Zaloguj się Koszyk (0)

Podcast Paliwo z Roślin #56 Dieta vs. suplementacja – Nowoczesne zasady suplementacji w sporcie | gość: Bartłomiej Pomorski

1 lipca, 2021

Hej! Witaj w 56 odcinku mojego podcastu PALIWO Z ROŚLIN! Dziś mój gość odpowie na szereg pytań dotyczących mądrej, umiejętnej, trafnej i opłacalnej suplementacji! Ten odcinek jest dla Ciebie, jeśli:

  • Jesteś zawodowym sportowcem lub amatorem szukającym odpowiedniego rozwiązania związanego z suplementacją?
  • Ilość suplementów na rynku, ich cena, a także wątpliwa jakość sprawiają, że nie wiesz czy w ogóle warto inwestować fundusze w suplementy?
  • Uważasz, że dieta nie wystarczy by zbudować formę, poprawić regenerację, czy wydłużyć ilość i poprawić jakość Twojego treningu?

Posłuchaj mojej rozmowy z Bartłomiejem Pomorskim, dietetykiem ekipy Dietetyka NieNaŻarty i autorem kursu Nowoczesne Metody Suplementacji w Sporcie.

Bartek rozwiewa wszelkie wątpliwości dotyczące suplementacji, obala kilku mitów i pozwala spojrzeć szeroko na wiele znanych na rynku suplementów.

Zapraszam do odsłuchu. Sylwia Maksym, Paliwo z Roślin.

 

Podcast Paliwo z Roślin #56 Dieta vs. suplementacja

- Nowoczesne zasady suplementacji w sporcie

| gość: Bartłomiej Pomorski

 

 

Bartłomiej Pomorski i Dietetyka #NieNaŻarty

czyli gdzie znajdziesz wszelkie informacje o Bartku i ekipie Dietetyka #NieNaŻarty

 

 

Sylwia Maksym - Paliwo z Roślin 

- mojego podcastu PALIWO Z ROŚLIN posłuchasz również tutaj:

_______________________________________________

Słuchałeś już poprzednich odcinków podcastu PALIWO Z ROŚLIN?

Tutaj znajdziesz wszystkie odcinki:

 

Hej! Jeśli lubisz treści, które przekazuje i uważasz, że powinny trafić do szerszej publiki, udostępnij proszę ten podcast i link do wpisu na blogu. Oznacz mnie w swoich social media, daj kciuka i zasubskrybuj moje kanały. Dzięki temu mogę trafiać do większej liczby osób, budować ich świadomość i wspierać zdrowie. To dla mnie bardzo ważne.

Chcę by moja praca przynosiła jak najwięcej korzyści, a więc proszę Cię o pomoc.

Jeśli masz też tematy, gości których chciałbyś usłyszeć lub pomysły na nagrania to z niecierpliwością wyczekuję na Twoją wiadomość, pamiętaj - tworzę podcast dla Ciebie.

Miłego odsłuchu i do zobaczenia!

_______________________________________________

 

Sylwia Maksym - PALIWO Z ROŚLIN 

paliwo z roślin sylwia maksym

Link znajdziesz tutaj Grupa Paliwo z Roślin - jednoczymy tutaj wiebicieli kuchni roślinnej, osoby które już od dawna są na diecie wegańskiej czy wegetariańskiej, a także te osoby, które dopiero planują coś zmienić w swoim menu. To również grupa dla sportowców, którzy poszukują odpowiedzi na nurtujące ich pytania z tematyki diety roślinnej w sporcie. 

Zapraszam Cię serdecznie! Dołącza do nas i buduj roślinną społeczność Paliwo z roślin
Dodaj komentarz

  • KILKA SŁÓW O MNIE
  • Hej! Tu Sylwia, tworzę dla Ciebie treści, które pomogą Ci poprawić zdrowie. Uwielbiam gotować i czerpać paliwo z roślin. Mój blog powstał z myślą o osobach aktywnych i sportowcach, którzy chcą usprawnić regenerację, osiągać lepsze wyniki sportowe i jeść smacznie. Rozgość się i czerp z tego miejsca pełnymi garściami.


  • ZATANKUJ PALIWO Z ROŚLIN
  • SPRAWDŹ INNE przePISY
  • SPRAWDŹ INNE WPISY