Zaloguj się Koszyk (0)

Poznaj opinie Sportowców o współpracy online

z Sylwią Maksym Dietetykiem Sportowym:

Anna Mąka
Dyscyplina: biathlon
Reprezentantka Polski w biathlonie, Olimpijka, zawodniczka BKS Wojsko Polskie Kościelisko, Żołnierz Wojska Polskiego
Dieta: sportowa, wegańska i wegetariańska (w zależności od możliwości)
Trafiłam na profil Sylwii prawie 2 lata temu. Od dawna szukałam dietetyka, który będzie się specjalizować w diecie roślinnej. Pamiętam jak dwa lata temu od innego dietetyka usłyszałam, że muszę jeść mięso bo inaczej nie będę biegać. Tylko, że ja nie chciałam i nie chcę jeść mięsa. Odkryłam Sylwię. Od razu poczułam silną więź i zrozumienie. A ja z roku na rok poprawiam swoje rekordy. Sylwia jest profesjonalna w tym co robi, a menu które mi proponuje jest przepyszne. Mamy ze sobą bardzo dobry kontakt. Odkąd współpracujemy czuję wielką poprawę w samopoczuciu i mojej wydolności, a treningi przychodzą mi z dużo większą łatwością. Mam świetne wyniki krwi. Mogę uprawiać profesjonalnie sport będąc na diecie roślinnej. Cieszę się bardzo szczególnie z propozycji, które może nie są za zdrowe, ale bez których ciężko żyć i które są „podrasowane” pod bardziej zdrowszą opcje np. płatki nesquik z mlekiem sojowym, białkiem roślinnym, owocami i orzechami. To są smaki mojego dzieciństwa. Z całego serca polecam Sylwię i gwarantuję, że będziecie osiągać lepsze wyniki i lepiej funkcjonować dzięki tej współpracy.
Paulina Dudek
Dyscyplina: piłka nożna
Reprezentantka Polski w piłce nożnej, zawodniczka francuskiego klubu Paris Saint-Germain
Dieta: sportowa, fleksitariańska
Współpraca z Sylwią to dokładnie to, czego życzę każdemu zawodnikowi pogubionemu w aspekcie „żywienia”. „Nie ma głupich pytań” to niejednokrotnie słyszałam z jej ust, coś co spowodowało dużą swobodę w naszej relacji i to co pozwoliło mi uzyskać odpowiedź na wszystkie moje zagwozdki dotyczące jedzenia. Dziesiątki pysznych i super prostych przepisów, czyli coś na czym bardzo mi zależało aby zminimalizować czas spędzony na gotowaniu i w pełni zindywidualizowane zalecenia wraz z suplementacją. Z perspektywy boiska, nigdy nie brakowało mi energii podczas treningów i meczów, a zazwyczaj dzień po nich czułam się już zregenerowana. Balans, to słowo które zostanie w moim słowniku na zawsze! Kobieta petarda, wita uśmiechem, który zaraża innych i powoduje, że nawet największe smutasy się uśmiechną. Z ręką na sercu, polecam!
Bogdan Choma
Dyscyplina: były zawodnik MTB XC, obecnie trener kolarzy i triathlonistów
Trener w Tyskie Stowarzyszenie Rowerowe Choma Team, Choma Racing
Dieta: sportowa, fleksitariańska
Jako trener kolarzy współpracowałem w przeszłości z kilkoma dietetykami. Nie mogę na nikogo narzekać, ponieważ współpraca układała się zawsze dobrze, jednak dopiero przy podjęciu współpracy z Sylwią Maksym, oczy otworzyły mi się jeszcze szerzej. Sylwię poznałem na początku 2021 roku i odrazu podjęliśmy współpracę. W chwili obecnej Sylwia wspiera Laurę Choma oraz kilku zawodników, których trenuję. Ze współpracy jestem bardzo zadowolony, a po 28 latach jeżdżenia (ściągania się) na rowerze mogę powiedzieć, że w końcu spotkałem prawdziwą profesjonalistkę w swojej dziedzinie. Zaangażowaną bardzo mocno w cały proces, począwszy od analizy badań zawodnika, poprzez dopasowanie diety i suplementacji oraz dalszy monitoring stanu zdrowia zawodników. Wszystko to z wielką starannością i uważnością na człowieka. Dla mnie osobiście bardzo ważnym akcentem jest też to, że Sylwia sama trenuje kolarstwo górskie i ściga się. Przerabiając to na własnym organizmie, ma jeszcze większą świadomość jak wspierać organizm kolarza. Polecam Sylwię, bo jest „wymiataczką” w swojej dziedzinie, ale też dobrym i bardzo empatycznym człowiekiem z poczuciem humoru.
