Zaloguj się Koszyk (0)

Podcast – Paliwo z roślin – #9 trening motoryczny w kolarstwie

1 lipca, 2020
podcast sylwia maksym paliwo z roślin kriss trening motoryczny w kolarstwie

Witajcie w dziewiątym odcinku mojego podcastu Paliwo z roślin. To kolejny odcinek z gościem, gościem o którym wspominałam już w #3 O MIŁOŚCI DO ROWERU SZOSOWEGO

Kolarstwo, a trening motoryczny

Krzysztof Ramczyk, znany bardziej jako Kriss, to skarbnica wiedzy treningowej! Pracuje jako trener personalny, trener motoryczny, przygotowuje sportowców, amatorów i wielbicieli kolarstwa pod kątem motorycznym i siłowym. Jest również instruktorem indoor cycling, a także sam prowadzi kurs dla przyszłych instruktorów, tym samym wpływając znacząco na jakość prowadzonych zajęć – przynajmniej w okolicach Katowic.

Krissa poznałam pod rok temu, uczęszczając na Jego zajęcia rowerowe. Później dołączyłam do treningów przygotowania motorycznego w kolarstwie, a ostatnio nawet do wspólnych ustawek szosowych, które są organizowane przez Krissa w każdą sobotę pod centrum Bażantowo Sport w Katowicach.

Od momentu kiedy stworzyłam podcast Paliwo z roślin wiedziałam, że koniecznie chcę zaprosić Krissa do nagrania! To już trzeci odcinek o tej tematyce, a będą kolejne! Wiem, że sporo osób dopytuje o dobrych trenerów, sporo osób podobnie jak i ja zakochuje się w rowerze i chce się w tym doskonalić. Dlatego też czerpcie z #9 odcinka – Przygotowanie motoryczne w kolarstwie pełnymi garściami!


Sobotnia Grupa Kolarska – Kriss

Od razu z tego miejsca chcę Was serdecznie zaprosić do wspólnych ustawek organizowanych przez Krissa. Grupa jest mocno zróżnicowana, a Ci najlepsi czekają na najsłabszych, o czym miałam okazję się już przekonać i być wdzięczną za wszelkie wskazówki dotyczące jazdy, którą wciąż doskonalę. Więcej informacji o treningach i ustawkach znajdziecie na profilu FB Krissa, namiary poniżej.