Menu

Piłka nożna – dieta na sezon przygotowawczy

249,00 

Zwiększ wydajność organizmu w trakcie sezonu przygotowawczego

Buduj silne, sprawne ciało dzięki dopasowanej diecie

Chcesz wypracować doskonałą formę i uniknąć błędów żywieniowych podczas ważnego dla Ciebie okresu przygotowawczego w piłce nożnej? Zadbaj profesjonalne o swoją sportową dietę na czas najważniejszego w roku sezonu. Buduj silne ciało i pracuj nad wydajnością organizmu, podczas przygotowań do sezonu meczów w piłki nożnej. Dieta jest podzielona rotacyjnie, o różnej kaloryczności, dobranej według zapotrzebowania związanego z obciążeniem. Jest to dieta 30 dniowa, różnorodna smakowo i ekonomiczna w wykorzystaniu. 

Dieta na sezon przygotowawczy w piłce nożnej

Trenujesz piłkę nożną profesjonalnie lub amatorsko i chcesz zwiększyć swoją wydajność i przyspieszyć regenerację w okresie sezonu przygotowawczego?

Mam dla Ciebie dobrze zbilansowaną i smaczną dietę na ten najważniejszy w roku sezon! Z jej pomocą zbudujesz silne ciało i zwiększysz swój poziom energii na czas przygotowań do sezonu meczowego w piłce nożnej.  

Czeka na Ciebie dieta 30-dniowa, rotacyjna, o różnej kaloryczności dni dopasowanej do Twojego zapotrzebowania związanego z aktywnością fizyczną. Jest różnorodna, smaczna i praktyczna w wykorzystaniu! 

 • Chcesz zbudować doskonałą formę i silne ciało na sezon meczowy? 
 • Zależy Ci na zbilansowanym żywieniu, które będzie zgodne z potrzebami Twojego organizmu?
 • Chcesz oszczędzić czas spędzany w kuchni i mieć pewność, że dostarczasz sobie optymalnych ilości kilokalorii i makroskładników?
 • Zależy Ci na tym, żeby jeść smaczne posiłki i nie czuć, że jesteś na diecie?

Dobrze trafiłaś! Z dietą rotacyjną na sezon przygotowawczy w piłce nożnej zyskasz rozpiskę dań na 30 dni, co pozwoli Ci zbudować silne ciało, wesprze adaptacje treningowe i pozwoli na idealne przygotowanie do meczów.

 

Jak działa dieta rotacyjna na sezon przygotowawczy w piłce nożnej?

To dieta podzielona na dni o różnym zapotrzebowaniu energetycznym w zależności od Twojej aktywności fizycznej.

W diecie znajdziesz rozpiskę dań na dni:

 • treningowe o niskim obciążeniu - posiłki sumują się do 2300 kcal
 • treningowe o średnim obciążeniu - posiłki sumują się do 2600 kcal 
 • treningowe o wysokim obciążeniu - posiłki sumują się do 2800 kcal 
 • regeneracyjne - posiłki sumują się do 2100 kcal

Każdego dnia proponuję Ci 5 posiłków: śniadanie, posiłek przed treningiem, obiad, podwieczorek i kolację. 

Wszystkie przepisy są zbilansowane i dostarczą Ci optymalną ilość kilokalorii, makroskładników, witamin i minerałów, które zapewnią Ci maksymalną wydajność organizmu, szybszą adaptację treningową i skuteczną regenerację w okresie sezonu przygotowawczego. 

 

Wybierasz wersję wegetariańską lub fleksitariańską diety. 

 • Wersja wegetariańska – przepisy zawierają rośliny strączkowe, owoce, warzywa, zboża, orzechy i inne źródła zdrowych tłuszczów.
 • Wersja fleksitańska – dania zawierają mięso, ryby, owoce morza, produkty odzwierzęce (nabiał, jaja, miód), rośliny strączkowe, owoce, warzywa, zboża, orzechy i inne źródła zdrowych tłuszczów.