Natalia Nosek
Dyscyplina: piłka ręczna
Reprezentantka Polski w piłce ręcznej, zawodniczka francuskiego klubu ES Besancon
Dieta: sportowa, fleksitariańska
Od pierwszej konsultacji, a zwłaszcza od atmosfery podczas konsultacji i tego wspaniałego entuzjazmu Sylwii wiedziałam, że to będzie wspaniała współpraca. Efekty widziałam już po pierwszym tygodniu, nie tylko te wizualne, ale również te związane z emocjami. Oprócz diety i jadłospisu stosuję suplementację zaleconą przez Sylwię. Mogę śmiało stwierdzić, że otworzyłam oczy na nowo. Sylwia nie tylko dostarcza mi smakowite jadłospisy, ale uczy mnie jak dobierać składniki i zamieniać produkty. Jadłospisy są dopasowane do mojej pracy, zarówno tej na pełnych obrotach jak i tego czasu podczas kontuzji. Z ogromną przyjemnością polecam tą cudowna OSOBĘ, ANIOŁA z bogata wiedzą i ciepłym serduchem.
Radek Krzesa
Dyscyplina: kolarstwo górskie, XC
zawodnik Paliwo z Roślin MTB team
Dieta: sportowa, wegetariańska
Pod względem dietetycznym od wielu sezonów całkowicie polegam na doświadczeniu Sylwii. Sylwia posiada ogromną wiedzę na temat żywienia w sporcie, a nasza współpraca jest bezproblemowa. Jestem przypadkiem dodatkowo trudnym, ponieważ odżywiam się wyłącznie roślinne, co w połączeniu z wymagającymi treningami kolarskimi może być wyzwaniem. Nie dla Sylwii. Nauczyła mnie jak różnicować żywienie w okresie przygotowawczym i startowym. Dobrała odpowiednie strategie żywieniowe i nauczyła dobierać odpowiednie suplementy. Moje idealne wyniki sportowe i zdrowotne, są tego najlepszym przykładem. Polecam współpracę z Sylwią i bardzo dziękuję za dotychczasowe efekty.
Laura Choma
Dyscyplina: XC, XCO
Zawodniczka klubu Tyskie Stowarzyszenie Rowerowe Choma Team, Choma Racing
Dieta: sportowa, fleksitariańska
Jestem 17-letnią, wyczynową kolarką górską. Współpracę z Sylwią rozpoczęłam półtorej roku temu i od samego początku jestem naprawdę zadowolona. Zawsze mogę liczyć na jej pomoc i dobre rady w związku z odżywianiem, a kontaktowanie się jest absolutnie bezproblemowe. Sylwia jest także niesamowicie pozytywną i profesjonalną osobą, więc współpraca z nią to naprawdę czysta przyjemność! Dodatkowo można od niej zaczerpnąć wiele ciekawych i pysznych przepisów, aby urozmaicić swoją dietę i poprawić wyniki sportowe.
