Zaloguj się Koszyk (0)

Podcast – Paliwo z roślin – #46 Kobieta w sporcie: Kinga Szemik – piłka nożna

7 kwietnia, 2021
podcast paliwo z roślin sylwia maksym kinga szemik

Bramkarka Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej Kobiet – Kinga Szemik

Kinia, to piękna, niezależna, wartościowa kobieta, która od samego początku profesjonalnie dąży do wyznaczonego celu. Spędziła kilka lat w USA, gdzie studiowała psychologię i grała w akademickim klubie University of Texas Rio Grande Valley. To był jedynie początek jej zagranicznej kariery, albowiem obecnie przebywa we Francji, gdzie w FC Nates obejmuje pozycję bramkarki.

Mój gość to ucieleśnienie spokoju, dobra, wytrwałości i ogromnej ilości empatii do drugiego człowieka. Wielokrotnie byłam świadkiem jej dużego zaangażowania, nie tylko w trening, ale również w pomoc innym osobom.

Poznaj historię Kingi i uwierz we własne możliwości! Niemożliwe nie istnieje, a całą resztę można cierpliwie wypracować, co podkreśla w naszej rozmowie Kinga!

Zapraszamy!


Podcast – Paliwo z roślin – #46 KOBIETA W SPORCIE: Kina Szemik – piłka nożna

KOBIETA W SPORCIE:

Kinga Szemik – piłka nożna

Gdzie możesz obserwować Kingę Szemik i jej sportowe poczynania w piłce nożnej

Sylwia Maksym – Paliwo z Roślin 

– mojego podcastu PALIWO Z ROŚLIN posłuchasz również tutaj:
Dodaj komentarz

  • KILKA SŁÓW O MNIE
  • Hej, Sportowcu! Cieszę się że jesteś na mojej stronie, rozgość się i czerp pełnymi garściami. Mam na imię Sylwia, jestem dietetykiem sportowym i trenuję kolarstwo górskie. Mój blog powstał z myślą o osobach aktywnych, które chcą poprawić wyniki sportowe. Nauczę Cię jak dbać o regenerację i skutecznie czerpać Paliwo z Roślin. Pokażę Ci, że zdrowe jedzenie jest smaczne, a jego wykonanie to "piece of cake" :)


  • ZATANKUJ PALIWO Z ROŚLIN
  • SPRAWDŹ INNE przePISY
  • SPRAWDŹ INNE WPISY