W obu wersjach poza dokładną rozpiską dań na każdy dzień i przepisami, zyskujesz także listę zakupów, wymienniki składników i praktyczne wskazówki kulinarne, które pomogą Ci mniej marnować i skuteczniej zarządzać swoim żywieniem! 

Ważne – dieta rotacyjna na sezon przygotowawczy w piłce nożnej została stworzona dla zawodniczek, które nie prowadzą diety eliminacyjnej i są zdrowe. Nie znajdziesz w niej zaleceń dotyczących suplementacji i specjalnych protokołów żywieniowych, jak trening jelit czy ładowanie węglowodanami.

Jeśli również takie aspekty przygotowania są dla Ciebie ważne, to napisz do mnie.

Polecę Ci konkretne produkty w moim sklepie lub współpracę indywidualną dopasowane do Twoich potrzeb!

 

Z pomocą diety rotacyjnej na sezon przygotowawczy w piłce nożnej:

 • Będziesz jeść dobrze zbilansowane, smaczne dania, stworzone specjalnie na okres przygotowawczy. Dieta usprawni resyntezę tkanki mięśniowej i dostarczy Ci odpowiednie paliwo w postaci glikogenu mięśniowego. 
 • Wesprzesz adaptacje treningowe i Idealnie przygotujesz się do sezonu startowego, dzięki precyzyjnie dobranym wartościom makro- i mikroskładników i antyoksydantom.
 • Wspomożesz regenerację swojego ciała. Właściwie dobrane żywienie usprawnia regenerację ciała w okresach wzmożonej ilości treningów i sportowych wyzwań.
 • Nie będziesz już musiała zastanawiać się, co jeść, żeby wesprzeć optymalne funkcjonowanie Twojego ciała. Koniec z szukaniem przepisów, kupowaniem dziwnych składników i wyrzucaniem jedzenia, którego nie wykorzystałaś. Stworzyłam dobrze zbilansowany, smaczny i praktyczny jadłospis dla Ciebie!
 • Oszczędzisz czas na zakupach i gotowaniu. Czeka na Ciebie lista zakupów, a wszystkie przepisy są proste i szybkie do zrobienia. Naprawdę rozpieszczą Twoje kubki smakowe! 

 

Jakie dania znajdziesz w diecie rotacyjnej na sezon przygotowawczy w piłce nożnej?

Przykładowe menu

Fleksitariańska

Śniadanie Bajgiel z hummusem, szynką drobiową i papryką
II Śniadanie Borówkowy shake proteinowy
Obiad Stek wołowy z grilla z sałatką i frytkami z batatów
Podwieczorek Jaglanka z jabłkiem i słonecznikiem
Kolacja Szybkie krewetki z mieszanką warzyw po chińsku

Przykładowe menu

Wegetariańska

Śniadanie Kanapki z pastą z buraków, rukolą i kozim serem
II Śniadanie Amarantus z warzywami
Obiad Dhal z batatem, soczewicą i szpinakiem
Podwieczorek Bagietka z serkiem, mozzarellą i ogórkiem
Kolacja Wegańskie wielowarzywne curry z tofu

Pobierz za darmo dzień próbny

Dla kogo jest dieta rotacyjna na sezon przygotowawczy w piłce nożnej?

 • Dla zawodniczek trenujących zawodowo lub amatorsko, którym zależy na budowaniu doskonałej formy i zbilansowanym żywieniu, zgodnym z potrzebami organizmu.
 • Dla osób, które chcą dopasować ilość spożywanych kilokalorii i składników odżywczych do swojej aktywności fizycznej i stylu życia.
 • Dla osób, które chcą oszczędzić czas na układaniu i bilansowaniu jadłospisu. 
 • Dla osób zdrowych oraz takich, które nie mają diety eliminacyjnej i nie potrzebują indywidualnego wsparcia dietetycznego. 