Michał Hawełka
Dyscyplina: biegi ultra, biegi górskie, kolarstwo
sport amatorski
Dieta: sportowa, wegańska
Współpraca z Sylwią zaczęła się bardzo dobrze, odbyliśmy prawie godzinną rozmowę telefoniczną, podczas której mogłem dokładnie określić moje oczekiwania względem współpracy, mogłem opowiedzieć o swoim stylu życia i uprawianym sporcie. Sylwia od pierwszego kontaktu sprawiała wrażenie bardzo ciepłej i sympatycznej osoby. To pewnie dlatego nasza współpraca układała się elegancko. Przygotowane przez Sylwię jadłospisy bardzo mi odpowiadały, nauczyłem się też wielu nowych potraw, otworzyłem się na nowe smaki. No i jedna rzecz, która mega mi się spodobała - przed maratonem dostałem rozpiskę ładowania węglowodanami. To naprawdę spore ułatwienie! Jednego jestem pewny - dieta przygotowana przez Sylwię zdecydowanie pomogła mi w osiągnięciu moich celów sportowych.
ZOFIA BUSZEWSKA
Dyscyplina: piłka nożna
Reprezentantka Polski w piłce nożnej kobiet, zawodniczka KKS Antrans Czarni Sosnowiec
Dieta: sportowa, fleksitariańska
Jako zawodowy sportowiec stawiam na profesjonalizm w kwestii żywienia. Od 2020 roku jestem pod opieką Sylwii, osoby, z niesamowitą energią i pozytywnym spojrzeniem na drugiego człowieka. To ona nauczyła mnie jak być świadomą swego ciała i odczytywać jego sygnały. Odkąd współpracujemy poprawiła się moja wydolność i zdolność do regeneracji, wyniki składu ciała również wzniosłyśmy na wyżyny. Jem ze smakiem, trenuję z radością! Z ręką na sercu polecam współpracę z Sylwią!
Grzegorz Strzała
Dyscyplina: triathlon
sport amatorski
Dieta: sportowa, fleksitariańska
Z początkiem roku 2021 nadeszła chwila, przed którą nie wiedzieć czemu zawsze się broniłem, wyciągnąłem dłoń po pomoc w zakresie zdrowego żywienia. Motywowała mnie do tego chęć zmiany w samym żywieniu, ciekawość jak to będzie, zrzuceniu kilku zbędnych kilogramów ale przede wszystkim troska o moje zdrowie. Na swojej drodze spotkałem Sylwię, do której kontakt otrzymałem od przyjaciela. Już sam początek współpracy był bardzo profesjonalny, dużo pytań, duże zaciekawienie moją osobą, co robię, jakie preferuję smaki, a jakich nie. Po spełnieniu wszystkich niezbędnych wymogów potrzebnych do skomponowania diety szytej na miarę, otrzymałem pierwszy z trzech jadłospisów. Jak się okazało smaki i łatwość przygotowania posiłków, lista zakupów, wskazówki gdzie je najlepiej zrobić, sprawiły że bardzo się wkręciłem. Minął miesiąc, drugi, trzeci i już w tym zostałem do tej pory. Jak się okazało Sylwia podeszła do sprawy bardzo profesjonalnie - nie sprzedając tylko produktu, ale też współpracą przeprowadzić trzymiesięczne szkolenie z zakresu zdrowego żywienia. Efekt jest taki, że jako czynny sportowiec amator triatlonu, mocno poprawiłem wyniki nie tylko sportowe ale i zdrowotne. Z czystym sumieniem polecam współpracę Sylwią, która swoim profesjonalizmem i pozytywnym nastawieniem bardzo motywuje i gwarantuje sukces w dążeniu do celu.
