Zaloguj się Koszyk (0)

Podcast – Paliwo z roślin – #58 Uphillrace Śnieżka 2021 i rowerowe wyzwania

9 września, 2021

Hej! Wraca podcast! Wracają nagrania! Jest już relacja z Uphillrace Śnieżka 2021! Huuuuraa! 

Uwielbiam nagrywać, a do tej pory nie miałam na to czasu, okazji, przestrzeni, ale przede wszystkim- raz jeszcze- czasu. Wymagające treningi, sprawy rodzinne, praca z podopiecznym (ich starty, wyzwania, treningi, okres przygotowawczy, okres startowy, maratony, żywienie, zmiany itd. itp.) tak skutecznie zabrały mi godziny każdej doby, iż musiałam z czegoś zrezygnować. Niestety padło na podcast Paliwo z Roślin, który został zawieszony... ale jest! Znów nagrywam :)

Zapraszam do wysłuchania relacji o Uphillrace Śnieżka 2021r. czyli naszego najważniejszego wyzwania na ten rok. Rok, który ma nas przygotować do BikeTransAlp 2022r!

Obszerny, dokładny, wymagający wpis, relacja w formie artykułu jeszcze nadal się tworzy. Będzie genialny. Poinformuję jak już powstanie! A teraz zerknij na zdjęcia i koniecznie odsłuchaj #58 odcinek podcastu Paliwo z Roślin.

Po minie na zdjęciu widać, że łatwo nie było! Było trudno, ale nie niemożliwie do przetrwania i zdobycia Śnieżki!

 

dietetyk reprezentacji sylwia maksym uphillrace śnieżka

Tak, płacz mieszał się z radością i gromkim śmiechem. Zdjęcia mówią wiele, ale do zrozumienia tego co się dzieje koniecznie musisz posłuchać #58 odcinka mojego podcastu Paliwo z Roślin. Wraz z Radkiem opowiadamy o przygotowaniu i analizujemy km po km od startu na szczyt Śnieżki :) Zapraszamy do odsłuchu i podzielenia się z nami Twoimi emocjami :)

paliwo z roślin sylwia maksym rower mtb śnieżka

 

Podcast - Paliwo z roślin - #58 Uphillrace Śnieżka 2021 i rowerowe wyzwania  RADEK KRZESA NIE HAMUJ

 

paliwo z roślin radek krzesa rower uphill śnieżka

 

Emocje, łzy, radość, uśmiech, pot, podjazdy, kamienie, zjazdy, ludzie, kibice, ach! Tutaj już po wjeździe na rynek, zmęczenie jest nie daje się we znaki. Nadal jest mnóstwo emocji i buzującej radości. No pięknie się prezentujemy (haha)

paliwo z roślin nie hamuj uphillrace śnieżka 2021

Radek Krzesa Nie Hamuj 

czyli gdzie znajdziesz Radka i informacje o Bike TransAlp:

Sylwia Maksym - Paliwo z Roślin 

- mojego podcastu PALIWO Z ROŚLIN posłuchasz również tutaj:

 

A naszego trenera - BOGDAN CHOMA - znajdziesz tutaj:

Bogdan Choma - CHOMA Sport Trener

CHOMA SPORT TRENER

Trenuje nie tylko kolarzy, ale również triathlonistów, biegaczy i amatorów, którzy dopiero rozpoczynają przygodę ze sportem.

_______________________________________________

Słuchałeś już poprzednich odcinków podcastu PALIWO Z ROŚLIN?

Tutaj znajdziesz wszystkie odcinki:

 

Hej! Jeśli lubisz treści, które przekazuje i uważasz, że powinny trafić do szerszej publiki, udostępnij proszę ten podcast i link do wpisu na blogu. Oznacz mnie w swoich social media, daj kciuka i zasubskrybuj moje kanały. Dzięki temu mogę trafiać do większej liczby osób, budować ich świadomość i wspierać zdrowie. To dla mnie bardzo ważne.

Chcę by moja praca przynosiła jak najwięcej korzyści, a więc proszę Cię o pomoc.

Jeśli masz też tematy, gości których chciałbyś usłyszeć lub pomysły na nagrania to z niecierpliwością wyczekuję na Twoją wiadomość, pamiętaj - tworzę podcast dla Ciebie.

Miłego odsłuchu i do zobaczenia!
Dodaj komentarz

  • KILKA SŁÓW O MNIE
  • Hej! Tu Sylwia, tworzę dla Ciebie treści, które pomogą Ci poprawić zdrowie. Uwielbiam gotować i czerpać paliwo z roślin. Mój blog powstał z myślą o osobach aktywnych i sportowcach, którzy chcą usprawnić regenerację, osiągać lepsze wyniki sportowe i jeść smacznie. Rozgość się i czerp z tego miejsca pełnymi garściami.


  • ZATANKUJ PALIWO Z ROŚLIN
  • SPRAWDŹ INNE przePISY
  • SPRAWDŹ INNE WPISY