Zaloguj się Koszyk (0)

Podcast – Paliwo z roślin – #66 trendy żywieniowe 2022 roku – przyszłość jest roślinna

20 stycznia, 2022
podcast paliwo z roślin SYLWIA MAKSYM

Witam Cię w kolejnym odcinku mojego podcastu Paliwo z Roślin. Dziś o trendach żywieniowych na 2022 r. Przedstawię Ci najbardziej popularne kierunki rozwoju produktów żywnościowych, opowiem o markach produktów roślinnych, a także wspomnę o tym jak dbać o żywienie by było zgodne z Twoimi potrzebami.

Na zdrowie!

 

Podcast – Paliwo z roślin – #66 trendy żywieniowe 2022 roku – przyszłość jest roślinna | Sylwia Maksym

 

 

Sylwia Maksym – Paliwo z Roślin 

– mojego podcastu PALIWO Z ROŚLIN posłuchasz również tutaj:

Hej! Jeśli lubisz treści, które przekazuje i uważasz, że powinny trafić do szerszej publiki, udostępnij proszę ten podcast i link do wpisu na blogu. Oznacz mnie w swoich social media, daj kciuka i zasubskrybuj moje kanały. Dzięki temu mogę trafiać do większej liczby osób, budować ich świadomość i wspierać zdrowie. To dla mnie bardzo ważne.

Chcę by moja praca przynosiła jak najwięcej korzyści, a więc proszę Cię o pomoc.

Jeśli masz też tematy, gości których chciałbyś usłyszeć lub pomysły na nagrania to z niecierpliwością wyczekuję na Twoją wiadomość, pamiętaj – tworzę podcast dla Ciebie.

Dla tych, którzy lubią czytać – trendy żywieniowe 2022 roku – Sylwia Maksym

sylwia maksym trendy żywieniowe 2022
Dodaj komentarz

  • KILKA SŁÓW O MNIE
  • Hej, Sportowcu! Cieszę się że jesteś na mojej stronie, rozgość się i czerp pełnymi garściami. Mam na imię Sylwia, jestem dietetykiem sportowym i trenuję kolarstwo górskie. Mój blog powstał z myślą o osobach aktywnych, które chcą poprawić wyniki sportowe. Nauczę Cię jak dbać o regenerację i skutecznie czerpać Paliwo z Roślin. Pokażę Ci, że zdrowe jedzenie jest smaczne, a jego wykonanie to "piece of cake" :)


  • ZATANKUJ PALIWO Z ROŚLIN
  • SPRAWDŹ INNE przePISY
  • SPRAWDŹ INNE WPISY