Kinga Szemik
Dyscyplina: piłka nożna
Reprezentantka Polski w piłce nożnej kobiet, zawodniczka FC Nantes, wcześniej zawodniczka University of Texas Rio Grande Valley
Dieta: sportowa, fleksitariańska
Moja współpraca z Sylwią zaczęła się w bardzo intensywnym i wymagającym dla mnie czasie pod względem zarówno fizycznym jak i psychicznym. Bardzo szybko i niespodziewanie mocno spadłam z wagi, a obciążenia treningowe były na wysokiej intensywności. Wiedziałam, że muszę stanowczo zadziałać, aby zapobiec wystąpieniu kontuzji. Dostałam do wypełnienia dokładny wywiad dotyczący żywienia i treningów oraz zalecenie wykonania badań krwi. Po przeanalizowaniu wszystkiego dostałam mój pierwszy jadłospis wraz z szeregiem dodatkowych wskazówek na tematy żywieniowe oraz suplementacji. W około 2-3 tygodnie wróciłam do swojej zamierzonej wagi, ale co najważniejsze cały proces przebiegł naprawdę przyjemnie. Diety Sylwii są dopasowane do indywidualnych potrzeb, łatwe do zrobienia i przede wszystkim bardzo smaczne. Miałam różne, często niezbyt dobre doświadczenia z dietetykami w szczególności kiedy musiałam przybrać na masie mięśniowej, dlatego tak bardzo cenię sobie współpracę z Sylwią. Zawsze dokładnie i wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania, ma ogromną wiedzę i widać, że jest po prostu człowiekiem z pasją i powołaniem do tego co robi. Nasza współpraca trwa już ponad rok, jako sportowiec jestem w najlepszej formie jakiej do tej pory byłam, ale najbardziej cieszę się z tego, że gotowanie i przygotowanie posiłków zaczęło mi sprawiać po prostu radość. Bardzo serdecznie polecam!
Marcin Stefaniak
Dyscyplina: triathlon
sport amatorski
Dieta: sportowa, wegetariańska
Na Sylwię natrafiłem przy okazji przygotowań do zawodów Ironman na dystansie długim. Sylwia pomogła mi w okresie przygotowawczym jak i w opracowaniu żywienia bezpośrednio na zawody. Z czystym sumieniem polecam. Pełen profesjonalizm, rewelacyjne efekty. Uważam, że były to najlepiej spożytkowane pieniądze w czasie moich przygotowań do zawodów. Nasza współpraca zmieniła moje podejście do żywienia.
Małgorzata Mesjasz
Dyscyplina: piłka nożna
Reprezentantka Polski w piłce nożnej kobiet, zawodniczka niemieckiego klubu FFC Turbine Potsdam
Dieta: sportowa, fleksitariańska
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Sylwią. Dla mnie jako sportowca, jest bardzo ważne, aby czuć się dobrze każdego dnia, nie tylko podczas treningu. To właśnie daje mi współpraca z najlepszą dietetyk jaką poznałam do tej pory. Układa świetne jadłospisy, które dopasowuje do moich potrzeb. Do tego wszystko jest smaczne i co najważniejsze nic w tych przepisach nie jest skomplikowane. Sylwia jest tak pozytywną osobą, że nie da się tego opisać słowami. To prawdziwy skarb w moim życiu, pomaga mi w realizacji moich celów. Zachęcam do skorzystania z usług. Zobaczysz, że warto!
Dawid Beil
Dyscyplina: triathlon
sport amatorski
Dieta: sportowa fleksitariańska
Współpracę z Panią Sylwią rozpocząłem dwa miesiące temu. Mój cel to redukcja masy ciała i poprawa wyników sportowych. Już po ok. 1,5 miesiąca stosowania diety odczułem dużą poprawę wydolności w trakcie treningów przy znacznym spadku wagi (ok. 6-7 kg). Poprawiła się też sama jakość życia, snu i samopoczucie. Przede mną jeszcze długa droga, ale już teraz widać, że dieta jest bardzo skuteczna, a jadłospis „skrojony na miarę” - co trzeba bardzo mocno podreślić, to mega indywidualne podejście do potrzeb i preferencji żywieniowych. Do tego wszystkiego bardzo dobry kontakt i pełny profesionalizm. Czego chcieć więcej, nic dodać, nić ująć.