Zaloguj się Koszyk (0)

Podcast – Paliwo z roślin – #49 Kobieta w sporcie: Weronika Zawistowska – piłka nożna

28 kwietnia, 2021

Cześć! Witam Cię w #49 odcinku mojego podkastu PALIWO Z ROŚLIN. Jest to miejsce, w którym przedstawiam pozytywne aspekty diety roślinnej, edukuję kulinarnie, a także podkreślam ogromny wzorowy wpływ aktywności fizycznej na Twoje zdrowie. Jako dietetyk sportowy współpracuję z osobami aktywnymi fizycznie, sportowcami szczebla zawodowego i amatorskiego. Moim celem jest pokazanie, że dieta wpływa na wyniki sportowe, przyczynia się do poprawy regeneracji, a także w zdrowym wykonaniu jest super prosta, smaczna i szybka w przygotowaniu - szczególnie ta w wydaniu roślinnym.

W najnowszym cyklu, który prowadzę- KOBIETA W SPORCIE- przedstawiam sylwetki kobiet, których miłością jest sport - w wydaniu zawodowym, jak i amatorskim. Są to zawodniczki różnych dyscyplin, w różnym stopniu zaawansowania i o wielu pasjach całkowicie odrębnych od sportu. To mamy, przyjaciółki, koleżanki, żony, managerki, studentki, uczennice, każda z nich ma swoją rolę i pomysł na siebie.

Posłuchaj dzisiejszego odcinka, którego bohaterką jest Weronika Zawistowska. Reprezentantka Kadry Polski w piłce nożnej Kobiet. Zawodniczka KKS Czarni Sosnowiec, która już niedługo - lipiec 2021 r. przechodzi do kobiecego FC Bayern.

Weronika to zawodniczka z pomysłem na swoje życie, emaptycznym podejściem do drugiego człowieka, dużym spokojem i wielka odwagą. Kobieta o niegasnącym uśmiechu i ogromnej pasji, nie tylko do footballu! Zapraszamy Cię do odsłuchania naszego nagrania i trzymania kciuków za powodzenie Weroniki w Bundeslidze.

 

Podcast - Paliwo z roślin - #49 Kobieta w sporcie: Weronika Zawistowska - piłka nożna

 

KOBIETA W SPORCIE:

Weronika Zawistowska - piłka nożna

Gdzie możesz obserwować Weronikę Zawistowską i jej sportowe poczynania w piłce nożnej

 

Sylwia Maksym - Paliwo z Roślin 

- mojego podcastu PALIWO Z ROŚLIN posłuchasz również tutaj:

_______________________________________________

Mam do Ciebie prośbę! Wesprzyj działanie cyklu KOBIETA W SPORCIE.

  • Chciałabym, aby jak najwięcej osób pozstało sylwetki niesamowitych KOBIET SPORTOWCÓW i tym samym powiększyło ich grono wiernych fanów i kibiców, którzy są tak niezbędni w dopingu i mobilizacji do działania.
  • Prześlij link do mojego podkastu/ strony/ youtube i podziel się z innymi!

Niech KOBIETA W SPORCIE trafi do jak największej publiki.

_______________________________________________

Słuchałeś już poprzednich odcinków podcastu PALIWO Z ROŚLIN?

Tutaj znajdziesz wszystkie odcinki:

 

Hej! Jeśli lubisz treści, które przekazuje i uważasz, że powinny trafić do szerszej publiki, udostępnij proszę ten podcast i link do wpisu na blogu. Oznacz mnie w swoich social media, daj kciuka i zasubskrybuj moje kanały. Dzięki temu mogę trafiać do większej liczby osób, budować ich świadomość i wspierać zdrowie. To dla mnie bardzo ważne.

Chcę by moja praca przynosiła jak najwięcej korzyści, a więc proszę Cię o pomoc.

Jeśli masz też tematy, gości których chciałbyś usłyszeć lub pomysły na nagrania to z niecierpliwością wyczekuję na Twoją wiadomość, pamiętaj - tworzę podcast dla Ciebie.

Miłego odsłuchu i do zobaczenia!

_______________________________________________

 

Sylwia Maksym - PALIWO Z ROŚLIN 

paliwo z roślin sylwia maksym

Link znajdziesz tutaj Grupa Paliwo z Roślin - jednoczymy tutaj wiebicieli kuchni roślinnej, osoby które już od dawna są na diecie wegańskiej czy wegetariańskiej, a także te osoby, które dopiero planują coś zmienić w swoim menu. To również grupa dla sportowców, którzy poszukują odpowiedzi na nurtujące ich pytania z tematyki diety roślinnej w sporcie. 

Zapraszam Cię serdecznie! Dołącza do nas i buduj roślinną społeczność Paliwo z roślin
Dodaj komentarz

  • KILKA SŁÓW O MNIE
  • Hej! Tu Sylwia, tworzę dla Ciebie treści, które pomogą Ci poprawić zdrowie. Uwielbiam gotować i czerpać paliwo z roślin. Mój blog powstał z myślą o osobach aktywnych i sportowcach, którzy chcą usprawnić regenerację, osiągać lepsze wyniki sportowe i jeść smacznie. Rozgość się i czerp z tego miejsca pełnymi garściami.


  • ZATANKUJ PALIWO Z ROŚLIN
  • SPRAWDŹ INNE przePISY
  • SPRAWDŹ INNE WPISY