Zaloguj się Koszyk (0)

Podcast – Paliwo z roślin – #69 Biegający na paliwie z roślin

10 lutego, 2022
podcast paliwo z roślin Michał Hawełka

Cześć!

Witaj w #69 odcinku mojego podcastu Paliwo z Roślin. Dziś mam dla Ciebie inspirującą rozmowę z moim gościem, Michałem Hawełka. Mój gość to zakochany w bieganiu roślinożerca. Aktywny działacz w obronie zwierząt w kampaniach Jasna Strony Mocy i Otwarte Klatki. To tylko część z Jego aktywności, a o pozostałych opowiada w odcinku BIEGAJĄCY NA PALIWIE Z ROŚLIN.

Michał jest niesamowicie aktywny, swój sport łączy z dietą roślinną, od kilku lat boryka się z poważną chorobą udowadniając innym, że sport, żywienie i profilaktyka zdrowotna zawsze idą w parze!

Nagranie tego odcinka było wyjątkowe, dla mnie inspirujące i bardzo motywujące. Jestem ciekawa jakie beda Twoje przemyślenia po jego przesłuchaniu.

Daj znać w komentarzu pod tym postem lub w aplikacjach, przez które odsłuchujesz mój podcast PALIWO Z ROŚLIN.


Podcast – Paliwo z roślin – #69 Biegający na paliwie z roślin | gość: Michał Hawełka Jasna Strona Mocy

 

Sylwia Maksym – Paliwo z Roślin 

– mojego podcastu PALIWO Z ROŚLIN posłuchasz również tutaj:

Michał Hawełka – JASNA STRONA MOCY
Dodaj komentarz

  • KILKA SŁÓW O MNIE
  • Hej! Tu Sylwia, tworzę dla Ciebie treści, które pomogą Ci poprawić zdrowie. Uwielbiam gotować i czerpać paliwo z roślin. Mój blog powstał z myślą o osobach aktywnych i sportowcach, którzy chcą usprawnić regenerację, osiągać lepsze wyniki sportowe i jeść smacznie. Rozgość się i czerp z tego miejsca pełnymi garściami.


  • ZATANKUJ PALIWO Z ROŚLIN
  • SPRAWDŹ INNE przePISY
  • SPRAWDŹ INNE WPISY