUJ PALIWO Z ROŚLIN
  • SPRAWDŹ INNE przePISY
  • SPRAWDŹ INNE WPISY