Zaloguj się Koszyk (0)

Podcast – Paliwo z roślin – #66 trendy żywieniowe 2022 roku – przyszłość jest roślinna

20 stycznia, 2022

Witam Cię w kolejnym odcinku mojego podcastu Paliwo z Roślin. Dziś o trendach żywieniowych na 2022 r. Przedstawię Ci najbardziej popularne kierunki rozwoju produktów żywnościowych, opowiem o markach produktów roślinnych, a także wspomnę o tym jak dbać o żywienie by było zgodne z Twoimi potrzebami.

Na zdrowie!

 

Podcast - Paliwo z roślin - #66 trendy żywieniowe 2022 roku - przyszłość jest roślinna | Sylwia Maksym

 

 

 

Sylwia Maksym - Paliwo z Roślin 

- mojego podcastu PALIWO Z ROŚLIN posłuchasz również tutaj:

Hej! Jeśli lubisz treści, które przekazuje i uważasz, że powinny trafić do szerszej publiki, udostępnij proszę ten podcast i link do wpisu na blogu. Oznacz mnie w swoich social media, daj kciuka i zasubskrybuj moje kanały. Dzięki temu mogę trafiać do większej liczby osób, budować ich świadomość i wspierać zdrowie. To dla mnie bardzo ważne.

Chcę by moja praca przynosiła jak najwięcej korzyści, a więc proszę Cię o pomoc.

Jeśli masz też tematy, gości których chciałbyś usłyszeć lub pomysły na nagrania to z niecierpliwością wyczekuję na Twoją wiadomość, pamiętaj - tworzę podcast dla Ciebie.

 

Dla tych, którzy lubią czytać - trendy żywieniowe 2022 roku - Sylwia Maksym

sylwia maksym trendy żywieniowe 2022
Dodaj komentarz

  • KILKA SŁÓW O MNIE
  • Hej! Tu Sylwia, tworzę dla Ciebie treści, które pomogą Ci poprawić zdrowie. Uwielbiam gotować i czerpać paliwo z roślin. Mój blog powstał z myślą o osobach aktywnych i sportowcach, którzy chcą usprawnić regenerację, osiągać lepsze wyniki sportowe i jeść smacznie. Rozgość się i czerp z tego miejsca pełnymi garściami.


  • ZATANKUJ PALIWO Z ROŚLIN
  • SPRAWDŹ INNE przePISY
  • SPRAWDŹ INNE WPISY