Zaloguj się Koszyk (0)

Podcast – Paliwo z roślin – #49 Kobieta w sporcie: Weronika Zawistowska – piłka nożna

28 kwietnia, 2021
podcast paliwo z roślin sylwia maksym weronika zawistowska

Cześć! Witam Cię w #49 odcinku mojego podkastu PALIWO Z ROŚLIN. Jest to miejsce, w którym przedstawiam pozytywne aspekty diety roślinnej, edukuję kulinarnie, a także podkreślam ogromny wzorowy wpływ aktywności fizycznej na Twoje zdrowie. Jako dietetyk sportowy współpracuję z osobami aktywnymi fizycznie, sportowcami szczebla zawodowego i amatorskiego. Moim celem jest pokazanie, że dieta wpływa na wyniki sportowe, przyczynia się do poprawy regeneracji, a także w zdrowym wykonaniu jest super prosta, smaczna i szybka w przygotowaniu – szczególnie ta w wydaniu roślinnym.


W najnowszym cyklu, który prowadzę- KOBIETA W SPORCIE– przedstawiam sylwetki kobiet, których miłością jest sport – w wydaniu zawodowym, jak i amatorskim. Są to zawodniczki różnych dyscyplin, w różnym stopniu zaawansowania i o wielu pasjach całkowicie odrębnych od sportu. To mamy, przyjaciółki, koleżanki, żony, managerki, studentki, uczennice, każda z nich ma swoją rolę i pomysł na siebie.

Posłuchaj dzisiejszego odcinka, którego bohaterką jest Weronika Zawistowska. Reprezentantka Kadry Polski w piłce nożnej Kobiet. Zawodniczka KKS Czarni Sosnowiec, która już niedługo – lipiec 2021 r. przechodzi do kobiecego FC Bayern.


Weronika to zawodniczka z pomysłem na swoje życie, emaptycznym podejściem do drugiego człowieka, dużym spokojem i wielka odwagą. Kobieta o niegasnącym uśmiechu i ogromnej pasji, nie tylko do footballu! Zapraszamy Cię do odsłuchania naszego nagrania i trzymania kciuków za powodzenie Weroniki w Bundeslidze.


Podcast – Paliwo z roślin – #49 Kobieta w sporcie: Weronika Zawistowska – piłka nożna

KOBIETA W SPORCIE:

Weronika Zawistowska – piłka nożna

Gdzie możesz obserwować Weronikę Zawistowską i jej sportowe poczynania w piłce nożnej

Sylwia Maksym – Paliwo z Roślin 

– mojego podcastu PALIWO Z ROŚLIN posłuchasz również tutaj:
Dodaj komentarz

  • KILKA SŁÓW O MNIE
  • Hej, Sportowcu! Cieszę się że jesteś na mojej stronie, rozgość się i czerp pełnymi garściami. Mam na imię Sylwia, jestem dietetykiem sportowym i trenuję kolarstwo górskie. Mój blog powstał z myślą o osobach aktywnych, które chcą poprawić wyniki sportowe. Nauczę Cię jak dbać o regenerację i skutecznie czerpać Paliwo z Roślin. Pokażę Ci, że zdrowe jedzenie jest smaczne, a jego wykonanie to "piece of cake" :)


  • ZATANKUJ PALIWO Z ROŚLIN
  • SPRAWDŹ INNE przePISY
  • SPRAWDŹ INNE WPISY