 

Dla kogo nie jest dieta rotacyjna na sezon przygotowawczy w piłce nożnej?

 • Dla zawodniczek, które lubią same bilansować swój jadłospis lub chcą skorzystać ze wsparcia dietetyka albo cateringu. 
 • Dla osób, które ze względów zdrowotnych lub innych potrzebują specjalistycznej diety.
 • Dla wszystkich, którzy nie lubią sposobu, w jaki łączę smaki i układam jadłospisy. 
 • Dla osób trenujących piłkę nożną, którym nie zależy na optymalnym żywieniu w trakcie sezonu przygotowawczego.

Przeczytaj opinie

 • Dieta: Fleksitariańska
  Współpraca z Tobą dokładnie spełnia wszystko to co oczekiwałam. Naprawiamy moje słaby punkty. Jem zdrowo, kolorowa i smacznie, ale przede wszystkim dostarczam w każdym posiłku odpowiednie wartości odżywcze oraz witaminy, a wcześniej miałam z tym problem. Od razu zauważyłam zmiany w siłe, odpowiednio zarządzam swoją energią i nie zdarza mi się juz ,,odcięcie,, na treningach. Jestem także wyjątkowo wybrednym przypadkiem, ale ty go chyba okrzesałaś. Dodatkowo sprawiłaś że z łatwością potrafię rezygnować z słodyczy które do tej pory nadużywałam. Lecimy dalej !

  Gabriela Wojtyła

 • Dieta: Wegetariańska
  Trafiłam na profil Sylwii ponad 4 lata temu. Pracujemy już od 2019 roku. Od dawna szukałam dietetyka, który będzie się specjalizować w diecie roślinnej. Pamiętam jak cztery lata temu od innego dietetyka usłyszałam, że muszę jeść mięso bo inaczej nie będę biegać. Tylko, że ja nie chciałam i nie chcę jeść mięsa. Odkryłam Sylwię. Od razu poczułam silną więź i zrozumienie. A ja z roku na rok poprawiam swoje rekordy. Sylwia jest profesjonalna w tym co robi, a menu które mi proponuje jest przepyszne. Mamy ze sobą bardzo dobry kontakt. Odkąd współpracujemy, czuję wielką poprawę w samopoczuciu i mojej wydolności, a treningi przychodzą mi z dużo większą łatwością. Mam świetne wyniki krwi. Mogę uprawiać profesjonalnie sport będąc na diecie roślinnej. Cieszę się bardzo szczególnie z propozycji, które może nie są za zdrowe, ale bez których ciężko żyć i które są „podrasowane” pod bardziej zdrowszą opcje np. płatki nesquik z mlekiem sojowym, białkiem roślinnym, owocami i orzechami. To są smaki mojego dzieciństwa. Z całego serca polecam Sylwię i gwarantuję, że będziecie osiągać lepsze wyniki i lepiej funkcjonować dzięki tej współpracy.

  Anna Mąka

 • Dieta: Wegetariańska
  Jestem przypadkiem dodatkowo trudnym, ponieważ odżywiam się wyłącznie roślinne, co w połączeniu z wymagającymi treningami kolarskimi może być wyzwaniem. Nie dla Sylwii. Sylwia nauczyła mnie jak różnicować żywienie w okresie przygotowawczym i startowym. Dobrała odpowiednie strategie żywieniowe i nauczyła dobierać odpowiednie suplementy. Moje idealne wyniki sportowe i zdrowotne, są tego najlepszym przykładem. Polecam współpracę z Sylwią i bardzo dziękuję za dotychczasowe efekty.

  Radek Krzesa

 • Dieta: Fleksitariańska
  Diety Sylwii są dopasowane do indywidualnych potrzeb, łatwe do zrobienia i przede wszystkim bardzo smaczne. Gotowanie i przygotowanie posiłków zaczęło mi sprawiać po prostu radość. Bardzo serdecznie polecam!

