Zaloguj się Koszyk (0)

Podcast – Paliwo z roślin – #7 ochrona przeciwsłoneczna sportowców

19 czerwca, 2020
podcast sylwia maksym paliwo z roślin ochrona przeciwsłoneczna sportowców nautralnie proste

Witam Cię w kolejnym wpisie dotyczącym mojego podcastu – Paliwo z roślin. Siódmy odcinek, to ponownie odcinek z gościem. Tym razem, moim gościem była wspaniała kobieta – Dominika Chirek, którą znajdziesz w intrencie jako NATURALNIE PROSTE – www.naturalnieproste.com

Paliwo z roślin? Naturalnie proste!

Tak Dominika pisze sama o siebie:
„Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników – to hasło, którym kieruję się od ponad 10 lat.

Czytam listę składników kosmetyków i produktów żywnościowych. Nie kupuję tych, które nie przejdą mojej selekcji pod względem składu. Ale nie mieszkam w szałasie, nie jem wyłącznie kiełków i nie chodzę w lnianym worku. Bo kosmetyki naturalne to nie jest już nieatrakcyjna zielona papka ani maseczka z żółtka na włosach”.

Dominiki nie znam osobiście, ale właśnie dzięki Jej działaniom w internecie poznałam wiele wspaniałych kosmetyków i nauczyłam się naturalnej pielęgnacji.

Skąd u mnie to zainteresowanie? Po uzyskaniu tytułu magistra fizjoterapii (jeszcze przed studiami dietetycznymi) ukończyłam studia podyplomowe z zakresu Odnowy biologicznej i kosmetyki estetycznej, gdyż ten temat zawsze mnie pasjonował. Teraz nie mam już czasu na nieustanne poszerzanie wiedzy w tej materii, jednak nadal poszukuję dobrych kosmetyków, będących blisko natury. I zdrowie i natura są dla mnie niesamowicie ważne, dlatego też poruszamy tak wartościowy temat jakim jest ochrona przeciwsłoneczna.

Ochrona przeciwsłoneczna – wakacje i sportowiec

Temat zrodził się z dwóch potrzeb – zbliżający się okres wakacji, ale przede wszystkim z racji na sporą ilość pytań z tego zakresu, które zadają sportowcy, z którymi pracuję. Kolarze, biegacze i triathloniści, z którymi pracuję w 80% są osobami będącymi na dietach roślinnych, stąd również ich dbałość o naturalne kosmetyki, nie szkodzące zdrowiu i naturze. Jak wspomniałam nie jestem specjalistką, w tej materii, dlatego też posiłkuję się wiedzą innych, a dzięki podcastowi mogę zapraszać tak wspaniałe osoby do rozmowy i nagrań. Prawda, że podcast to fajne rozwiązanie?

Nie przedłużając, zapraszam Cię do wysłuchania siódmego odcinka podcastu Paliwo z roślin, w którym moim gościem jest Dominika Chirek z Naturalnie Proste.

 

Naturalnie proste w sieci – czyli gdzie znajdziesz Dominikę:

Artykuły autorstwa Dominiki:

PALIWO Z ROŚLIN – podcast posłuchasz również tutaj:
Dodaj komentarz

  • KILKA SŁÓW O MNIE
  • Hej, Sportowcu! Cieszę się że jesteś na mojej stronie, rozgość się i czerp pełnymi garściami. Mam na imię Sylwia, jestem dietetykiem sportowym i trenuję kolarstwo górskie. Mój blog powstał z myślą o osobach aktywnych, które chcą poprawić wyniki sportowe. Nauczę Cię jak dbać o regenerację i skutecznie czerpać Paliwo z Roślin. Pokażę Ci, że zdrowe jedzenie jest smaczne, a jego wykonanie to "piece of cake" :)

  • ZATANKUJ PALIWO Z ROŚLIN
  • SPRAWDŹ INNE przePISY
  • SPRAWDŹ INNE WPISY