Zaloguj się Koszyk (0)

Podcast – Paliwo z roślin – #6 otwieramy oczy

11 czerwca, 2020

Cześć! Piszę do Was pełna radości! Jak za każdym razem, jednak dziś ta radość jest szczególna.

Od maja nagrywam podcast - Paliwo z roślin. Ogromnie cieszy mnie ten sposób przekazywania wiedzy dotyczący żywienia i aktywności fizycznej, a także luźnych przemyśleń traktujących o zdrowym stylu życia.

 

Podkast Paliwo z roślin w podkaście Podkasting w Polsce

Dzięki temu, iż już po drugim odcinku, mój podkast został odkryty przez Borysa Kozielskiego tworzącego podkast - Podkasting w Polsce  #134 POSŁUCHAJ PODKASTU - PODKASTING W POLSCE #134 moja praca ewaluowała i do mojego podcastu zgłosiło się kilka osób, a także ja również otrzymałam kilka zaproszeń. Jest to dla mnie tak duże wyróżnienie, iż nie mogę nadal w to uwierzyć! Wspaniała radość i ciągły dreszcz! :)

Mam nadzieję, że grono słuchaczy będzie wzrastało, ale przede wszystkim treści, które Wam przekazuję i przekażę w przyszłości są i będą dla Was zadowalające. Jeśli macie jakiekolwiek sugestie tematów, to śmiało możecie wysyłać je do mnie wpisując w komentarzu pod tym wpisem lub mailowo na: s.maksym@sylwiamaksym.pl

 

#6 otwieramy oczy - gość: Mateusz Zbojna

Wracając do szóstego odcinka. To pierwszy odcinek z gościem! I to jakim gościem! Mateusz Zbojna tworzy pierwszy konopny podcast w Polsce - Otwieramy Oczy. Działa bardzo prężnie i przede wszystkim profesjonalnie. Dawno nie spotkałam tak młodej osoby, o tak szerokiej wiedzy. Prawdziwy pasjonat, ale przede wszystkim niesamowicie sympatyczny i pozytywnie nastawiony do życia człowiek. Jestem przekonana, że jeszcze "spotkamy" się w podkaście Paliwo z roślin, albo też skoczymy na konopną herbatkę, gdyż jak się okazało mieszkamy niedaleko siebie :)

Nie będę się rozpisywać o Mateuszu, zaproszę Was do naszego odcinka, a także w miejsca gdzie możecie znaleźć wszelkie informacje o Otwieramy oczy.

 

 

Otwieramy oczy w sieci:

 

PALIWO Z ROŚLIN - podcast posłuchasz również tutaj:

_______________________________________________

PALIWO Z ROŚLIN 

Z tego miejsca raz jeszcze dziękuję Mateuszowi za to iż był moim gościem, w dodatku pierwszym gościem :) Buzie się nam nie zamykały, zarówno przed nagraniem, w trakcie, jak i tuż po nim! Inspirujące spotkanie!

Fajne jest tworzenie podcastów! Jeżeli też chcesz dzielić się swoją wiedzą to działaj! Ta forma jest naprawdę świetna!

Daj znać w komentarzu jak podobała Ci się nasza rozmowa! A może chciałbyś abyśmy rozwinęli szerzej temat? Hmmm? :) 

Wracając do Paliwa z roślin - jesteś już w mojej grupie? Paliwo z roślin

Link znajdziesz tutaj Grupa Paliwo z Roślin - jednoczymy tutaj wiebicieli kuchni roślinnej, osoby które już od dawna są na diecie wegańskiej czy wegetariańskiej, a także te osoby, które dopiero planują coś zmienić w swoim menu. To również grupa dla sportowców, którzy poszukują odpowiedzi na nurtujące ich pytania z tematyki diety roślinnej w sporcie. 

Zapraszam Cię serdecznie! Dołącza do nas i buduj roślinną społeczność Paliwo z roślin
Dodaj komentarz

  • KILKA SŁÓW O MNIE
  • Hej! Tu Sylwia, tworzę dla Ciebie treści, które pomogą Ci poprawić zdrowie. Uwielbiam gotować i czerpać paliwo z roślin. Mój blog powstał z myślą o osobach aktywnych i sportowcach, którzy chcą usprawnić regenerację, osiągać lepsze wyniki sportowe i jeść smacznie. Rozgość się i czerp z tego miejsca pełnymi garściami.


  • ZATANKUJ PALIWO Z ROŚLIN
  • SPRAWDŹ INNE przePISY
  • SPRAWDŹ INNE WPISY