  Kinga Szemik

 • Dieta: Fleksitariańska
  Sylwia układa świetne jadłospisy, które dopasowuje do moich potrzeb, a do tego wszystko jest smaczne i co najważniejsze nic w tych przepisach nie jest skomplikowane.

  Małgorzata Mesjasz

 • Dieta: Wegetariańska
  Widać też, że Sylwia ma spore doświadczenie we współpracy ze sportowcami. Wie jak ułożyć posiłki tak, że sportowiec, mimo małej ilości czasu, jest w stanie je przyrządzić oraz wziąć na wynos. Pokazuje, że dieta roślinna nie jest żadną przeszkodą dla sportowca. Wiem teraz jak przyrządzać posiłki, żeby były wartościowe, urozmaicone, a mimo to szybkie i smaczne.

  Zuzanna Ławicka

 • Dieta: Wegetariańska
  Twoja specjalizacja idealnie się wpisała w moje zapotrzebowanie, od bardzo wielu lat jestem wegetarianką i brakowało mi wiedzy o tym, jak odżywiać się przy tak wysokiej aktywności. Latami byłam na dietach, które miały o wiele za niską kaloryczność, a dodatkowo nie za bardzo wiedziałam jak się przygotować żywieniowo do startu w ultra. Efekty błyskawicznie pojawiły się w moim dzienniczku treningowym, a jak to mówi trener - liczby nie kłamią :) nie wspominając o nauce ładowania węglowodanami i treningu jelita - to chyba dla mnie największy game changer i benefit z naszej współpracy! Nie wspominając o wynikach badań, miałam chyba najwyższy poziom ferrytyny w historii 😄

  Magdalena Mrozik

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Jadłospis wysyłam Ci na adres mailowy wpisany podczas transakcji. W mailu z potwierdzeniem płatności znajdziesz link, po którego kliknięciu pobierzesz zakupioną dietę. 

Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą i chcesz otrzymać fakturę za zakup, to wyślij dane swojej firmy na adres e-mail kontakt@sylwiamaksym.pl

Do jadłospisu dołączam listę zamienników produktów spożywczych oraz wskazówki, jak zamieniać składniki w daniach. Dzięki temu z łatwością dopasujesz przepisy do swoich preferencji! 

Tworząc ten jadłospis zadbałam o to, abyś maksymalnie wykorzystywała zakupione jedzenie. Składniki wykorzystasz w kolejnych dniach, a z pomocą wskazówek z dodatkowego poradnika, który stanowi element tego jadłospisu, dowiesz się, jak zamieniać składniki, żeby nie wyrzucać rozpoczętych produktów.  Zachęcam Cię też do mrożenia jedzenia i wykorzystywania go w kolejnych dniach.

Wszystkie przepisy zawarte w diecie rotacyjnej na sezon przygotowawczy są dobrze zbilansowane pod względem kilokalorii, makro- i mikroskładników i dopasowane do zmiennej aktywności fizycznej. Niektórych substancji nie jesteśmy jednak w stanie dostarczyć sobie z dietą w wystarczającej ilości, a inne warto przyjmować, by zwiększyć wydajność organizmu w okresach wzmożonej aktywności fizycznej. 

 

W jadłospisie nie zawarłam wskazówek dotyczących suplementacji, bo powinna być ona dobrana do indywidualnych potrzeb zawodniczki. Jeśli ten aspekt jest dla Ciebie ważny, to zachęcam do podjęcia ze mną współpracy indywidualnej. Wskażę Ci, od jakich badań zacząć, do jakiego lekarza udać się na konsultację wyników oraz jakie środki warto przyjmować, aby zwiększyć swoją wydajność i usprawnić regenerację. 

Nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie?

Napisz do mnie, a podpowiem Ci, czy dieta rotacyjna na sezon przygotowawczy w piłce nożnej jest dla Ciebie i pomoże Ci przygotować się na sezon meczowy!