Dietetyk on line - Sylwia Maksym

Sylwia Maksym - Dietetyk - Paliwo z Roślin

„To nie Ty powinieneś dopasować się do diety, a dieta do Ciebie” – to hasło zdecydowanie najczęściej usłyszysz z moich ust! 
 
Dlaczego? Bo uważam, że jedzenie to przyjemność ale i zarazem paliwo dla naszego organizmu. Nauczę Cię jak komponować posiłki by wprowadzały Twoje kubki w euforię, a ciału dodały wigoru, siły i zdrowia na długie lata.
 
Dlaczego jesteś na mojej stronie?
  • Chcesz rozpocząć prowadzenie diety roślinnej ale obawiasz się, iż nie jesteś w stanie jej odpowiednio skomponować?
  • Od dawna nie spożywasz już mięsa, jednak obserwujesz, że masz mniej wigoru i gorzej się regenerujesz?
  • Jesteś zawodowym sportowcem i chcesz poprawić swoje wyniki dzięki diecie roślinnej?
  • Chcesz połączyć aktywność fizyczną z dietą roślinną, ale obawiasz się, że jedząc fasolę i tofu nie dostarczysz odpowiedniej ilości białka?
  • Kierujesz się ideą zero waste, szanujesz zwierzęta, dbasz o środowisko i przechodząc na dietę roślinną chcesz pomóc najbliższemu otoczeniu i naszej planecie?
  • Lubisz szybką, prostą kuchnię, ale również lubisz gotować i eksperymentować, jednak nadal nie wiesz jak się do tego umiejętnie zabrać?
  • Nie masz czasu na gotowanie, ale chcesz jeść zdrowo i zminimalizować ilość niezdrowych przekąsek w Twoim menu?
Jeśli przynajmniej na jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to gwarantuję Tobie, że jesteś w idealnym dla Ciebie miejscu!
Znam doskonale Twoje problemy, wiem jak się czujesz, wiem czego potrzebujesz. Moja dieta też kiedyś nie była idealna. Też błądziłam i szukałam pomocy u innych specjalistów. Nie wiedziałam czy przechodząc na dietę bezmięsną będę miała siłę, ani też nie potrafiłam przyrządzić tofu by nie smakowało jak mokra chusteczka.
Też miewałam zachcianki, też jadłam (i nadal jem) słodycze, zdarzało się, że nie miałam ochoty wykonać zaplanowanego treningu, byłam zmęczona i wkurzona na brak efektów wdrożonych zmian… 
 

Widzisz to podobieństwo? Wiesz czym się różnimy? 

        Ja wiem jak Tobie pomóc, gdyż prócz dużego doświadczenia posiadam odpowiednie wykształcenie w tym kierunku, które pozwala mi na użycie sprawdzonych i popartych badaniami metod. Teraz nadal jem słodycze, ale wiem jak zapanować nad zachciankami. Nadal zdarza się, że bywam zmęczona, ale wiem jak regenerować ciało dzięki odpowiednim posiłkom. 
 

LUBISZ JEŚĆ SMACZNIE i chcesz poprawić EFEKTY prowadzonego TRENINGU? Wiem jak to zrobić!

             Jestem dyplomowanym dietetykiem klinicznym i dietetykiem sportowym, obecnie współpracuję z Kadrą Reprezentacji Polski Kobiet w piłce nożnej. W codziennej pracy łączę zdobytą wiedzę wraz z wieloletnią praktyką, więc możesz być pewien, że do każdej osoby podchodzę indywidualnie niezależnie od formy naszego kontaktu. 
 
        Moi Pacjenci nazywają mnie „ludzkim dietetykiem” gdyż cechuje mnie wielka empatia, zrozumienie i przede wszystkim uśmiech, więc możesz być pewny, że zawsze Cię wysłucham i odpowiednio nakieruję na ociągnięcie Twojego zdrowotnego celu.
 
        Prócz ukończenia studiów wyższych nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w specjalistycznych kursach, konferencjach i wykładach, więc daję Ci gwarancję, iż moje moja wiedza jest zawsze aktualna i nie będę na Tobie eksperymentować.
Nie chcę zmienić Ciebie, a Twoje żywienie poprzez idealnie dopasowanie Twojego jadłospisu.                                                                                Moje indywidualne menu nie zawiera mięsa, jednak nie mam zamiaru zmuszać Cię do diety wegańskiej.                                                                              Dobrą zmianą jest już ograniczenie spożywania mięsa i znalezienie równowagi, a takie działania właśnie praktykuję.                                                                                                                                                                                                                                Moją misją jest propagowanie diety roślinnej, bazowanie na prostej i smacznej kuchni, która uwzględnia również jedzenie bananów oblanych gęstą czekoladą w posypce z chrupiących orzeszków. 
 
Lubisz pizzę? Uwielbiasz makarony? Nie wyobrażasz sobie jadłospisu bez pieczywa? To świetnie, bo ja również! 
 
        Obiecuję Ci, że diety które tworzę, prócz edukacji żywieniowej dostarczą Tobie również ogromu przyjemności smakowych i przede wszystkim nie wykluczą Twoich ulubionych potraw. Tak można jeść zdrowo, smacznie i bez restrykcji.

SŁUCHAM ALE PRZEDE WSZYSTKICH SŁYSZĘ!

        Jestem szczęściarą, wiesz? Mam wymarzoną pracę, która polega na kontakcie z drugim człowiekiem. Niezależnie czy pracuję online, w gabinecie, centrum treningowym czy boisku sportowym to zawsze moja praca opiera się na rozmowie i wysłuchaniu Twoich potrzeb.
 

Wiesz jak ogromnie się cieszę gdy sportowcy, z którymi pracuję, podnoszą swoją sprawność i zdobywają pierwsze miejsca w swoich dyscyplinach? 

Wyobraź sobie jak jestem dumna, gdy moi Pacjenci wprowadzają zdrowe zmiany do swojego żywienia i namacalnie odczuwają poprawę zdrowia i cieszą się nowym odbiciem w lustrze? 
Z Ciebie też chcę być dumna! Potrzebujesz podobnych zmian? Czekam na Twój kontakt.
 
Jesteś zainteresowany współpracą online?
Sprawdź moją ofertę i dopasuj wybór do swoich potrzeb OFERTA KONSULTACJI ONLINE
 
Nie chcesz kupować "kota w worku"?
Bardzo dobrze Cię rozumiem! Zatem, zapraszam Cię do odwiedzenia mojej kuchni, gdzie publikuję darmowe jadłopisy i przepisy na smaczne dania:
 
 
 

Posłuchaj mojego podcastu PALIWO Z ROŚLIN

Sprawdź przepis

I OTRZYMAJ BEZPŁATNY JADŁOSPIS!