Zaloguj się Koszyk (0)

Podcast – Paliwo z roślin – #65 czy dieta roślinna jest dla wszystkich?

13 stycznia, 2022
podcast paliwo z roślin BARTEK POMORSKI

O tym, że dieta roślinna niesie szereg korzyści zdrowotnych i środowiskowych nie muszę już Cię przekonywać.

Wspomaga nasze zdrowie, dostarcza niezbędnych witamin, minerałów, fitozwiązków, pełnowartościowego białka i nie trudno o jej dobrą kompozycję – też już o tym wiesz z poprzednich nagrań mojego podcastu Paliwo z Roślin.

Jednak, być może zastanawiasz się czy są sytuacje, gdzie dieta roślinna może nie być najlepszym rozwiązaniem?

  • Czy świadomi weganie mogę obawiać się niedoborów witaminowych w organizmie?
  • Czy początkujący wegetarianie są w stanie skomponować odpowiednio roślinną dietę? Jakie wykonywać badania w celu zweryfikowania swoje zdrowia, przy długoletnim roślinnym odżywianiu?

Te wszystkie zagadnienia, i wiele innych ciekawych tematów związanych z dietą roślinną omawia mój gość Bartek Pomorski. Zapraszam do odsłuchu.


Podcast – Paliwo z roślin – #65 czy dieta roślinna jest dla wszystkich? | gość Bartek Pomorski – DietetykaNieNaŻarty! | Sylwia Maksym

Bartek Pomorski – Dietetyka NieNaŻarty!

Gdzie możesz obserwować Bartka i czerpać wiedzę od DietetykiNieNaŻarty!

Sylwia Maksym – Paliwo z Roślin 

– mojego podcastu PALIWO Z ROŚLIN posłuchasz również tutaj:

Mało wiedzy? Bartek Pomorski, wraz z Arkiem Matrasem z projektu Dietetyka NieNaŻarty! stworzyli Specjalistyczny Kurs o Dietach Wegańskich i Wegetariańskich – promocja na jego zakup trwa tylko do niedzieli 16 stycznia 2022 r.
Zerknij na ich stronę i poznaj tajniki diety roślinnej!

By Cię przekonać, że warto jeść roślinnie, mam dla Ciebie więcej wiedzy poniżej:

Dlaczego warto ograniczyć ilość mięsa i produktów odzwierzęcych?

Jeśli szukasz pomocy w kwestii dopasowania żywienia i wprowadzenia nowych zmian żywieniowych, zapraszam Cię do pobrania darmowych jadłospisów fleksitariańskich:

A także wegańskich i wegetariańskich:

Hej! Jeśli lubisz treści, które przekazuje i uważasz, że powinny trafić do szerszej publiki, udostępnij proszę ten podcast i link do wpisu na blogu. Oznacz mnie w swoich social media, daj kciuka i zasubskrybuj moje kanały. Dzięki temu mogę trafiać do większej liczby osób, budować ich świadomość i wspierać zdrowie. To dla mnie bardzo ważne.

Chcę by moja praca przynosiła jak najwięcej korzyści, a więc proszę Cię o pomoc.

Jeśli masz też tematy, gości których chciałbyś usłyszeć lub pomysły na nagrania to z niecierpliwością wyczekuję na Twoją wiadomość, pamiętaj – tworzę podcast dla Ciebie.

Miłego odsłuchu i do zobaczenia!
Dodaj komentarz

  • KILKA SŁÓW O MNIE
  • Hej, Sportowcu! Cieszę się że jesteś na mojej stronie, rozgość się i czerp pełnymi garściami. Mam na imię Sylwia, jestem dietetykiem sportowym i trenuję kolarstwo górskie. Mój blog powstał z myślą o osobach aktywnych, które chcą poprawić wyniki sportowe. Nauczę Cię jak dbać o regenerację i skutecznie czerpać Paliwo z Roślin. Pokażę Ci, że zdrowe jedzenie jest smaczne, a jego wykonanie to "piece of cake" :)

  • ZATANKUJ PALIWO Z ROŚLIN
  • SPRAWDŹ INNE przePISY
  • SPRAWDŹ INNE WPISY