Zaloguj się Koszyk (0)

Podcast – Paliwo z roślin – #9 trening motoryczny w kolarstwie

1 lipca, 2020

Witajcie w dziewiątym odcinku mojego podcastu Paliwo z roślin. To kolejny odcinek z gościem, gościem o którym wspominałam już w #3 O MIŁOŚCI DO ROWERU SZOSOWEGO

 

O przygotowaniu motorycznym w kolarstwie

Krzysztof Ramczyk, znany bardziej jako Kriss, to skarbnica wiedzy treningowej! Pracuje jako trener personalny, trener motoryczny, przygotowuje sportowców, amatorów i wielbicieli kolarstwa pod kątem motorycznym i siłowym. Jest również instruktorem indoor cycling, a także sam prowadzi kurs dla przyszłych instruktorów, tym samym wpływając znacząco na jakość prowadzonych zajęć - przynajmniej w okolicach Katowic.

Krissa poznałam pod rok temu, uczęszczając na Jego zajęcia rowerowe. Później dołączyłam do treningów przygotowania motorycznego w kolarstwie, a ostatnio nawet do wspólnych ustawek szosowych, które są organizowane przez Krissa w każdą sobotę pod centrum Bażantowo Sport w Katowicach.

Od momentu kiedy stworzyłam podcast Paliwo z roślin wiedziałam, że koniecznie chcę zaprosić Krissa do nagrania! To już trzeci odcinek o tej tematyce, a będą kolejne! Wiem, że sporo osób dopytuje o dobrych trenerów, sporo osób podobnie jak i ja zakochuje się w rowerze i chce się w tym doskonalić. Dlatego też czerpcie z #9 odcinka - Przygotowanie motoryczne w kolarstwie pełnymi garściami!

 

SOBOTNIE USTAWKI SZOSOWE

Od razu z tego miejsca chcę Was serdecznie zaprosić do wspólnych ustawek organizowanych przez Krissa. Grupa jest mocno zróżnicowana, a Ci najlepsi czekają na najsłabszych, o czym miałam okazję się już przekonać i być wdzięczną za wszelkie wskazówki dotyczące jazdy, którą wciąż doskonalę. Więcej informacji o treningach i ustawkach znajdziecie na profilu FB Krissa, namiary poniżej.

Nie przedłużając wstępu, zapraszam Was do wysłuchania mojej rozmowy z Krissem. Jestem przekonana, że zainspiruje Was do wdrożenia dobrych treningów i powrotu na siłownię, nawet jeśli rower jest całym Waszym życiem :)

 

 

PALIWO Z ROŚLIN - podcast posłuchasz również tutaj:

_______________________________________________

Krzysztof Kriss Ramczyk - trener przygotowania motorycznego, trener personalny, instruktor indoor - cycling

 

FB: KRISS TRAINER <---- To tutaj znajdziecie Krissa, jak sam wspominał w podcaście, śmiało możecie pisać z każdym zapytaniem dotycząym treningu.

Kriss to bardzo dobry i mądry trener. Obiecuję, że możecie liczyć na dobre wskazówki z Jego strony i w pełni profesjonalne treningi, zarówno grupowe jak i indywidualne.

 

Bardzo cieszę się i dziękuję Krissowi za ten odcinek! Liczę na kolejne wspólne nagrania, a tym bardziej na częste wspólne szosowanie - w sali i na zewnątrz :)

_______________________________________________

 

PALIWO Z ROŚLIN 

Daj znać w komentarzu jak podobała Ci się nasza rozmowa! A może chciałbyś abyśmy rozwinęli szerzej temat? Hmmm? :) 

Wracając do Paliwa z roślin - jesteś już w mojej grupie?

Paliwo z roślin

Link znajdziesz tutaj Grupa Paliwo z Roślin - jednoczymy tutaj wiebicieli kuchni roślinnej, osoby które już od dawna są na diecie wegańskiej czy wegetariańskiej, a także te osoby, które dopiero planują coś zmienić w swoim menu. To również grupa dla sportowców, którzy poszukują odpowiedzi na nurtujące ich pytania z tematyki diety roślinnej w sporcie. 

Zapraszam Cię serdecznie! Dołącza do nas i buduj roślinną społeczność Paliwo z roślin

 

Polecam również poprzednie podcasty, znajdziesz je tutaj:

#1 ZACZYNAMY TANKOWANIE

#2 OD GOLONKI DO FASOLKI

#3 O MIŁOŚCI DO ROWERU SZOSOWEGO

#4 NAJCZĘSTSZE BŁĘDY NA DIECIE

#5 ZDROWY STYL ŻYCIA

#6 OTWIERAMY OCZY NA KONOPIE

#7 OCHRONA PRZECIWSŁONECZNA SPORTOWCÓW

#8 SZOSA JEST KOBIETĄ

 

Miłego odsłuchu. Daj proszę znać w komentarzu jakich tematy Cię interesują. Chętnie poruszę je w swoim podcaście. A może chciałbyś usłyszeć jakiegoś wyjątkowego gościa i poznać jego opinie na temat, który Cię ciekawi? Daj znać :) Tworzę podcast dla Ciebie :)
Dodaj komentarz

  • KILKA SŁÓW O MNIE
  • Hej! Tu Sylwia, tworzę dla Ciebie treści, które pomogą Ci poprawić zdrowie. Uwielbiam gotować i czerpać paliwo z roślin. Mój blog powstał z myślą o osobach aktywnych i sportowcach, którzy chcą usprawnić regenerację, osiągać lepsze wyniki sportowe i jeść smacznie. Rozgość się i czerp z tego miejsca pełnymi garściami.


  • ZATANKUJ PALIWO Z ROŚLIN
  • SPRAWDŹ INNE przePISY
  • SPRAWDŹ INNE WPISY