Zaloguj się Koszyk (0)

Podcast – Paliwo z roślin – #20 biegać by iść przed siebie

18 września, 2020
podcast sylwia maksym paliwo z roślin paulina idąc przed siebie

Cześć! Witam Cię w dwudziestym odcinku mojego podcastu – Paliwo z roślin.

Na wstępnie przepraszam za zwłokę czasową. Zawsze publikuję podcasty w środę, dziś mamy piątek, a więc tym razem po prostu z racji na ilość obowiązków nie byłam w stanie niczego nagrać. Mam nadzieję, że nie masz mi za złe tego opóźnienia. Priorytetem dla mnie jest zawsze praca z Pacjentem, a tej nie brakuje. Na codzień współpracuję z osobami aktywnymi fizycznie, z kolarzami, a także piłkarzami. Ten miesiąc należy do niesamowicie aktywnych, co przełożyło się na brak czasu na dodatkowe treści. Obiecuję starać się ze wszystkich sił, by taka sytuacja już nie miała miejsca 🙂


Czerp paliwo z roślin by iść przed siebie

Dziś do podcastu zaprosiłam Paulinę z projektu IDĄC PRZED SIEBIE. To niesamowicie sympatyczna, przemiła i pięknie uśmiechająca się dziewczyna, która opowiada w dwudziestym odcinku podcastu Paliwo z roślin o swojej drodze do uwielbienia biegania. Paulina przedstawia swoją historię ukazując w niej wiele emocji. BIeganie jest tu tylko symbolem. Wspominamy o szeroko rozumianej aktywności fizycznej, która daje nie tylko zdrowie, ale przede wszystkim jest ukojeniem dla głowy, pozwala pokonywać szczyty i wychodzić ze swojej strefy komfortu, co jest niesamowicie potrzebne wszystkim.

Życzę Ci miłego odsłuchu, a także odsyłam do social media Pauliny.

 

Paulina – idąc przed siebie

czyli gdzie znajdziesz znajdziesz wspaniałe treści, które tworzy Paulina

Paliwo z roślin 

– podcast posłuchasz również tutaj:
Dodaj komentarz

  • KILKA SŁÓW O MNIE
  • Hej, Sportowcu! Cieszę się że jesteś na mojej stronie, rozgość się i czerp pełnymi garściami. Mam na imię Sylwia, jestem dietetykiem sportowym i trenuję kolarstwo górskie. Mój blog powstał z myślą o osobach aktywnych, które chcą poprawić wyniki sportowe. Nauczę Cię jak dbać o regenerację i skutecznie czerpać Paliwo z Roślin. Pokażę Ci, że zdrowe jedzenie jest smaczne, a jego wykonanie to "piece of cake" :)

  • ZATANKUJ PALIWO Z ROŚLIN
  • SPRAWDŹ INNE przePISY
  • SPRAWDŹ INNE WPISY